Atılım Üniversitesi Kadın Sorunları Araştırma ve Uygulama Merkezi Yönetmeliğinde Değişiklik Yapıldı

Atılım Üniversitesi Kadın Sorunları Araştırma ve Uygulama Merkezi Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik, bugünkü 15 Ocak 2017 tarihli Resmi Gazete'de yayımlandı.

Atılım Üniversitesi Kadın Sorunları Araştırma ve Uygulama Merkezi Yönetmeliğinde Değişiklik Yapıldı
15 Ocak 2018 Pazartesi 09:30

Atılım Üniversitesi Kadın Sorunları Araştırma ve Uygulama Merkezi Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik, bugünkü 15 Ocak 2017 tarihli ve 30302 sayılı Resmi Gazete'de yayımlandı.

Atılım Üniversitesinden:

ATILIM ÜNİVERSİTESİ KADIN SORUNLARI ARAŞTIRMA VE
UYGULAMA MERKEZİ YÖNETMELİĞİNDE DEĞİŞİKLİK
YAPILMASINA DAİR YÖNETMELİK

MADDE 1 – 12/9/1998 tarihli ve 23461 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Atılım Üniversitesi Kadın Sorunları Araştırma ve Uygulama Merkezi Yönetmeliğinin 7 nci maddesinin birinci cümlesi aşağıdaki şekilde değiştirilmiştir.

“Rektör, Atılım Üniversitesi öğretim elemanları arasından birisini Müdürün önerisi üzerine müdür yardımcısı olarak görevlendirir.”

MADDE 2 – Aynı Yönetmeliğin 8 inci maddesinin birinci cümlesi aşağıdaki şekilde değiştirilmiştir.

“Yönetim Kurulu; Müdür ve müdür yardımcısı ile Atılım Üniversitesi öğretim elemanları arasından Müdürün önerisi üzerine Rektör tarafından atanacak olan üç üyeden oluşur.”

MADDE 3 – Bu Yönetmelik yayımı tarihinde yürürlüğe girer.

MADDE 4 – Bu Yönetmelik hükümlerini Atılım Üniversitesi Rektörü yürütür.


Atılım Üniversitesi Kadın Sorunları Araştırma ve Uygulama Merkezi Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik için TIKLAYINIZ.


15 Ocak 2017 tarihli ve 30302 sayılı Resmi Gazete için TIKLAYINIZ.

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.