Edremit Belediyesi Personel Alımı İş ilanları ve Başvuru Formu

Balıkesir Edremit Belediyesi çok sayıda personel alımı, zabıta alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirecek, Edremit Belediyesi insan kaynakları açık iş pozisyonları, güncel iş ilanları haberimizin detayında..

Edremit Belediyesi Personel Alımı İş ilanları ve Başvuru Formu
Kamusaati
Kamusaati
15 Haziran 2022 Çarşamba 10:31

Balıkesir Edremit Belediyesi 5 İşçi Alacak

Balıkesir Edremit Belediyesi, Güvenlik Görevlisi, 5 İşçi Alacak. Son başvuru tarihi 17 haziran 2022

Edremit Belediyesi Personel Alımı

2012 yılında değiştirilen belediyecilik kanunu kapsamında ilçe olarak kabul edilen Edremit Belediyesi, bugün bünyesinde bulundurduğu 83 mahalleye hizmet vermektedir.

Edremit ’i tarihi ve kültürel değerlerine sahip çıkarak özgün bir kimliğe kavuşturmak, doğaya saygılı, sağlıklı, çağdaş ve yaşanılabilir bir kent yapmak misyonunda olduğunu açıklayan Edremit Belediyesi, insana, doğaya, çevreye ve değerlere saygıyı esas alan bir belediyecilik anlayışıyla faaliyetlerini sürdürmektedir.

Bu misyon kapsamında birçok projeye imza atan kurum, projelerine her geçen gün yenilerine eklemekte ve proje alanlarında ve mevcut birimlerinde istihdam etmek üzere zaman zaman da personel alımı yapmaktadır. Son dönemde projelerini hızlandırdığı gözlemlenen belediyenin bu bağlamda çok sayıda personel alımı yapacağı da öngörülmektedir.

Edremit Belediyesi İşçi Alımı

Kadrosunda memur pozisyonundan çok işçi pozisyonunda çalışabilecek elemanlara ihtiyaç duyan Edremit Belediyesi’nin, özellikle zabıta ve temizlik işçisine ihtiyaç duyduğu, bu pozisyonlarda çalışacak personelleri için hafta içi 08.30 ile 17.30 arasında mesai uyguladığı, ayrıca herhangi bir nedenle mesai saatleri dışında çalışmak durumunda kalan işçilerine ek mesai ücreti ödediği de bilinmektedir.

Edremit Belediyesi Memur Alımı

Kadrolarda açıklık oluştukça, yıllık olarak belirlenen sayıda Edremit Belediyesi memur alımı gerçekleştirilmektedir. Alımlarda yaş, tecrübe, KPSS puanı, askerlik durumu ve eğitim seviyesi gibi birçok kriter göz önünde bulundurulmaktadır. Hangi koşullarda alım gerçekleşeceği tamamen duyuruda yer alan pozisyonun görev ve yetkilerine bağlıdır diyebiliriz.

Edremit Belediyesi memur alımları; ebe, mühendis, şehir ve bölge planlayıcısı, veteriner, genel memur, mimar, güvenlik görevlisi ve avukat gibi birbirinden değişik alanlarda görev yapılmak üzere gerçekleşmektedir. Bunlar haricinde kurumun yeni açtığı bir birimde ya da departmanda çalıştırılmak üzere de memur alımları yapılabilmektedir.

Edremit Belediyesi İş İlanları

Edremit ilçesi halkına yetkin personelle, katılımcı, şeffaf, öncü, örnek, insan odaklı, etik değerlere saygılı, toplumcu belediyecilik hizmetleri sunmak amacıyla kadrosuna alacağı personeller için internet sitesi üzerinden iş ilanı yayınlamakta ve halkını bu şekilde bilgilendirmektedir.

 Edremit Belediye yetkilileri tarafından henüz net bir personel alım takvimi açıklanmamakla birlikte kurumun internet sitesi üzerinden kısa süre içerisinde iş ilanı yayınlanarak Edremit halkının bilgilendirileceği öngörülmektedir.

Yayınlayacağı iş ilanında personel alımı ile ilgili tüm detayları açıklaması beklenen Edremit Belediyesi’nin kadrosunda daha çok yazı işleri, kırsal hizmetler, zabıta dairesi, temizlik işleri, sosyal hizmetler ve fen işleri birimine yer vereceği ve bu işçileri memur, taşeron işçi ya da sözleşmeli işçi statüsüyle kadrosuna alacağı bilinmektedir.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Zabıta
  • Temizlik İşleri Görevlisi
  • Şoför
  • Güvenlik
  • Park ve Bahçe İşçisi
  • İşçi
  • Memur
  • Arşivci
  • İtfaiye eri

Edremit Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Edremit Belediyesi bünyesinde kadrolu memur olmak isteyenlerin KPSS’den yeterli puanı almış olması ve ÖSYM tarafından uygun olan birime yerleştirilmiş olması gerekmektedir.

Sözleşmeli işçi ya da taşeron işçi olarak belediye bünyesinde çalışmak isteyenlerin ise belediyenin resmi internet sitesini takip ederek yayınlayacağı iş ilanlarını incelemeleri ve kendilerine uygun gördükleri birimler için iş başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir.

Edremit İş İlanları

Belediye tarafından yayınlanan duyurular içerisinden herhangi bir ilanın koşullarını sağlayamıyorsanız ya da sizin hedeflediğiniz kariyer planına uygun bir iş ilanı bulamadıysanız, şansınızı özel sektörde deneyebilirsiniz. Kış mevsimi oldukça ılık geçen bu mevkide, yılın 4 mevsimi Edremit iş ilanları aracılığıyla meslek sahibi olabilirsiniz.

Edremit Belediyesi Belediyesi İş Başvuru Şartları Neler?

Edremit Belediyesinde statü olarak işçi ve memur olabilmek için personel alımları başvuru şartları öncelikle; T.C vatandaşı olmak, 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekiyor. Askeri hiç bir durumun bulunmaması askerliğin yapılmış yada muhaf olmanız oldukça önemli olarak belediyeye işçi memur personeli olarak alınmaktadır. Kamu haklarından mahrumiyet olmaması, yapılacak görev ve pozisyonla ilgili gerekli şartlara sahip olmak gerekiyor.  Yaş, eğitim veya cinsiyet gibi, affa uğramış olan biri olsa bile devletin güvenliğine karşı bulunan suçlar gibi hiç bir suç işlememiş olması, en az ilkokul mezunu olmak ve çalışmasına engel olabilecek durumlar akıl hastalığı veya farklı hastalıkların olmaması çok önemlidir.

Bütün bu belirtilen şartları taşıyan adaylar, ek olarak belediyenin talep ettiği diğer unsurları da taşıyorsa, personel ve işçi ilanı için başvuru yapmaya hak kazanır. Açılacak iş ilanları hakkında buradan bilgi verilmektedir. Siteyi takip ederek, personel alımı ilanları hakkında açılan ilanları takip edebilirsiniz.

Edremit Belediyesi  Başvurular Nasıl Yapılacak?

Edremit Belediyesi işçi ve memur personel alımı  yapılacağı zaman, belediyenin insan kaynaklarına ait doldurulması zorunlu iş başvuru formu, doldurularak belediyeye iletilir.  Bu başvurular sadece alım olduğu dönemlerde kabul edilmektedir. Personel Alım ilanı olmadığı durumlarda bu başvuru belgeleri malesef belediyece geçerli sayılmıyor. Edremit Belediyesi başvuru formlarına, sitemizi takip ederek ve ilanların açıldığı dönemlerde ulaşabilirsiniz. Sitemiz Edremit Belediyesi ve Denizli'de’bulunan diğer belediyeler ile ilgili araştırmalarına devam ediyor. Her türlü memur ve işçi personel alımları için ve  güncel bilgi hakkında bilgi sahibi olmak için internetten takip etmeye devam edin.

Efeler Belediyesi, her yıl, belirli tarih aralıkları ile personel memur ve işçi alımı yapar. İş bölümüne göre ve iştirak şirketlerinin ihtiyacına göre farklılık gösteren bu ilanlar, uygun şartları taşıyan adaylar için belediyede çalışmak için bir fırsat niteliği taşır. Dönemsel veya yarı zamanlı olarak ta iş imkanı sunan Efeler Belediyesi, personel alımları yapılacağı dönemlerde, internet üzerinden duyuru yaptırmaktadır.

Alım yapılacağı dönemlerde internet üzerinden yapılacak duyurular,  Devlet Personel Başkanlığı’nın aracılığı ile gerçekleşir. Büyükşehir olmayan Belediyeler Büyükşehir Belediyesi iş ilanları ve personel alımları ile ilgili yeni duyuru ve ilanlara KAMUSAATİ İLANLAR  üzerinden ulaşabilirsiniz.

En Güncel İş İlanları Yayınlandığı anda Sosyal medya hesaplarımızda Yer Alacaktır. Aşağıdaki Grubumuza katılarak yayınlanacak iş ilanlarından ilk Siz Haberdar olabilirsiniz

TÜRKİYE GENELİ İŞ İLANLARI KAMU PERSONELİ ALIMI İLANLARI
Üyelere Özel grup · 3.878.849 üye
Gruba Katılmak İçin Buraya TIKLAYINIZ
KAMU VE ÖZEL SEKTÖR PERSONEL ALIMI iŞÇİ ALIMLARI PAYLAŞIMI BİNLERCE İŞ İLANI İÇİN GRUBA KATILIN ARKADAŞLARINIZI DAVET EDİN

Sitemizi Aşağıdaki Sosyal Medya Hesaplarımız Üzerindende Takip Edebilirsiniz.. İlginiz İçin Teşekkür Ederiz Kamusaati.com

twitter-logo – Ömer Sezer

Bu yazının tüm hakları www.kamusaati.com'a aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 36. maddesi uyarınca alıntılanamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının alıntılanması halinde yasal takip yapılacaktır. ©


Kaynak: Kamu Saati Özel
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.