TC Resmi Gazete - 26 Nisan 2017 Çarşamba

26 Nisan 2017 tarihli ve 30049 sayılı Resmi Gazete yayımlandı. Günlük Gazete'de neler var, hangi karar ve yönetmelikler yayımlandı? Resmi Gazete Haberleri için her gün www.kamusaati.com sitemizi takip edebilirsiniz.

TC Resmi Gazete - 26 Nisan 2017 Çarşamba
26 Nisan 2017 Çarşamba 08:35

26 Nisan 2017 tarihli ve 30049 sayılı Resmi Gazete yayımlandı. Bugünkü Günlük Gazete'de iki üniversiteye ait yönetmelikler, tebliğler ve günlük ilanlar yer alıyor. Resmi Gazete'de neler var?

Bugünkü Resmi Gazete'de Yargı Bölümüne ilişkin bir karar çıkmadı. Yürütme ve İdare Bölümünde ise Cumhuriyet Üniversitesi ile Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi'ne ilişkin yönetmelikler ile tebliğlere yer verildi.

Cumhuriyet Üniversitesi Yaz Öğretimi Yönetmeliği, Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Lisansüstü Eğitim-Öğretim ve Sınav Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik, Kişisel Koruyucu Donanımlarla İlgili Uyumlaştırılmış Ulusal Standartlara Dair Tebliğde Değişiklik Yapılmasına Dair Tebliğ ile İthalatta Kota ve Tarife Kontenjanı İdaresine İlişkin Tebliğ bugünkü, 26 Nisan 2017 Çarşamba tarihli T.C. Resmi Gazete'de yayımlandı.


26 Nisan 2017 tarihli ve 30049 sayılı Resmi Gazete 

YÜRÜTME VE İDARE BÖLÜMÜ
 
YÖNETMELİKLER

—  Cumhuriyet Üniversitesi Yaz Öğretimi Yönetmeliği
—  Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Lisansüstü Eğitim-Öğretim ve Sınav Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik
 
TEBLİĞLER
—  Kişisel Koruyucu Donanımlarla İlgili Uyumlaştırılmış Ulusal Standartlara Dair Tebliğde Değişiklik Yapılmasına Dair Tebliğ
—  İthalatta Kota ve Tarife Kontenjanı İdaresine İlişkin Tebliğ (No: 2017/1)
 
 
İLÂNLAR

a - Yargı İlânları
b - Artırma, Eksiltme ve İhale İlânları
c - Çeşitli İlânlar
– T.C. Merkez Bankasınca Belirlenen Döviz Kurları ve Devlet İç Borçlanma Senetlerinin Günlük Değerleri


26 Nisan 2017 tarihli ve 30049 sayılı Resmi Gazete için TIKLAYINIZ.
 

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Guncel Son Dakika Kamu, Memur Haber