Tunceli Belediyesi Personel Alımı

Tunceli Belediyesi çok sayıda personel alımı, zabıta alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirecek, Tunceli Belediyesi insan kaynakları açık iş pozisyonları, güncel iş ilanları haberimizin detayında..

Tunceli Belediyesi Personel Alımı
08 Ekim 2019 Salı 10:13

Tunceli Belediyesi Personel Alımı 2019

Tunceli Belediyesi Personel Alımı Güncel İş İlanları

Tunceli Belediyesi Personel Alımı

Tunceli ilimizin eski adıyla Dersim, Türkiyemizin Doğu Anadolu Bölgemizde konumlanmış olan Tunceli kentimiz tarihi ve kültürel zenginlikleri ile Türkiyemizin en önemli şehirlerinden biridir. 2019 senesinde kayıtlara geçmiş açıklama ile nüfusu 100 bini aşmış durumdadır.  Tunceli, Bayburt şehrimizden sonra en az nüfusa sahip olan ikinci kentimizdir. Tunceli kentimiz ekonomisi de tarım ve hayvancılık üzerine kurulmuştur. Sanayileşme oranı diğer şehirlerimize göre daha düşüktür. Tunceli Belediyesince yapılan açıklma ile bünyesindeki açık kadro ve poziyonlara çok sayıda memur işçi personel ihtiyacı bulunduğunu ve bu ihtiyacı kapatabilmek adına 2019 senesinde çok fazla rakamlarda memur işçi personel alımı gerçekleştireceklerini açıkladı. Tunceli Belediyesi, özellikle belediyecilik faaliyetlerinin olumsuzluk olmadan devam edebilmesi ve şehirde süre gelen sükut ortamının sürmesi için belediye bünyesine çok sayıda fazla rakamlarda istihdama da katkıda bulunmak adına alım yapacaktır. Tunceli Belediyesi, Türkiyemizin en az nüfuslarından bir tanesine sahip olmasına karşın, belediyecilik anlamında gerçekleştirmiş olduğu projeler ve sosyal çalışmalar ile örnek belediyeler arasında gösteriliyor olup, bu yüzden basın ve yayın organları tarafındanca gündemdeki yerini koruyarak sıklıkla haberleri yapılmaktadır. Tunceli Belediyesi iş ilanları hakkında istenilen nitelik ve özelliker ile  iş başvurusu formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi bilgilere www.kamusaati.com web sitemizi sık kullanılanlar sekmesine ekleyip sürekli takipte kalarak en güncel haberlere ve iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

  • Çemişgezek
  • Hozat
  • Mazgirt
  • Nazımiye
  • Ovacık
  • Pertek
  • Pülümür

Eli Kanlı Çocuk katili Kanlı Terör Örgütü PKK Terör olayları ve ekonomik durgunluk sebepleriyle son zamanlarda istihdamın azalasıyla hızla yükselen işsizlik rakamlarından sonra, Tunceli Belediyesince öngörülen çok sayıda memur işçi personel alımı haberi Tunceli ili ve ilçelerinde yaşayan istihdam edilmeyi bekleyen, iş arayan binlerce vatandaşı çok sevindirdi. Tunceli Belediyesi tarafından yapılması planlanan memur işçi personel alımlarında çok sayıda şoför, büro görevlisi,park bahçe görevlisi, zabıta, engelli personel, güvenlik görevlisi, mühendis, inşaat mühendisi, mimar, temizlik işçisi gibi açık kadro ve pozisyon yer almanın neticesinde çoğu personel sözleşmeli, daimi olarak istihdam edilirken sadece bazı personellerin geçici olarak istihdam edilmesi planlanmaktadır. Tunceli Belediyesi iş ilanları hakkında istenilen nitelik ve özelliker ile  iş başvurusu formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi bilgilere www.kamusaati.com web sitemizi sık kullanılanlar sekmesine ekleyip sürekli takipte kalarak en güncel haberlere ve iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Tunceli Belediyesi İş Başvuru Şartları Neler?

Tunceli Belediyesinde statü olarak işçi ve memur olabilmek için personel alımları başvuru şartları öncelikle; T.C vatandaşı olmak, 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekiyor. Askeri hiç bir durumun bulunmaması askerliğin yapılmış yada muhaf olmanız oldukça önemli olarak belediyeye işçi memur personeli olarak alınmaktadır. Kamu haklarından mahrumiyet olmaması, yapılacak görev ve pozisyonla ilgili gerekli şartlara sahip olmak gerekiyor.  Yaş, eğitim veya cinsiyet gibi, affa uğramış olan biri olsa bile devletin güvenliğine karşı bulunan suçlar gibi hiç bir suç işlememiş olması, en az ilkokul mezunu olmak ve çalışmasına engel olabilecek durumlar akıl hastalığı veya farklı hastalıkların olmaması çok önemlidir.

Bütün bu belirtilen şartları taşıyan adaylar, ek olarak belediyenin talep ettiği diğer unsurları da taşıyorsa, personel ve işçi ilanı için başvuru yapmaya hak kazanır. Açılacak iş ilanları hakkında buradan bilgi verilmektedir. Siteyi takip ederek, personel alımı ilanları hakkında açılan ilanları takip edebilirsiniz.

Başvurular Nasıl Yapılacak?

Tunceli Belediyesi işçi ve memur personel alımı  yapılacağı zaman, belediyenin insan kaynaklarına ait doldurulması zorunlu iş başvuru formu, doldurularak belediyeye iletilir.  Bu başvurular sadece alım olduğu dönemlerde kabul edilmektedir. Personel Alım ilanı olmadığı durumlarda bu başvuru belgeleri malesef belediyece geçerli sayılmıyor. Tunceli Belediyesi başvuru formlarına, sitemizi takip ederek ve ilanların açıldığı dönemlerde ulaşabilirsiniz. Sitemiz Tunceli Belediyesi ve Tunceli’de bulunan diğer belediyeler ile ilgili araştırmalarına devam ediyor. Her türlü memur ve işçi personel alımları için ve  güncel bilgi hakkında bilgi sahibi olmak için internetten takip etmeye devam edin.

Tunceli Belediyesi, her yıl, belirli tarih aralıkları ile personel memur ve işçi alımı yapar. İş bölümüne göre ve iştirak şirketlerinin ihtiyacına göre farklılık gösteren bu ilanlar, uygun şartları taşıyan adaylar için belediyede çalışmak için bir fırsat niteliği taşır. Dönemsel veya yarı zamanlı olarak ta iş imkanı sunan Tunceli Belediyesi, personel alımları yapılacağı dönemlerde, internet üzerinden duyuru yaptırmaktadır.

Alım yapılacağı dönemlerde internet üzerinden yapılacak duyurular,  Devlet Personel Başkanlığı’nın aracılığı ile gerçekleşir. Büyükşehir olmayan Belediyeler Büyükşehir Belediyesi iş ilanları ve personel alımları ile ilgili yeni duyuru ve ilanlara KAMUSAATİ İLANLAR  üzerinden ulaşabilirsiniz.


Kaynak: Kamu Saati Özel

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Guncel Son Dakika Kamu, Memur Haber