Ünye Belediyesi Personel Alımı İş ilanları ve Başvuru Formu

Ordu Ünye Belediyesi çok sayıda personel alımı, zabıta alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirecek, Ünye Belediyesi insan kaynakları açık iş pozisyonları, güncel iş ilanları haberimizin detayında..

Ünye Belediyesi Personel Alımı İş ilanları ve Başvuru Formu
Kamusaati
Kamusaati
23 Şubat 2021 Salı 10:34

Ünye Belediyesi Personel Alımı

Ünye Belediyesi Personel Alımı

1920 yılında Ordu’nun il olarak ilan edilmesiyle birlikte ilçe statüsünü alan Ünye’de belediyecilik faaliyetleri de bu dönem itibariyle başlamıştır.

Ünye Belediyesi, çevreye duyarlı, sürdürülebilir kalkınma anlayışıyla, kaynakları etkin biçimde ve doğru kullanarak Ünye halkının sosyal, ekonomik ve kültürel ihtiyaçlarının çağdaş bir belediyecilik anlayışıyla karşılanması misyonu ile faaliyet göstermektedir.

Bu misyon doğrultusunda Ünye’yi kalkındırmak ve vatandaşlarına daha yaşanabilir bir Ünye sunmak amacıyla yoğun çalışmalar sürdüren kurum, kırsal hizmetler, koordinasyon işleri, temizlik işleri, zabıta müdürlüğü, destek hizmetleri gibi birimlerinde çalıştırmak üzere personel alımı yapmaya hazırlanmaktadır.

Ünye Belediyesi İşçi Alımı

Zaman zaman kadrosunda açılan pozisyonlar için eleman alımı yapan Ünye Belediyesi, kadrosunda memurdan çok işçiye yer vermektedir. Geniş bir çevreye yayılan faaliyet alanlarında genellikle işçi statüsüyle aldığı personelleri çalıştıran kurumun, bu sebeple kadrosuna alacağı personellerin büyük bir kısmını da işçi alımı şeklinde gerçekleştireceği tahmin edilmektedir.

Ünye Belediyesi Memur Alımı

Uzun zamandır Ünye Belediyesi memur alımı yapmamış mevcut kadrosuyla ilçeyi yönetmeye devam etmiş. Fakat turizm sektörü geliştikçe belediyenin bünyesine memur alımı yapması da kaçınılmaz olmuştur. Karadeniz’in İncisi Ünye Belediyesinde memur olmak isteyen herkes iş ilanlarını sayfamızdan takip edebilir ve işçi alımında olduğu gibi belediyeden de bilgi alabilirler.

Özellikle de memur adaylarının merak ettiği bir diğer soru ise yükselme şansı olup, olmadığı yönündedir. Bu soru her ne kadar memur kadroları için değerlendirilse de, esasında işçi kadrosundaki bazı personelleri de ilgilendirmektedir. Bu konulara dair takıldığınız yerleri, kurumun İnsan Kaynakları birimine giderek ya da iletişim numaralarını ayarak sorabilirsiniz.

Ünye Belediyesi İş İlanları

Çok iyi yetişmiş kalifiye personel ile kurumsallaşmasını tamamlayıp verimliliği esas alarak, gelişimde ve değişimde öncü, katılımcı, şeffaf ve örnek model bir belediye olmak hedefinde olan Ünye Belediyesi, bu hedefler doğrultusunda çalışabilecek deneyimli ve deneyimsiz personelleri istihdam etmek adına iş ilanı yayınlayacak.

Belediye kadrosunda çalışmak isteyenleri resmi internet sitesi üzerinden yayınladığı bu iş ilanları ile bilgilendiren kurum, personel adaylarının başvurularını da  bu ilanlar üzerinden kabul etmektedir.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Zabıta
  • Temizlik İşleri Görevlisi
  • Şoför
  • Güvenlik
  • Park ve Bahçe İşçisi
  • İşçi
  • Memur
  • Arşivci
  • İtfaiye eri

Ünye Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ünye Belediyesi kadrosunda sözleşmeli işçi ya da taşeron işçi olarak çalışmak isteyen vatandaşların belediyenin internet sitesi üzerinden yayınlayacağı iş başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir.

Yapılacak olan bütün başvuruları değerlendirecek olan Ünye Belediyesi insan kaynakları birimi, aradığı kriterlere uygun olan adaylara geri dönüş yaparak mülakata çağırmaktadır. Mülakatı da başarı ile tamamlayan adaylar için işe alım süreci başlatılmaktadır. Belediyenin kadrosuna memur olarak dahil olmak isteyenlerin ise KPSS sınavından yeterli puanı almış ve ÖSYM tarafından yerleştirilmiş olmaları gerekmektedir.

Ünye Belediyesi Belediyesi İş Başvuru Şartları Neler?

Ünye Belediyesinde statü olarak işçi ve memur olabilmek için personel alımları başvuru şartları öncelikle; T.C vatandaşı olmak, 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekiyor. Askeri hiç bir durumun bulunmaması askerliğin yapılmış yada muhaf olmanız oldukça önemli olarak belediyeye işçi memur personeli olarak alınmaktadır. Kamu haklarından mahrumiyet olmaması, yapılacak görev ve pozisyonla ilgili gerekli şartlara sahip olmak gerekiyor.  Yaş, eğitim veya cinsiyet gibi, affa uğramış olan biri olsa bile devletin güvenliğine karşı bulunan suçlar gibi hiç bir suç işlememiş olması, en az ilkokul mezunu olmak ve çalışmasına engel olabilecek durumlar akıl hastalığı veya farklı hastalıkların olmaması çok önemlidir.

Bütün bu belirtilen şartları taşıyan adaylar, ek olarak belediyenin talep ettiği diğer unsurları da taşıyorsa, personel ve işçi ilanı için başvuru yapmaya hak kazanır. Açılacak iş ilanları hakkında buradan bilgi verilmektedir. Siteyi takip ederek, personel alımı ilanları hakkında açılan ilanları takip edebilirsiniz.

Ünye Belediyesi  Başvurular Nasıl Yapılacak?

Ünye Belediyesi işçi ve memur personel alımı  yapılacağı zaman, belediyenin insan kaynaklarına ait doldurulması zorunlu iş başvuru formu, doldurularak belediyeye iletilir.  Bu başvurular sadece alım olduğu dönemlerde kabul edilmektedir. Personel Alım ilanı olmadığı durumlarda bu başvuru belgeleri malesef belediyece geçerli sayılmıyor. Ünye Belediyesi başvuru formlarına, sitemizi takip ederek ve ilanların açıldığı dönemlerde ulaşabilirsiniz. Sitemiz Ünye Belediyesi ve Denizli'de’bulunan diğer belediyeler ile ilgili araştırmalarına devam ediyor. Her türlü memur ve işçi personel alımları için ve  güncel bilgi hakkında bilgi sahibi olmak için internetten takip etmeye devam edin.

  Ünye Belediyesi, her yıl, belirli tarih aralıkları ile personel memur ve işçi alımı yapar. İş bölümüne göre ve iştirak şirketlerinin ihtiyacına göre farklılık gösteren bu ilanlar, uygun şartları taşıyan adaylar için belediyede çalışmak için bir fırsat niteliği taşır. Dönemsel veya yarı zamanlı olarak ta iş imkanı sunan Ünye Belediyesi, personel alımları yapılacağı dönemlerde, internet üzerinden duyuru yaptırmaktadır.

Alım yapılacağı dönemlerde internet üzerinden yapılacak duyurular,  Devlet Personel Başkanlığı’nın aracılığı ile gerçekleşir. Büyükşehir olmayan Belediyeler Büyükşehir Belediyesi iş ilanları ve personel alımları ile ilgili yeni duyuru ve ilanlara KAMUSAATİ İLANLAR  üzerinden ulaşabilirsiniz.

En Güncel İş İlanları Yayınlandığı anda Sosyal medya hesaplarımızda Yer Alacaktır. Aşağıdaki Grubumuza katılarak yayınlanacak iş ilanlarından ilk Siz Haberdar olabilirsiniz

TÜRKİYE GENELİ İŞ İLANLARI KAMU PERSONELİ ALIMI İLANLARI
Üyelere Özel grup · 3.878.849 üye
Gruba Katılmak İçin Buraya TIKLAYINIZ
KAMU VE ÖZEL SEKTÖR PERSONEL ALIMI iŞÇİ ALIMLARI PAYLAŞIMI BİNLERCE İŞ İLANI İÇİN GRUBA KATILIN ARKADAŞLARINIZI DAVET EDİN

Sitemizi Aşağıdaki Sosyal Medya Hesaplarımız Üzerindende Takip Edebilirsiniz.. İlginiz İçin Teşekkür Ederiz Kamusaati.com

twitter-logo – Ömer Sezer

Bu yazının tüm hakları www.kamusaati.com'a aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 36. maddesi uyarınca alıntılanamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının alıntılanması halinde yasal takip yapılacaktır. ©


Kaynak: Kamu Saati Özel
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.