İzmir Kuzey KHB'ye Sağlıkta Performans ve Kalite Kongresi'nden ödül

İzmir Kuzey Kamu Hastaneler Birliği 1 - 4 Mart 2016 tarihleri arasında Antalya'da gerçekleştirilen VI. Uluslararası Sağlıkta Performans ve Kalite Kongresi'nden ödülle döndü. İzmir Kuzey KHB'ye birinci, yedinci ve sekizincilik ödülü verildi.

İzmir Kuzey KHB'ye Sağlıkta Performans ve Kalite Kongresi'nden ödül
09 Mart 2016 Çarşamba 01:35

Sağlık Bakanlığı İzmir Kuzey Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği “VI. Uluslararası Sağlıkta Performans ve Kalite Kongresi”nden birinci yedinci ve sekizincilik ödülleriyle geri döndü.

Sağlık Bakanlığı tarafından 01 - 04 Mart 2016 tarihleri arasında Antalya'da “Klinik Süreçlerde Kalite, Teknoloji ve İşbirliği” temasıyla gerçekleştirilen “VI. Uluslararası Sağlıkta Performans ve Kalite Kongresi” ne tüm illerdeki Genel Sekreterliklerden Verimlilik ve Kalite Yönetim Birimi, Sağlık Bakım Hizmetleri Birimi ile bağlı sağlık kuruluşlarının Kalite Yönetim Birimi ve Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürlüğü çalışanlarından oluşan toplam 35 kişi çeşitli projeler ile katıldı.

Kongrede, İzmir Kuzey KHB Genel Sekreterliği ile bağlı kurumların Sağlık Bakım Hizmetleri ve Kalite Birim çalışanları tarafından 7 adet en iyi uygulama ödülü bildirisi, 5 adet sözlü bildiri, 9 adet poster bildirisi sunuldu. Bunlardan İzmir Kuzey KHB Genel Sekreterliği “Dijital Hemşirelik Hizmetleri Modülü” projesi birincilik ödülü aldı. “Sağlık Kurumlarında Hedeflerle Yönetim Anlayışı ile Hizmet Kalitesinin Arttırılması Projesi: İzmir Kuzey KHB Hedefler Haritası Örneği” ile sekizincilik ve “Sağlıkta Kalite Standartlarına Yönelik Teknoloji ile Etkin Eğitim Projesi: Sağ kal Mobil Oyun” ile dokuzunculuk ödülüne laik görüldü.


Birincilik ödülünü Kalite Akreditasyon Daire Başkanlığı tarafından alan İzmir Kuzey KHB Genel Sekreteri Doç. Dr. Ahmet Emin Erbaycu “Dijital Hemşirelik Hizmetleri Modülü ve diğer uygulamalarımız, hasta güvenliği ve memnuniyetini arttıran çalışmalardır. Önemli olan bu projeleri uygulamak ve sahaya yansıtmaktır. Bu bir ekip işi ve çalışmasıdır.  Ödülü almamızda emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.

İzmir Kuzey KHB Genel Sekreterliği tarafından açılan ve ilginin oldukça yoğun olduğu standı ziyaret eden katılımcılara projeler ve çalışmalar hakkında bilgi verildi. Stantda İzmir Kuzey KHB hedefleri, web sitesinde yayınlanan sağlık kurumları hedefler haritası, dijital hemşirelik hizmetleri modülü, bağlı sağlık tesislerinde poliklinik alanlarına yerleştirilen dijital hasta memnuniyet anketleri anlatıldı. Ayrıca Genel Sekreterlik tarafından gerçekleştirilen iyi uygulama örneklerini içeren kitapçık ve hediyeler dağıtıldı.

İzmir Kuzey Kamu Hastaneleri Birliği Genelsekreterliği'nde düzenlenen törende kurumlarına başarı ile dönen proje ekibine Genel Sekreter Doç. Dr. Ahmet Emin Erbaycu tarafından teşekkür belgesi verildi.

 

Etiketler; #izmir kuzey khb

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Guncel Son Dakika Kamu, Memur Haber