Günlük Burç Yorumları, Tüm Burçlar 9 Mart Perşembe Haftalık burç yorumları

9 Mart Perşembe 2023 günlük burç yorumları, yükselen burçlar, haftalık burç yorumları, burç yorumları merak ediliyor. İşte 9 Mart burçlara göre hayatımızda nasıl değişiklikler olacak? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcu Günlük Burç Yorumları Aşk gündem

Günlük Burç Yorumları, Tüm Burçlar 9 Mart Perşembe Haftalık burç yorumları
Kamusaati
Kamusaati
08 Mart 2023 Çarşamba 19:38

9 Mart Perşembe Günlük Burç Yorumları, Tüm Burçlar 2023

9 Mart Perşembe günlük burç yorumları; Koç burcu, Boğa burcu, İkizler burcu, Yengeç burcu, Aslan burcu, Başak burcu, Terazi burcu, Akrep burcu, Yay burcu, Oğlak burcu, Kova burcu ve Balık burcunu 9 Mart 2023 günlük burç yorumlarında burçları neler bekliyor?

9 Mart 2023 Perşembe Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; eski bir aşk, dış görüntünle alakalı ihmal ettiğin bir tedavi, ödenmemiş bir borç, son süreçte ilgilenemediğin bir yatırımla ilgili temalar gündemine yeniden gelebilir. Bu kez ayağına gelen bu fırsatları kaçırmamak ve değerlendirmek isteyebilirsin. Ancak günün enerjileri, aceleci olmamanı ve temkini elden bırakmamanı söylüyor.


9 Mart 2023 Perşembe Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; bitiş ve başlangıçların yaşanacağı bir süreçtesin. Geçtiğimiz haftalarda başlatmış olduğun girişimleri ilerletmekte zorlanabilirsin. Öncelikle kadersel veya kontrol dışı durumları, bilinçaltı korkularını veya seni rekabete sürükleyen koşulları aşman ve geride bırakman gerekmekte.


9 Mart 2023 Perşembe İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; sosyal konumun, iş ve aile hayatını etkileyen dalgalı koşullarını ancak alacağın istikrarlı ve tutarlı kararlarla belli bir çizgiye oturtabilirsin. Grup çalışmaları ve arkadaşlıklarında ise geçmişte yaşanan bir durumu veya rekabet yaratan koşulları kontrolün altına alabilmek için girişimlerin olabilir.


9 Mart 2023 Perşembe Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; kişisel becerilerini, maddi kaynaklarını iş ve sosyal yaşamda üzerinde çalıştığın projenin başarısı için seferber etmektesin. Güçlü kişilerden, partnerinden veya ortağından alacağın destekler hayallerini gerçekleştirmene biraz olsun katkı sağlayabilir. Ayrıca bir süre önce yaşanmış ve rekabete sürüklemiş bir konu yeniden ortaya çıkabilir.


9 Mart 2023 Perşembe Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; burcunda ilerleyen Ay ile kendini, gücünü, istek ve arzularını ortaya koymaktan çekinmeyeceksin. Ancak parasal konular ve duygusal paylaşımlarınla ilgili gelişmeler seni zorlayabilir. Güçlü kişilerin desteğine ihtiyaç duyabilirsin. Yurt dışı, eğitim, medya ve hukuki alanda ihmal ettiğin işlere ivme kazandırabilirsin.


9 Mart 2023 Perşembe Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; ilişki ve iş birliklerinin bazı yönleri aklını kurcalayabilir. Arka planda kalarak gizli destek olmayı seçebileceğin gibi iç dünyana çekilerek memnuniyetsizlik yaratan koşulları düşünebilirsin. Ayrıca geçmişe yönelik alacak ve borçlarla ilgili gelişmeler de gündeminde olabilir.


9 Mart 2023 Perşembe Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; üzerinde çalıştığın projeyi sosyal ortamlara duyurabilir, grup veya dernekler içinde tanıtımını yapabilirsin. Ayrıca bir süre önce ortaya çıkmış bir rahatsızlıkla alakalı çevrendekilerden destek talep edebilirsin. İkili ilişkiler ve ortaklıklarda ise bazı değerlendirmelerin olabilir.


9 Mart 2023 Perşembe Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; aşk hayatın, çocukların ve yaratıcı olduğun alanlardaki çalışmaların seni duygusal anlamda ne derece tatmin ettiğini sorgulayabilirsin. İş hayatında veya sorumluluk aldığın işlerde seni rekabete sürükleyen koşullar yeniden ortaya çıkabilir. Ayrıca beden güzelliğinle alakalı da ihmal ettiğin çalışmalara tekrardan başlayabilirsin.


9 Mart 2023 Perşembe Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; yurt dışı, eğitim, medya ve hukuki işler gündeminde öne çıkabilir. Geçtiğimiz haftalarda tohumunu attığın işlerini görünür kılabilmek ve sosyal çevrene tanıtmak için son hazırlıklarını yapabilirsin. Aşk hayatın, çocuklarınla ilgili ideallerinin geleceği için eksik kalanları yeniden ele alabilirsin.

9 Mart 2023 Perşembe Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; eğitim, yolculuk, anlaşmalar veya kardeşlerinle ilgili durumlarda bugün ipleri ele alarak hareket edebilirsin. İşin finansal boyutu seni sorumluluk almaya yöneltebilir. Ailen, evin veya yatırımlarınla alakalı da geçtiğimiz günlerde sonuca ulaştıramadığın konular yeniden ilgi alanına girebilir.


9 Mart 2023 Perşembe Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; karşıt burcunda ilerlemekte olan Ay koşullarını başkalarına bağlı kılmakla birlikte güçlü partner veya kişileri karşına getirebilir.Bir süre önce ifade edemediğin düşüncelerini onlarla paylaşma imkanını bulabilirsin. Kardeşlerinle olan iş birliklerinin eksik kalan kısımlarını tamamlayabilirsin. Finansal konularda belirsizlik yaratan koşullar hala sürmekte olabilir.9 Mart 2023 Perşembe Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bugünlerde sorumluluklarınla ve görevlerinle daha fazla ilgilenmek durumunda kalabilirsin. Parasal işlerinde seni zorlayan koşullarını aşmak için güçlü kişi ve kurumlardan beklediğin desteklerin gecikmesi, yeni çıkış yolları bulmanı gerektirebilir. Ayrıca sağlığına dikkat etmeli; kontrollerini yaptırmalısın.


Kaynak: Kamu Saati Özel
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.