TGS Personel Alımı ve İş İlanları | Tgs İş Başvurusu 2024

Haberimizde TGS hakkında bilgiler, kariyer olanakları ve nasıl iş başvurusu yapabileceğiniz hakkında çeşitli bilgiler verilecektir.

TGS Personel Alımı ve İş İlanları | Tgs İş Başvurusu 2024
Kamusaati
Kamusaati
01 Ocak 2024 Pazartesi 22:19

TGS firmasına kolaylıkla iş başvurusu yapabilirsiniz. Bu başvurular sadece TGS insan kaynakları sayfası üzerinden yapılabilmektedir. Haberimizin alt kısmında yer alan linke tıkladığınızda iş başvurunuz için gerekli olan adımı atmış olacaksınız. Öncelikle firma hakkında sizlere bilgi verelim. Kuruluş yılı, faaliyetleri ve çalıştığı sektör hakkında bilgiler öğrenmeniz bu firmada kariyer yapabilmeniz açısından avantajlı olacaktır.

TGS Personel Alımı ve İş İlanları

TGS İnsan kaynakları bir çok havalimanı için yeni iş ilanları yayımladı. Bir çok pozisyonda Personel istihdam edecek olan TGS Yer Hizmetleri şirketi işe alım sürecini insan kaynakları aracılığı ile yönetecek. TGS İnsan Kaynakları Kariyer yapmak isteyen adayların iş başvuru formlarını inceleyerek uygun bulunan adayları uygun departmanlara yerleştirecek. TGS Güncel İş İlanlarını bu yazımızdan öğrenebilirsiniz. Personel istihdamına devam eden şirket artan eleman ihtiyacına karşılık yayımladığı iş ilanları aşağıdadır.

Yer hizmetleri şirketi Turkish Ground Services (TGS)

TGS, 1 ocak 2010 itibariyle iki şirketin ortaklığı ile kurulmuştur. Bu şirketler Havaş ve Türk hava yolları A.O olarak kayıtlara geçmiştir.
Bir çok havalimanı işletmesini elinde bulunduran TGS biz hizmet markası olarak ülkemizde yerini almıştır. Ulaşım, Kargo, harekat hizmetleri vermektedir. Yılda 700 binin üzerinde uçuş gerçekleştiren TGS yer hizmetleri yılda ortalama 100 milyon yolcuya kaliteli hizmet verme gayretindedir.

Bu uçuşlarda yerli ve yabancı bir çok havayolu şirketi ile ortak çalışma içerisindedir. Kusursuz hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyet oranını her zaman en fazla düzeyde tutmaya özen göstermektedir. Müşteri memnuniyet yönetim sistemine ait bir çok sertifikayı almayı başaran TGS yer hizmetleri ayrıca iş sağlığı ve güvenliği, Kalite yönetim sistemi, Yeşil havalimanı kuruluşu gibi bir çok sertifikayı almaya lâyık görülmüştür.

Personel Yönetimi konusunda da hayli başarılı olan şirket personelin gelişim, Terfi ve mutlu olmasında da önemli işler yapmaktadır. 15 bin üzerinde çalışanı bulunan TGS yer hizmetleri Havalimanı şirketi 8 bin üzerinde ekipman ile Türkiye’de Atatürk Havalimanı, Esenboğa Havalimanı, Adnan Menderes Havalimanı, Antalya Havalimanı, Adana Havalimanı, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı, Milas- Bodrum Havalimanı ve Dalaman Havalimanı olmak üzere 8 havalimanı işletmesine sahiptir.

Vizyon / Misyon

Vizyon: Hizmet kalitesi, güvenilirliği ve rekabet gücü ile tercih edilen, sektöründe lider yer işletme şirketi olmak.

Misyon: TGS’nin misyonu, aşağıdaki amaçlarla yer hizmeti sunmaktır:

Tgs Hakkında Bilgi

2010 Tarihinde kurulan TGS yani Turkish Group Services, THY A.O. ve Havaş ortaklığı ile sektörde yerini almıştır. Toplamda anlaşmalı olduğu 110 havayolu ile hizmet veren TGS firması 500 bine yakın frekans üzerindeki uçuşuna 5.000’den çok ekipman ve 8.000 üzerindeki personel sayısı ile yer hizmetleri kapsamında bulunan tüm faaliyetleri üstün kalite anlayışı ile yapmaktadır. Uluslar arası kalite standartları dahilinde en iyi hizmeti sunan TGS, ramp, harekat, kargo ve yolcu hizmetleri sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini ilk planda tutarak kusursuz bir hizmet anlayışı ile hizmetlerini sürdürmektedir.

• TGS’nin yer hizmetleri yapısını büyüterek küresel yer hizmetleri şirketi kimliğine ulaşmak,
• TGS bünyesinde istihdam edilen personelin ulusal ve uluslararası yönetmeliklere uygun eğitim standartlarına haiz personel tarafından sevk ve idare edilmesini sağlamak,
• Yer hizmetleri sektöründe her türlü hizmeti sağlama noktasında lider olmak,
• TGS’nin yer hizmetleri imajını geliştirecek pazarlama imkanlarını yükseltecek şekilde emniyetli, yüksek kaliteli ve kesintisiz hizmet verme anlayışının sunulmasını sağlamak,
• TGS Yer Hizmetleri A.Ş.’yi orta vadede ulusal ve uluslararası alanda, önemli kuruluş haline getirmek.

TGS Personel Alımı ve İş İlanları

TGS Yer Hizmetleri bir çok havalimanı Havalimanı işletirken aynı zamanda hem ülke istihdamına katkıda bulunmakta hemde bilgili, nitelikli ve yetkinliği yüksek personel yetiştirme gayretindedir. Havalimanlarında bir çok departmana bağlı pozisyonlarda zaman zaman iş ilanları yayımlamakta bu iş ilanları dönem dönem artmakta ve azalmaktadır. Özellikle Turizm sezonunun açıldığı yurt dışı uçuşların arttığı dönemlerde çok fazla iş ilanı yayımlanmakta ve bu iş ilanlarına çok fazla başvuru yapılmaktadır.

TGS İş İlanları yayımlarken bir çok detayı da beraberinde belirtmektedir. TGS şirketinde çalışmak isteyen adaylar iş ilanlarını incelerken aynı zamanda kendilerine uygun veya pozisyonun vasfına uygun olup olmadıklarına karar vererek başvuru yapmalıdır. Departmanlar içerisinde aynı zamanda yetiştirilmeye ve öğretilmeye açık personel alımı da yapılabilmektedir. Kariyer yapmak isteyen adaylar bu pozisyonlarda başvuru yapabilirler.

Aday Kriterleri
 • Tecrübe: Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar
 • Askerlik Durumu: Yapıldı, Muaf, Tecilli
 • Eğitim Seviyesi: İlkokul, Ortaokul, Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Öğrenci), Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Öğrenci), Yüksek Lisans(Mezun)
Genel Nitelikler
 • İletişimi güçlü ve takım çalışmasına yatkın,
 • Kişisel gelişimine önem veren, dinamik,
 • Askerlik hizmetini tamamlamış veya tecilli, Muaf
 • 18 yaşını bitirmiş olmak
 • İşe alım sürecinde gerçeğe aykırı beyanda bulunmamak.  
 • İnsan Kaynakları tarafından yapılacak referans kontrollerden olumlu çıkmak,
Departman ve Pozisyonlar

Çalışılabilecek bir çok pozisyon bulunmaktadır. Bunlardan bazıları;

 • Özel Güvenlik
 • Müşteri Danışmanı
 • Valiz Taşıma Görevlisi
 • Temizlik Görevlisi
 • Müdürlükler
 • Çevre Görevlisi
 • Bilet satış görevlisi

TGS İş Başvurusu

İş İlanlarının yayımlandığı dönemleri iyi takip ederek açılan başvuru kanallarından öz geçmişinizi iletmelisiniz. Genel başvuru kanalını kullanarak kesinlikle bir Genel Başvuru iletmelisiniz. Bu başvurunuzun insan kaynakları havuzunda birikerek ihtiyaç anında incelenmesini sağlayacak ve işe alım sürecinizi hızlandıracaktır.

Çalışmak istediğiniz pozisyon ve mesleğe ait başvuru yapmak için anlatacağımız yol ile başvurunuzu iletebilirsiniz. Verceğimiz link ile TGS Yer Hizmetleri resmi web sitesine giriş yapıyoruz. Saol tarafta bulunan sekmeklerden iletişim alanına tıklıyoruz. İletişim alanında çalışmak istediğiniz havalimanını seçerek mail adresine öz geçmişimizi mail atıyoruz. TGS Yer Hizmetleri Personel Alımı İş Başvurusu

2024 Tgs İş Başvurusu

TGS Yer Hizmetleri A.Ş. olarak “doğru işe doğru insan” düşüncesi ile personel alımı yapmaktadır. Eğer en az bir yabancı dil biliyorsanız ve kendinizi devamlı geliştiren, fark yaratmada etkin olan biriyseniz TGS iş başvurusunda bulunabilirsiniz. İletişim becerisi yüksek, iş tecrübesi ve rekabetçi anlayışı olan personeli ile müşterilere her zaman en iyi hizmeti veren TGS, işe alım süreçlerinde de titiz davranmaktadır.

TGS iş başvurunuzu tamamladıktan sonra çeşitli sınavlara tabii tutulabilirsiniz. Bu sınav sonrasında mülakat yaparak bazı değerlendirmelerden geçersiniz ve uygun pozisyonlara yerleştirilirsiniz. Ayrıca TGS’de staj imkanları da vardır. Staj başvurusu içinde yine TGS insan kaynakları sayfasını kullanabilirsiniz. Sizlere verdiğimiz linkten TGS ana sayfasına gireceksiniz. Bu sayfa içerisinde yer alan insan kaynakları linkine tıkladığınızda karşınıza iş başvuru formu çıkacak. Bu işlemleri tr.tgs.aero üzerinden yapabilir ya da direk cv alanını doldurmak isteyenler için TGS online başvuru formu için TIKLAYIN

En Güncel İş İlanları Yayınlandığı anda Sosyal medya hesaplarımızda Yer Alacaktır. Aşağıdaki Grubumuza katılarak yayınlanacak iş ilanlarından ilk Siz Haberdar olabilirsiniz

TÜRKİYE GENELİ İŞ İLANLARI KAMU PERSONELİ ALIMI İLANLARI
Üyelere Özel grup · 3.878.849 üye
Gruba Katılmak İçin Buraya TIKLAYINIZ
KAMU VE ÖZEL SEKTÖR PERSONEL ALIMI iŞÇİ ALIMLARI PAYLAŞIMI BİNLERCE İŞ İLANI İÇİN GRUBA KATILIN ARKADAŞLARINIZI DAVET EDİN

Sitemizi Aşağıdaki Sosyal Medya Hesaplarımız Üzerindende Takip Edebilirsiniz.. İlginiz İçin Teşekkür Ederiz Kamusaati.com

twitter-logo – Ömer Sezer

Bu yazının tüm hakları www.kamusaati.com'a aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 36. maddesi uyarınca alıntılanamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının alıntılanması halinde yasal takip yapılacaktır. ©


Kaynak: Kamu Saati Özel
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.