Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Personel Alımı 2019

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Personel Alımı Yapacak mı ?, Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Personel Alımı 2019, Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Hemşire Personel Alımı, Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Sağlık teknikeri Personel Alımı, Detaylar haberimizde...

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Personel Alımı 2019
20 Eylül 2019 Cuma 01:26

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Personel Alımı 2019

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi 5 Sözleşmeli Hemşire ve Sağlık Teknikeri Personel Alımı Yapacak

TOKAT GAZİOSMANPAŞAÜNİVERSİTESİREKTÖRLÜĞÜNDEN:

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezinde, Diş Hekimliği Fakültesindeveya diğer birimlerinde görevlendirilmek ve ücretleri Özel Bütçeve Döner Sermayeden karşılanmak üzere 657 sayılıDevlet Memurları Kanunu'nun 4.maddesinin (B) fıkrası gereğince istihdam edilmek üzere, 06/06/1978 tarihve 7/15754 sayılıBakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esasların Ek 2. Maddesinin (b) fıkrası gereğince 2018KPSSpuan sırasına konulmak kaydıyla aşağıda belirtilen unvanlarda sözleşmeli personel alınacaktır. İstenilen belgeler ve geniş açıklama Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi www.gop.edu.tr adresinden temin edilecektir.

1. Başvuracak adaylarda yukarıda belirtilen özel şartlar ile 657 sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen aşağıdaki genel şartlar aranır.

Genel Şartlar:

a)Türk Vatandaşı olmak,

b)Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

c)Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar,zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak.

d)Erkek adayların muvazzaf askerlik çağına gelmemiş, askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış, muaf, erteletmiş veya yedek sınıfına geçirilmiş olmak.

e)657 sayılı Kanunun 53 üncü madde hükümleri saklı kalmak kaydı ile görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak.

f)Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması yapılmış olmak.(Sadece yerleştirilmeye hak kazananadaylara yapılacaktır.)

2. Önlisansmezunları için 2018KPSS sınavıKPSSP93puanı,Lisans mezunları için 2018KPSS sınavı KPSSP3 puanıdeğerlendirilecektir.

3.Müracaat edecekler ilanın Resmi Gazetede yayımlandığı günü izleyen 15 gün içerisinde (mesai bitimine kadar) Üniversitemiz web sayfasındanteminedilecek başvuru formuve istenilen belgelerle birlikte (Aslıgörülmek üzere Başkanlığımızca onaylanmışveya turkiye.gov.tr adresinden oluşturulmuşbelgeler) Personel Daire Başkanlığınaşahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Posta ile yapılan müracaatlar dikkate alınmayacaktır.

4.Gerçeğe aykırı belge verenler ya da beyanda bulunanlar hakkında yasal işlem yapılacak olup, yerleştirme işlemiyapılmış olsa dahi iptal edilecek, kurumumuzca kendilerine bir bedel ödenmiş ise bu bedel yasal faizi ile birlikte tazmin edilecektir.

Başvuruda İstenilen Belgeler:

1.Kimlik Kartı Sureti

2.Öğrenim Belgesi (Aslı görülmek üzere Başkanlığımızca onaylanmışveya turkiye.gov.tr adresinden oluşturulmuşbelge)

3.KPSS Sınav Sonuç Belgesi (-Önlisansmezunları için 2018 dönemi KPSSP93puanı,-Lisans mezunları için 2018dönemi KPSSP3puanı değerlendirilecektir.)

4.Adli Sicil Durum Belgesi (Aslı veya turkiye.gov.tr adresinden oluşturulmuş belge)

5.Fotoğraf (1adet)(Başvuru Formuna yapıştırılacaktır.)

6.Deneyim Belgesi (Aslı)(Hemşire ünvanlı pozisyona başvuracaklar için)

7.SGK Hizmet Dökümü (Kurumdan alınmış aslı veya Barkodlu e-devlet çıktısı)

8.Başvuru Formu (indirmek için tıklayınız)Kurumumuz dışında başka kurumların onayladığı belgelerkabul edilmeyecektir.

BAŞVURULARIN DEĞERLENDİRİLMESİ VE SONUÇLAR

KPSSpuan sıralamasına göre yerleştirilmeyehak kazanan adayların isimleri başvuru bitim tarihi itibariyle en geç beş(5) günüiçerisinde http://www.gop.edu.tradresinden ilan edilecektir. Yerleştirilecek sözleşmeli personel pozisyonunun 2 (iki) katı kadar yedek belirlenecektir. Asıl kazananlardan başvuru olmadığı takdirde veya aranan şartları taşımadığı tespit edilenlerin yerine yedek kazananlardan sırası ile yerleştirme yapılacaktır. Bu ilan tebliğ mahiyetinde olacağından, ayrıca tebligat yapılmayacaktır. Belirtilen sözleşmeli personel pozisyonlarına yerleşmeyehak kazanan adayların sınav sonucunun http://www.gop.edu.trinternetadresinden ilanından itibaren 10 (on) gün içinde gerekli belgeleri tamamlamak suretiyle Rektörlüğümüz Personel Daire Başkanlığına şahsen teslim etmeleri gerekmektedir. Belgelerini süresi içerisinde teslim etmeyenler bu haklarından vazgeçmiş sayılırlar.Belgelerin teslimi ilegüvenlik soruşturmasınıntamamlanmasınamüteakip yerleştirme işlemiyapılacaktır. Sözleşmeli personel pozisyonlarına yerleştirildiğininadaylara tebliğinden itibaren 657 sayılı Kanunun 62’nci maddesinde belirtilen süreler erisindeaday görevine başlamak zorundadır. Bu süre içerisinde görevine başlamayanlar haklarını kaybederler.

Bilgi İçin Personel Daire BaşkanlığıTel : 0.356.252.16.16-(1167)-(1178)-(1179)

İLAN TARİHİ : 16.09.2019

SON BAŞVURU TARİHİ :30.09.2019 Pazartesi(Mesai bitimine kadar)


Kaynak: Kamu Saati Özel

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Guncel Son Dakika Kamu, Memur Haber