Niğde Belediyesi Personel Alımı

Niğde Büyükşehir Belediyesi çok sayıda personel alımı, zabıta alımı, şoför, mühendis, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirecek, Niğde Büyükşehir Belediyesi insan kaynakları açık iş pozisyonları, güncel iş ilanları haberimizin detayında..

Niğde Belediyesi Personel Alımı
Admin
Admin
25 Temmuz 2022 Pazartesi 01:00

Niğde Belediyesi Personel Alımı

Niğde Belediyesi Personel Alımı Güncel İş İlanları

Niğde Belediyesi 3 İşçi Alacak

Niğde Belediyesi, Cankurtaran, 3 İşçi Alacak. Son başvuru tarihi 27 temmuz 2022

Niğde Belediyesi Memur Alımı

Niğde ilimiz, İç Anadolu Bölgemizde yer alan kültürel zenginlikleri ile önemli bir kentimizdir. Şehrimizin geçim kaynağı tarım ve hayvancılık üzerine kuruludur. Niğde ilimizin  merkezinde yer alan organize sanayi, bor deri organize sanayi, halı fabrikası ve diğer sanayi kolları da ayrıca istihdama katkı sağlayan çok önemli kuruluşlardır. Niğde Belediyesince yapılan açıklamaya göre belediye bünyesinde çok sayıda eleman açığı bulunduğunu ve açık pozisyonları kapatabilmek için açık pozisyonlara memur işçi personel alımı gerçekleştirileceğini belirtti. Niğde Belediyesi iş ilanları hakkında istenilen nitelik ve özelliker ile  iş başvurusu formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi bilgilere www.kamusaati.com web sitemizi sık kullanılanlar sekmesine ekleyip sürekli takipte kalarak en güncel haberlere ve iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Niğde Belediyesi Personel Alımı

Niğde şehrinde son dönemde işsizlik sayılarında artış gözlemlendi. Bu durumu düzeltmek adına Niğde Belediyesi çeşitli projeler üreterek çalışmalarda bulundu. Bunlardan bir tanesi de İŞKUR ile yapılan istihdamı arttırmak işsizliği azaltmak için yapılan çalışmaydı. Bu çalışma doğrultusunda ve çok sayıda memur işçi statüsündeki personeli belediye bünyesine kazandırmak adına, Niğde Belediyesi çok sayıda memur işçi personel alımı gerçekleştirecek. Açık Pozisyonlara istihdama katkı için yapılan iş  ilanlarında vasıfsız, ilköğretim mezunu, part time, kadrolu, sözleşmeli gibi çeşitli başlıklarda kadro ve pozisyonlar yer alacak. Niğde Belediyesi sadece merkez ilçelerde değil aynı zamanda aşağıda saymış olduğumuz ilçelerde de çok sayıda memur işçi alımı gerçekleştirecek.

  • Altunhisar
  • Bor
  • Çamardı
  • Çiftlik
  • Ulukışla

Niğde Belediyesince gerçekleştirilecek olan işçi memur personel alımı ilanlarına nasıl iş başvurusu yapabileceğinizi detaylı olarak Aşağıda belirttik Ayrıca Niğde şehrinde son dönemde verilmiş olan güncel kamu iş ilanlarını www.kamusaati.com web adresimizin ilanlar bölümüden görebilirsiniz.

Birçok konu ile meşhur olan Niğde kentimizde, belediyecilik hizmeti çok ciddi bir şekilde yapılmakta olup, belediye içerisinde yüzlerce kişi çalışmaktadır. İlk kademeden en alt kademeye kadar birçok kişinin çalıştığı Belediye’de memur işçi personel alımları her sene olduğu gibi yine ilk aylarda yapılacaktır ancak; bu sene farklı olması nedeni ile eylül ayında memur işçi personel alımlarının yapılması beklenmektedir.

Niğde Belediyesi memur işçi personel alımı

sadece belirli zamanlarda değil her zaman yapabilecektir. Böylece memur işçi personel alımlarına daha kolay başvuruda bulunabilecektir. Belediye Memur işçi Personel alımları açtığı zaman öncelikli olarak bir iş erbabı işinin ehli işten anlayan tecrübeli olan kişilere önem verilecektir. Niğde Belediyesi sadece genel alımlar değil daha özel ve iş odaklı memur işçi personel alımları yaptığı için birçok kişinin ilgi odağı haline gelmektedir. Belediyece verilen yayımlanan iş ilanları hakkında istenilen nitelik ve özelliker ile  iş başvurusu formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi bilgilere www.kamusaati.com web sitemizi sık kullanılanlar sekmesine ekleyip sürekli takipte kalarak en güncel haberlere ve iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Niğde Belediyesi İşçi Alımı

Niğde Belediyesi tarafından personel alımı ilanına dair detaylar henüz paylaşılmamış olsa da detaylar yavaş yavaş belli olmaya başladı. Yapılacak olan çok sayıda memur alımı için herhangi bir yazılı sınav uygulanmayacağı, başvuru şartlarını taşıyan adaylar arasından sözlü mülakat yöntemiyle alımların gerçekleştirileceği belirtildi. Temizlik işçisi, güvenlik görevlisi, ilaçlama personeli, zabıta memuru, itfaiyeci, mühendis gibi kadrolara eleman alımı gerçekleştirilecek. Ayrıca aşağıda bulunan Niğde İli ilçeleri için de çok sayıda memur alımı yapılacağı açıklandı. Bazı ilçelerin iş ilanları ise şimdiden yayımlandı.

Niğde ilimizin turistik bir il olması ve birçok kişinin de ziyaretinde olması nedeni ile belediyecilik hizmeti gayet iyi bir şekilde yürütülmektedir. Özellikle fen işleri gibi alt yapıya bakan müdürlüklere çok kişi alacak olan Niğde Belediyesi, Belediyeler arasında da birçok kişiyi işe alacaktır. 2019 yılında alımlar hızlı bir şekilde yapılacak olup, özellikle alımlarda da tecrübeli kişiler ilk sırada yer alacaktır.

Niğde Belediyesi İş Başvuru Şartları Neler?

Niğde Belediyesinde statü olarak işçi ve memur olabilmek için personel alımları başvuru şartları öncelikle; T.C vatandaşı olmak, 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekiyor. Askeri hiç bir durumun bulunmaması askerliğin yapılmış yada muhaf olmanız oldukça önemli olarak belediyeye işçi memur personeli olarak alınmaktadır. Kamu haklarından mahrumiyet olmaması, yapılacak görev ve pozisyonla ilgili gerekli şartlara sahip olmak gerekiyor.  Yaş, eğitim veya cinsiyet gibi, affa uğramış olan biri olsa bile devletin güvenliğine karşı bulunan suçlar gibi hiç bir suç işlememiş olması, en az ilkokul mezunu olmak ve çalışmasına engel olabilecek durumlar akıl hastalığı veya farklı hastalıkların olmaması çok önemlidir.

Bütün bu belirtilen şartları taşıyan adaylar, ek olarak belediyenin talep ettiği diğer unsurları da taşıyorsa, personel ve işçi ilanı için başvuru yapmaya hak kazanır. Açılacak iş ilanları hakkında buradan bilgi verilmektedir. Siteyi takip ederek, personel alımı ilanları hakkında açılan ilanları takip edebilirsiniz.

Başvurular Nasıl Yapılacak?

Niğde Belediyesi işçi ve memur personel alımı  yapılacağı zaman, belediyenin insan kaynaklarına ait doldurulması zorunlu iş başvuru formu, doldurularak belediyeye iletilir.  Bu başvurular sadece alım olduğu dönemlerde kabul edilmektedir. Personel Alım ilanı olmadığı durumlarda bu başvuru belgeleri malesef belediyece geçerli sayılmıyor. Niğde Belediyesi başvuru formlarına, sitemizi takip ederek ve ilanların açıldığı dönemlerde ulaşabilirsiniz. Sitemiz Niğde Belediyesi ve Niğde’de bulunan diğer belediyeler ile ilgili araştırmalarına devam ediyor. Her türlü memur ve işçi personel alımları için ve  güncel bilgi hakkında bilgi sahibi olmak için internetten takip etmeye devam edin.

Niğde Belediyesi, her yıl, belirli tarih aralıkları ile personel memur ve işçi alımı yapar. İş bölümüne göre ve iştirak şirketlerinin ihtiyacına göre farklılık gösteren bu ilanlar, uygun şartları taşıyan adaylar için belediyede çalışmak için bir fırsat niteliği taşır. Dönemsel veya yarı zamanlı olarak ta iş imkanı sunan Niğde Belediyesi, personel alımları yapılacağı dönemlerde, internet üzerinden duyuru yaptırmaktadır.

Alım yapılacağı dönemlerde internet üzerinden yapılacak duyurular,  Devlet Personel Başkanlığı’nın aracılığı ile gerçekleşir. Büyükşehir olmayan Belediyeler Büyükşehir Belediyesi iş ilanları ve personel alımları ile ilgili yeni duyuru ve ilanlara KAMUSAATİ İLANLAR  üzerinden ulaşabilirsiniz.

En Güncel İş İlanları Yayınlandığı anda Sosyal medya hesaplarımızda Yer Alacaktır. Aşağıdaki Grubumuza katılarak yayınlanacak iş ilanlarından ilk Siz Haberdar olabilirsiniz

TÜRKİYE GENELİ İŞ İLANLARI KAMU PERSONELİ ALIMI İLANLARI
Üyelere Özel grup · 3.878.849 üye
Gruba Katılmak İçin Buraya TIKLAYINIZ
KAMU VE ÖZEL SEKTÖR PERSONEL ALIMI iŞÇİ ALIMLARI PAYLAŞIMI BİNLERCE İŞ İLANI İÇİN GRUBA KATILIN ARKADAŞLARINIZI DAVET EDİN

Sitemizi Aşağıdaki Sosyal Medya Hesaplarımız Üzerindende Takip Edebilirsiniz.. İlginiz İçin Teşekkür Ederiz Kamusaati.com

twitter-logo – Ömer Sezer 

Bu yazının tüm hakları www.kamusaati.com'a aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 36. maddesi uyarınca alıntılanamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının alıntılanması halinde yasal takip yapılacaktır. ©


Kaynak: Kamu Saati Özel
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Murat özçelik - 3 yıl önce
Ben istanbulda oturuyorum fatih belediyesi temizlik şirketinde çalışıyorum ama nigdeye taşınmak istiyom işcilazimsa hemen gelirim tel 05357633661
Avatar
Musa - 3 yıl önce
Ben çamardıda oturuyom iş arıyorum daha önce belediyede çalısmadım ama başka fabrikalarda çalıştım ilginize teşekür ederim işe ihtiyacımvar
Avatar
Hakan Adıyaman - 3 yıl önce
Niğde güzel bir şehir niğdeye yeni taşındım kamyon ve tıt şoförüyüm sizinle çalışmak isterim 533 735 25 60
Avatar
Murat Akpınar - 3 yıl önce
Niğde de oturuyorum kamyon ve tır kullanıyorum ihtiyaç varsa çalışırım 0535 255 6992
Avatar
İsmail CULLAZ - 3 yıl önce
Ben NİĞDE merkezde oturuyorum iş arıyorum.Acil işe ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim. 0539 210 51 90 İsmail CULLAZ.
Avatar
Abdullah kadir batur - 3 yıl önce
Ligdeliyim merkezde oturuyorum mesleğim elektrik elektronik belge var iş arıyorum saygılarımla.
Avatar
ismail cullaz - 3 yıl önce
Ben NİĞDE merkezde oturuyorum daha önce iş başvurusu yapmıştım ama kimse aramadı? ilğilenen yok mu? bu sayfada acil iş arıyorum yardımcı olursanız sevinirim. 0539 210 51 90 ismail cullaz.
Avatar
Ibrahim kara-taş - 3 yıl önce
Ben nigde borda oturuyorum e sinifi ehliyettim var çoktadır is ariyorum lutfen beni arayin beden isciside olabilir ise ihtiyacim var 05453559504