Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü 9 Sözleşmeli Personel Alımı

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü 9 Sözleşmeli Personel Alımı, Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü Havacılık Sertifikasyon Uzmanı Alımı, Havacılık Simülatör Uzmanı Alımı, Uçak Pilot Alımı, Helikopter Pilot Alımı yapacaktır Detaylar Haberde...

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü 9 Sözleşmeli Personel Alımı
16 Aralık 2019 Pazartesi 19:04

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü 9 Sözleşmeli Personel Alımı

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü 9 Sözleşmeli Personel Alımı, Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü Havacılık Sertifikasyon Uzmanı Alımı, Havacılık Simülatör Uzmanı Alımı, Uçak Pilot Alımı, Helikopter Pilot Alımı yapacaktır Detaylar Haberde...

Genel Müdürlüğümüze,
6/6/1978 tarih ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulmuş olan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esasların ekli 1 sayılı cetvelinde bulunan sözleşmeli personel pozisyon unvanlarından Pilot, Havacılık Sertifikasyon Uzmanı ve Havacılık Simülatör Uzmanı pozisyonlarına personel alınacaktır.


MÜRACAAT ETMEK İSTEYENLERDE ARANILACAK ŞARTLAR

Havacılık Sertifikasyon Uzmanı, Havacılık Simülatör Uzmanı, Pilot Alım ilanı

İSTENİLEN BELGELER
1. Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü http://web.shgm.gov.tr/tr/genel-duyurular/ web adresinden temin edilecek ve müracaat sahibi tarafından doldurulacak fotoğraflı "İş Talep Formu"
2. T.C. kimlik numarası yazılı beyanı,
3. Diploma veya mezuniyet belgesi örneği,
4. Adli sicil beyanı,
5. Görevini yapabilecek derecede sağlıklı bulunduğuna dair yazılı beyan,
SİVİL HAVACILIK GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
Havacılık Sertifikasyon Uzmanı, Havacılık Simülatör Uzmanı, Pilot Alım ilanı
4 / 4
6. Alınan eğitimlere ilişkin sertifika örnekleri,
Pilot Adaylar İçin (İş Talep Formuna İlave Olarak);
7. http://web.shgm.gov.tr/tr/genel-duyurular/ web adresinden temin edilecek “Pilot Bilgi Formu”,
8. Pilot lisansı,
9. Sağlık Sertifikası
10. Uçuş kayıt defterinin (Logbook) ilk ve son 2 sayfasının fotokopisi
BAŞVURU

1. Adaylar, Genel Müdürlüğümüzün İnternet adresinde ( www.shgm.gov.tr ) yer alan başvuru ekranından elektronik ortamda 16 / 12 /2019 – 27 / 12 / 2019 tarihleri arasında başvuru yapabilirler.

2. Güvenlik soruşturması olumsuz neticelenen ve/veya başvuru ve işlemler sırasında gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu veya eksik evrak verdiği sonradan tespit edilenler ile istenilen belgeleri ibraz edemeyenlerin müracaatları geçersiz sayılacak, yerleştirmeleri yapılmış olsa dahi iptal edilecektir. Bu durumdaki adaylar hakkında genel hükümlere göre yasal işlem yapılacaktır.

3. Genel Müdürlüğümüz tarafından belirtilen nitelikte personel alımı ile ilgili her türlü duyuru Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü http://web.shgm.gov.tr/tr/genel-duyurular/ web adresinde yayımlanacaktır.

4. Başvuru sahiplerince, başvuru işlemlerinin başlamasından Genel Müdürlük tarafından göreve başlatmaya ilişkin tebligat işlemleri tamamlanıncaya kadar herhangi bir hak veya alacak talebinde bulunulamaz.
DEĞERLENDİRME
Pilot, Havacılık Simülatör ve Havacılık Sertifikasyon Uzmanı pozisyonuna başvuran adaylara sözlü sınav yapılmak suretiyle alım yapılacaktır.
Sözlü sınav tarihleri ve nihai sonuç Genel Müdürlüğümüzün resmi internet sitesinde ilan edilecektir.
TEBLİGAT
Genel Müdürlüğümüz tarafından belirtilen nitelikteki sözleşmeli personel alımı ile ilgili her türlü duyuru Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü http://web.shgm.gov.tr/tr/genel-duyurular/ web adresinde yayımlanacaktır. Yayımlanacak bu duyuru, tebligat mahiyetinde olacağından adaylara ayrıca bir bildirimde bulunulmayacaktır.

Kamu saati sayfamızı sosyal medya üzerinden takip ederek güncel iş ilanları memur ve işçi alım haberlerine herkesten önce ulaşarak bir adım öne geçebilirsiniz.

Kamu Saati Twitter Sayfamızı Takip Etmek İçin TIKLAYINIZ

Kamu Saati Facebook Sayfamızı Takip Etmek İçin TIKLAYINIZ

Bu yazının tüm hakları www.kamusaati.com'a aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 36. maddesi uyarınca alıntılanamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının alıntılanması halinde yasal takip yapılacaktır. ©


Kaynak: Kamu Saati Özel

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Guncel Son Dakika Kamu, Memur Haber