TEDAŞ 49 personel alımı yapacak

TEDAŞ 49 adet personel alımı yapacağını duyurdu. Peki hangi pozisyonlarda alım yapılacak? Başvuru şartları neler? Başvurular ne zaman ve nasıl yapılacak? Detaylar haberimizde.

TEDAŞ 49 personel alımı yapacak
03 Mayıs 2017 Çarşamba 17:48

TEDAŞ 49 adet personel alımı yapacağını duyurdu. Çoğunluğu mühendis olmak üzere elektrik öğretmeni ve istatistikçi pozisyonlarında alım yapılacak. Alımı yapılacak personaller Ankara, İstanbul, İzmir ve Erzincan'da istihdam edilecek.

Başvurular en geç 12 Mayıs 2017 tarihine kadar yapılabilecek.

Personel istihdamının Türkiye İş Kurumu aracığı ile yapılması zorunluluğu bulunduğundan, belirtilen pozisyonlara, şartları uyan adayların ilgili İş-Kur Müdürlüğüne müracaat etmeleri gerekmektedir.

İlgili İş-Kur Müdürlüğünce gönderilecek adayların sözlü sınavları TEDAŞ Genel Müdürlüğü (Ankara) adresinde yapılacaktır.

Yeni istihdam edilecek personelin 4046 sayılı kanunun 22nci maddesi kapsamında diğer kamu kurumlarına nakil haklarının bulunmadığı ve 2014/7140 sayılı kararname eki esaslara göre 657 sayılı kanunun 4/C maddesi kapsamında geçici personel olarak atanamayacaklardır.

ARANAN ŞARTLAR

ELEKTRİK MÜHENDİSİ-1:
Mühendislik Fakültelerinin Elektrik, Elektrik-Elektronik Bölümü mezunu olmak

ELEKTRİK MÜHENDİSİ-2:
Mühendislik Fakültelerinin Elektrik, Elektrik-Elektronik Bölümü mezunu olmak, YDS en az B (80-89) puanı veya ÖSYM'ce kabul edilen dengi sınav puanı, en az 2 yıl deneyimli
olmak.

ELEKTRİK MÜHENDİSİ-3:
Mühendislik Fakültelerinin Elektrik, Elektrik-Elektronik Bölümü mezunu olmak, YDS en az C (70-79) puanı veya ÖSYM'ce kabul edilen dengi sınav puanı, en az 2 yıl deneyimli
olmak.

ELEKTRİK MÜHENDİSİ-4:
Mühendislik Fakültelerinin Elektrik, Elektrik-Elektronik Bölümü mezunu olmak, YDS en az B (80-89) puanı veya ÖSYM'ce kabul edilen dengi sınav puanı, en az 2 yıl deneyimli
olmak.

BİLGİSAYAR MÜHENDİSİ:
Fakültelerin Bilgisayar Mühendisliği Bölümü mezunu olmak, YDS en az C (70-79) puanı veya ÖSYM'ce kabul edilen dengi sınav puanı, en az 2 yıl deneyimli olmak.

ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ-1:
Mühendislik Fakültelerinin Endüstri Mühendisliği Bölümü mezunu olmak.

ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ-2:
Mühendislik Fakültelerinin Endüstri Mühendisliği Bölümü mezunu olmak, YDS en az C (70-79) puanı veya ÖSYM'ce kabul edilen dengi sınav puanı, en az 2 yıl deneyimli olmak.

ENDÜSTRİ / İŞLETME MÜHENDİSİ:
Mühendislik Fakültelerinin Endüstri Mühendisliği ve/veya İşletme Mühendisliği Bölümü mezunu olmak, YDS en az C (70-79) puanı veya ÖSYM'ce kabul edilen dengi sınav puanı almış olmak.

ELEKTRİK ÖĞRETMENİ-1:
Teknik Eğitim Fakültelerinin Elektrik Öğretmenliği Bölümü mezunu olmak

ELEKTRİK ÖĞRETMENİ-2:
Teknik Eğitim Fakültelerinin Elektrik Öğretmenliği Bölümü mezunu olmak

ELEKTRİK ÖĞRETMENİ-3:
Teknik Eğitim Fakültelerinin Elektrik Öğretmenliği Bölümü mezunu olmak, en az 2 yıl deneyimli olmak.

İSTATİSTİKÇİ: 
Fen, Fen ve Edebiyat Fakültelerinin İstatistik Bölümünden mezun olmak.

MALZEME MÜHENDİSİ:
Fakültelerin Malzeme Bilimi ve Mühendisliği Bölümü mezunu olmak, YDS en az B (80-89) puanı veya ÖSYM'ce kabul edilen dengi sınav puanı almış olmak.

İNŞAAT MÜHENDİSİ:
Mühendislik-Mimarlık ve/veya Mühendislik Fakültelerinin İnşaat bölümünden mezun olmak, en az 4 yıl deneyimli olmak.

HARİTA MÜHENDİSİ: 
Mühendislik Fakültelerinin Harita, Harita ve Kadastro, Jeodezi ve Fotogrametri, Geomatik Bölümü mezunu olmak.

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.