Şehzadeler Belediyesi Personel Alımı İş ilanları ve Başvuru Formu

Manisa Şehzadeler Belediyesi çok sayıda personel alımı, zabıta alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirecek, Şehzadeler Belediyesi insan kaynakları açık iş pozisyonları, güncel iş ilanları haberimizin detayında..

Şehzadeler Belediyesi Personel Alımı İş ilanları ve Başvuru Formu
12 Şubat 2021 Cuma 00:38

Şehzadeler Belediyesi Personel Alımı

Şehzadeler Belediyesi Personel Alımı Güncel İş İlanları

Şehzadeler Belediyesi, 12 Kasım 2012 yılında TBMM’de kabul edilen bir kanun ile Manisa merkez ilçesinin ikiye bölünmesi sonucu ilçe belediyesi olarak kabul edilmiştir.

Mevcut kaynakları etkin ve etkili kullanarak vatandaşlarının ihtiyaç ve beklentilerini zamanında karşılayarak memnuniyetlerini sağlamak amacında olan Şehzadeler Belediyesi, belediyecilik hizmetlerini yasal mevzuat çerçevesinde geliştirerek yürütmektedir.

Vatandaş ve paydaşlarının memnuniyetini sürekli kılmak ve hiçbir koşulda kaliteden ödün vermemek isteyen kurum bu sebeple personel alımı yapmaya hazırlanmaktadır.

Şehzadeler Belediyesi İşçi Alımı

Kadrosuna dahil edeceği personellerini genellikle sözleşmeli işçi statüsünde istihdam eden Şehzadeler Belediyesi, ayrıca çalışanları ve aileleri için birçok sosyal haklar da sunmaktadır.

Sözleşmeli ya da taşeron işçileri arasında maaş, sosyal hak ve mesai saatleri konusunda ayrım yapmayan Şehzadeler Belediyesi, herhangi bir arıza ya da etkinlik sebebiyle mesaiye kalmak durumunda olan personellerine maaş politikası gereği ek mesai ücreti ödemektedir.

Kurum, personellerine tanıdığı haklar ve eşitlik politikası ile vatandaşlarını memnun ettiği gibi çalışanlarını da memnun etmektedir.

Şehzadeler Belediyesi Memur Alımı

Memur olabilmek için bazı şartları sağlıyor olmanız gerekir. Şehzadeler Belediyesi memur alımı şartlarını sağladıktan sonra, en son olarak da mülakat sistemini de geçerseniz devlet memuru olabilirsiniz. Gerek izin anlamında gerekse de çalışma saatleri açısından memurluk, diğer çalışma alanlarına göre daha rahattır.

Pozisyonun belirli sorumlulukları mevcut. Ancak bunları sağladığınız takdirde bulunduğunuz kurumdan emekli dahi olabilirsiniz. Eskiden memur olmak çok kolayken, günümüzde bu neredeyse tam tersi durumuna gelmiştir. Bu nedenle belediyenin memur alımı ilanlarını yakından takip etmeli ve mutlaka başvuru tarihleri arasında müracaatınızı gerçekleştirmelisiniz.

Şehzadeler Belediyesi İş İlanları

Sosyal sorumluluk bilinciyle, şeffaf, adil, hesap verebilir bir yönetim anlayışını uygulayan Şehzadeler Belediyesi, personel alımı yapmak için internet sitesi üzerinden yayınladığı iş ilanlarında personellerinin de bu anlayışla çalışmalarını istediğini belirtmektedir.

Yakın zaman içerisinde de iş ilanı yayınlaması beklenen kurumun bu iş ilanlarında kadroya alınacak personellerle ilgili bütün detayları paylaşacağı bilinmektedir.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Zabıta
  • Temizlik İşleri Görevlisi
  • Şoför
  • Güvenlik
  • Park ve Bahçe İşçisi
  • İşçi
  • Memur
  • Arşivci
  • İtfaiye eri

Şehzadeler Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Şehzadeler Belediyesi bünyesinde görev almak isteyen vatandaşların belediyenin internet sitesi üzerinden yayınlayacağı iş ilanlarını takip ederek, kendisine uygun gördüğü birim için Şehzadeler Belediyesi insan kaynakları birimine hazırladıkları özgeçmişleri (CV) ile birlikte giderek ön başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Ön başvurusu olumlu olarak değerlendirilen adaylar daha sonra mülakat tabi tutulmakta ve mülakat sonuncu da olumlu olan adaylar için işe alım süreci başlatılmaktadır.

Şehzadeler İş İlanları

Sanayi bölgesine yakın olan Şehzadeler, ticari açıdan da gelişmiş bir bölge konumunda yer alır. Bundan dolayı ihtiyacınız olan işi kısa süre içerisinde bulabilirsiniz. İş-Kur’ un web sitesi üzerinde tüm sektörlere ait işleri bulabilirsiniz.

Ayrıca söz konusu site üzerinden kendinize kayıt da oluşturabilir ya da kurumun en yakın birimine giderek, açık pozisyonlara iş başvurusu yapabilirsiniz. Güncel Şehzadeler iş ilanları şu şekildedir:

Şehzadeler Belediyesi Belediyesi İş Başvuru Şartları Neler?

Şehzadeler Belediyesinde statü olarak işçi ve memur olabilmek için personel alımları başvuru şartları öncelikle; T.C vatandaşı olmak, 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekiyor. Askeri hiç bir durumun bulunmaması askerliğin yapılmış yada muhaf olmanız oldukça önemli olarak belediyeye işçi memur personeli olarak alınmaktadır. Kamu haklarından mahrumiyet olmaması, yapılacak görev ve pozisyonla ilgili gerekli şartlara sahip olmak gerekiyor.  Yaş, eğitim veya cinsiyet gibi, affa uğramış olan biri olsa bile devletin güvenliğine karşı bulunan suçlar gibi hiç bir suç işlememiş olması, en az ilkokul mezunu olmak ve çalışmasına engel olabilecek durumlar akıl hastalığı veya farklı hastalıkların olmaması çok önemlidir.

Bütün bu belirtilen şartları taşıyan adaylar, ek olarak belediyenin talep ettiği diğer unsurları da taşıyorsa, personel ve işçi ilanı için başvuru yapmaya hak kazanır. Açılacak iş ilanları hakkında buradan bilgi verilmektedir. Siteyi takip ederek, personel alımı ilanları hakkında açılan ilanları takip edebilirsiniz.

Şehzadeler Belediyesi  Başvurular Nasıl Yapılacak?

Şehzadeler Belediyesi işçi ve memur personel alımı  yapılacağı zaman, belediyenin insan kaynaklarına ait doldurulması zorunlu iş başvuru formu, doldurularak belediyeye iletilir.  Bu başvurular sadece alım olduğu dönemlerde kabul edilmektedir. Personel Alım ilanı olmadığı durumlarda bu başvuru belgeleri malesef belediyece geçerli sayılmıyor. Şehzadeler Belediyesi başvuru formlarına, sitemizi takip ederek ve ilanların açıldığı dönemlerde ulaşabilirsiniz. Sitemiz Şehzadeler Belediyesi ve Denizli'de’bulunan diğer belediyeler ile ilgili araştırmalarına devam ediyor. Her türlü memur ve işçi personel alımları için ve  güncel bilgi hakkında bilgi sahibi olmak için internetten takip etmeye devam edin.

Şehzadeler Belediyesi, her yıl, belirli tarih aralıkları ile personel memur ve işçi alımı yapar. İş bölümüne göre ve iştirak şirketlerinin ihtiyacına göre farklılık gösteren bu ilanlar, uygun şartları taşıyan adaylar için belediyede çalışmak için bir fırsat niteliği taşır. Dönemsel veya yarı zamanlı olarak ta iş imkanı sunan Şehzadeler Belediyesi, personel alımları yapılacağı dönemlerde, internet üzerinden duyuru yaptırmaktadır.

Alım yapılacağı dönemlerde internet üzerinden yapılacak duyurular,  Devlet Personel Başkanlığı’nın aracılığı ile gerçekleşir. Büyükşehir olmayan Belediyeler Büyükşehir Belediyesi iş ilanları ve personel alımları ile ilgili yeni duyuru ve ilanlara KAMUSAATİ İLANLAR  üzerinden ulaşabilirsiniz.

En Güncel İş İlanları Yayınlandığı anda Sosyal medya hesaplarımızda Yer Alacaktır. Aşağıdaki Grubumuza katılarak yayınlanacak iş ilanlarından ilk Siz Haberdar olabilirsiniz

TÜRKİYE GENELİ İŞ İLANLARI KAMU PERSONELİ ALIMI İLANLARI
Üyelere Özel grup · 3.878.849 üye
Gruba Katılmak İçin Buraya TIKLAYINIZ
KAMU VE ÖZEL SEKTÖR PERSONEL ALIMI iŞÇİ ALIMLARI PAYLAŞIMI BİNLERCE İŞ İLANI İÇİN GRUBA KATILIN ARKADAŞLARINIZI DAVET EDİN

Sitemizi Aşağıdaki Sosyal Medya Hesaplarımız Üzerindende Takip Edebilirsiniz.. İlginiz İçin Teşekkür Ederiz Kamusaati.com

twitter-logo – Ömer Sezer

Bu yazının tüm hakları www.kamusaati.com'a aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 36. maddesi uyarınca alıntılanamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının alıntılanması halinde yasal takip yapılacaktır. ©


Kaynak: Kamu Saati Özel
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Guncel Son Dakika Kamu, Memur Haber