Karadeniz Teknik Üniversitesinden DUYURU!!!

Karadeniz Teknik Üniversitesinden DUYURU, Karadeniz Teknik Üniversitesinden Personel alımı açıklaması, Karadeniz Teknik Üniversitesi akademik Personel Alımı, Karadeniz Teknik Üniversitesi Öğretim Görevlisi Alımı

Karadeniz Teknik Üniversitesinden DUYURU!!!
19 Eylül 2019 Perşembe 10:41

KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN DUYURU
Üniversitemizinçeşitlibirimlerine2547sayılıkanununilgilimaddeleriuyarıncaöğretimüyesialınacaktır.
Başvuracakadayların,657sayılıkanunun48.maddesindekigenelşartlarıve"KaradenizTeknikÜniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma İlkeleri İle İlgili Yönerge"sinde istenen özellikleri sağlamaları gerekmektedir.
Profesörkadrolarınabaşvuracakadaylar,2547sayılıkanunun26.maddesindebelirtilenşekildeyayınlardanbirinibaşlıcaaraştırmaeseriolaraksunandilekçeleriekindeözgeçmiş,doçentlikbelgesi,nüfuscüzdanfotokopisi, yayın listesinden oluşan evrağı bir takım, Ayrıca; özgeçmiş, doçentlik belgesi, yayın listesi ve yayınlarından oluşan dosyayı altı takım halinde vereceklerdir. Doçentkadrolarınabaşvuracakadaylar,dilekçelerindebaşvurduklarıanabilimdalınıbelirterek,ekindenüfuscüzdanörneği,doçentlikbelgesi,özgeçmiş,yayınlistesindenoluşanevrağıbirtakım,Ayrıca;özgeçmiş,doçentlik belgesi ,yayın listesi ve yayınlardan oluşan dosyayı dört takım halinde vereceklerdir
DoktorÖğretimÜyesikadrolarınabaşvuracakadaylar,2547sayılıkanunun23.maddesindekişartlarısağlamalarıgerekmekteolup,dilekçelerindebaşvurduklarıkadroyubelirterek,ekinde2adetfotoğraf,nüfuscüzdanörneği,ÖSYMBaşkanlığıtarafındangeçerliliğikabuledilendilbelgesi,lisans,yükseklisans(varsa)vedoktoradiplomalarınınonaylıörnekleriileözgeçmiş,yayınlistesindenoluşanevrağıbirtakım,Ayrıca;özgeçmiş, nüfus cüzdan örneği, lisans, yüksek lisans (varsa) ve doktora diplomalarının onaylı örnekleri, yayın listesi ve yayınlarından oluşan dosyayı 4 takım halinde vereceklerdir.
Başvuru dilekçeleri "www.ktu.edu.tr/personel-formlar" adresinden temin edilebilir.GENEL AÇIKLAMALAR Doktor Öğretim Üyesi kadrosuna başvuran adayların YDS'den 65 veya eşdeğerliliği kabul edilen bir sınavdan bu puanın eşdeğeri bir puanı almış olmaları gerekmektedir. Herhangi bir kamu kurumunda çalışanların (daha önce çalışıp ayrılmış dahi olsalar) çalıştığı kurumdan alacakları onaylı ayrıntılı hizmet belgesini müracaat belgelerine ekleyerek ibraz edeceklerdir. Yabancı ülkelerden alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurulca denkliğinin onaylanmış olması şarttır.
Posta ile müracaat edecek adaylar için; postada meydana gelen gecikmeler dikkate alınmayacaktır. Başvurular Resmi Gazetede ilan edildiği tarihten itibaren 15 (onbeş) gün süre içerisinde KTÜ Personel Dairesi Başkanlığına şahsen veya posta ile yapılacaktır. "KaradenizTeknikÜniversitesiÖğretimÜyeliğineYükseltilmeveAtanmaİlkeleriİleİlgiliYönerge"yeveilgiliSenatoKararlarınaÜniversitemizwww.ktu.edu.tr/personelwebsayfasındakimevzuatkısmındanulaşabilirsiniz.

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Guncel Son Dakika Kamu, Memur Haber