17 Ağustos 2018 Cuma Tarihli TC Resmi Gazete Kararları

17 Ağustos 2018 tarihli ve 30512 sayılı Resmi Gazete yayımlandı. Milletlerarası Andlaşma, Cumhurbaşkanı Kararı, bugünkü Resmi Gazete Kararları'nda neler var? TC Resmi Gazete'de hangi yönetmelikler yayımlandı? Resmi Gazete bugün...

17 Ağustos 2018 Cuma Tarihli TC Resmi Gazete Kararları
17 Ağustos 2018 Cuma 15:30

17 Ağustos 2018 tarihli ve 30512 sayılı Resmi Gazete yayımlandı. Günlük Gazete'nin bugünkü sayısında neler var? Resmi Gazete bugün başka hangi önemli kararları yayımladı? İşte detaylar...

Milletlerarası Andlaşma, Cumhurbaşkanı Kararı bugünkü T.C. Resmi Gazete'de yayımlandı.

Polis Akademisi Başkanlığı Polis Amirleri Eğitimi Merkezi Giriş ve Eğitim-Öğretim Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılması, KTÜ İlaç ve Farmasötik Teknoloji Uygulama ve Araştırma Merkezi Yönetmeliği, Mülki İdare Amirleri Atama, Değerlendirme ve Yerdeğiştirme Yönetmeliğinin Eki Cetvellerde Değişiklik Yapılması ile AYM Kararı bugünkü 17 Ağustos 2018 Cuma tarihli ve 30512 sayılı TC Resmi Gazete Haberleri'nde yayımlandı.

17 Ağustos 2018 Cuma Tarihli ve 30512 Sayılı TC Resmi Gazete Kararları

YÜRÜTME VE İDARE BÖLÜMÜ

MİLLETLERARASI ANDLAŞMA

––  Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti ile Somali Cumhuriyeti Hükümeti Arasında Sağlık Alanında Hibe Yapılmasına Dair Anlaşmanın Yürürlüğe Girmesi Hakkında Karar (Karar Sayısı: 34)


CUMHURBAŞKANI KARARI

––  Katılım Öncesi Yardım Aracı (IPA) - Geçiş Dönemi Desteği ve Kurumsal Yapılanma Bileşeni Çerçevesinde 2012 Yılı Türkiye Ulusal Programına Yönelik Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti ve Avrupa Komisyonu Arasında Finansman Anlaşmasına 2 No’lu Ekin Yürürlük Tarihinin Tespit Edilmesi Hakkında Karar (Karar Sayısı: 35)


YÖNETMELİKLER

––  Polis Akademisi Başkanlığı Polis Amirleri Eğitimi Merkezi Giriş ve Eğitim-Öğretim Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik

––  Karadeniz Teknik Üniversitesi İlaç ve Farmasötik Teknoloji Uygulama ve Araştırma Merkezi Yönetmeliği


TEBLİĞ

––  Mülki İdare Amirleri Atama, Değerlendirme ve Yerdeğiştirme Yönetmeliğinin Eki Cetvellerde Değişiklik Yapılması Hakkında Tebliğ (No: 2018/2)


YARGI BÖLÜMÜ

ANAYASA MAHKEMESİ KARARI

––  Anayasa Mahkemesinin 5/7/2018 Tarihli ve E: 2018/100, K: 2018/79 Sayılı Kararı


İLÂNLAR
a - Artırma, Eksiltme ve İhale İlânları
b - Çeşitli İlânlar
– T.C. Merkez Bankasınca Belirlenen Döviz Kurları ve Devlet İç Borçlanma Senetlerinin Günlük Değerleri

17 Ağustos 2018 Tarihli ve 30512 Sayılı Resmi Gazete için TIKLAYINIZ.
 


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Guncel Son Dakika Kamu, Memur Haber