Muğla Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2019

Muğla Büyükşehir Belediyesi çok sayıda personel alımı, zabıta alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirecek, Muğla Büyükşehir Belediyesi insan kaynakları açık iş pozisyonları, Sogem işçi alımı, Sogem memur alımı, Sogem personel alımı, MUSKİ işçi alımı, MUSKİ memur alımı, MUSKİ personel alımı, Muğla Ulaşım işçi alımı, Muğla Ulaşım memur alımı, Muğla Ulaşım personel alımı, güncel iş ilanları haberimizin detayında..

Muğla Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2019
02 Eylül 2019 Pazartesi 21:38

Muğla Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2019

Muğla Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı Güncel İş İlanları

Türkiyemizin 7 bölgesinden Ege Bölgemiz sınırları  içinde yer alan Muğla ilimiz, Türkiyenin en kabalık kentlerinden bir tanesidir. Kültürel ve tarihi zenginlikleri ve turizm bölgesi olması sebebi ile ülkemizin en önemli şehirlerinden bir tanesi olan Muğla ilimiz, 2019 senesinde açıklanan sayılara göre nüfusu 1 milyona yaklaşmıştır. Muğla Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklama neticesinde 2019 senesinde belediye bünyesinde ve bağlı kuruluşlarındaki memur işçi personel açıkları için  uygun olan kadro ve pozisyonlara, çok sayıda kişiyi istihdam edilecek ve personel alımı gerçekleşecektir. Memur işçi personel alımı gerçekleştirecek ve istihdam için  gerekli olan bütçe miktarının ayarlamasını yapan  Muğla Büyükşehir Belediyesi personel alımı sürecini en kısa süre içinde planlayarak işe alım sürecini başlatacaktır.

Muğla Büyükşehir Belediyesi Memur Alımı Ne Zaman Yapılacak?

Muğla Büyükşehir Belediyemiz, sosyal belediyecilik neticesinde Türkiyemizde diğer illere  örnek gösterilen belediyeler arasında yer almaktadır. Belediyemiz şehrin gelişmesi için yatırımlarına son derece planlı bir şekilde hız kesmeden devam etmektedir. Muğla Büyükşehir Belediyesi, prensipleri ile dinamik, çalışma azmi yüksek işinin ehli işten anlayan ve yaptığı işi seven vasıflı çok sayıda memur işçi personel alımı gerçekleştireceğini açıkladı. İşçi ve Memur alımı haberi şüphesiz Muğla şehrinde ve ilçelerinde yaşayan binlerce iş bekleyen, iş arayan işsiz yurttaşımızı çok  sevindirdi.  Açıklamada belirtildiği üzere sadece Muğla ili merkezinde ve belediye bünyesinde değil, iştirak şirketlerinde bağlı kuruluşlarda da  çok sayıda memur işçi alımı gerçekleştirilecek.


Muğla Büyükşehir Belediyesi eleman memur işçi alımı ilanları planlanan süreçler içinde açık olan kadroların önceliğine göre kademeli olarak yayımlanacak.İşe alım İlanları için  henüz yayımlanmış olmasa bile planlanan süreçlerdeki pozisyon açıkları ve detayları da yavaş yavaş açıklık kazanmaya başladı. Planlanan süreçler neticesinde açıktan atama yolu ile ve KPSS puanına göre iki farklı şekilde işe alım süreçleri oluşturulacak. İşe alım  ilanlarda öğrenim seviyesi  ilkokul mezunu, lise mezunu ve üniversite mezunlarına göre kadro ve pozisyonlar işe alım süreçlerinde yer alacak. İlanlarda zabıta, itfaiye personeli,park bahçe personeli, temizlik işçisi, ilaçlama işçisi, mühendis, sekreter, şoför, fen işleri,  güvenlik görevlisi, can kurtaran, hizmetli, öğretmen gibi çok sayıda pozisyon yer alıyor. Muğla Büyükşehir Belediyesi iş ilanları hakkında istenilen nitelik ve özelliker ile  iş başvurusu formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi bilgilere www.kamusaati.com web sitemizi sık kullanılanlar sekmesine ekleyip sürekli takipte kalarak en güncel haberlere ve iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Muğla Büyükşehir Belediyesi İş Başvuru Şartları Neler?

Muğla Büyükşehir Belediyesinde statü olarak işçi ve memur olabilmek için personel alımları başvuru şartları öncelikle; T.C vatandaşı olmak, 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekiyor. Askeri hiç bir durumun bulunmaması askerliğin yapılmış yada muhaf olmanız oldukça önemli olarak belediyeye işçi memur personeli olarak alınmaktadır. Kamu haklarından mahrumiyet olmaması, yapılacak görev ve pozisyonla ilgili gerekli şartlara sahip olmak gerekiyor.  Yaş, eğitim veya cinsiyet gibi, affa uğramış olan biri olsa bile devletin güvenliğine karşı bulunan suçlar gibi hiç bir suç işlememiş olması, en az ilkokul mezunu olmak ve çalışmasına engel olabilecek durumlar akıl hastalığı veya farklı hastalıkların olmaması çok önemlidir.

Bütün bu belirtilen şartları taşıyan adaylar, ek olarak belediyenin talep ettiği diğer unsurları da taşıyorsa, personel ve işçi ilanı için başvuru yapmaya hak kazanır. Açılacak iş ilanları hakkında buradan bilgi verilmektedir. Siteyi takip ederek, personel alımı ilanları hakkında açılan ilanları takip edebilirsiniz.

Başvurular Nasıl Yapılacak?

Muğla Büyükşehir Belediyesi işçi ve memur personel alımı  yapılacağı zaman, belediyenin insan kaynaklarına ait doldurulması zorunlu iş başvuru formu, doldurularak belediyeye iletilir.  Bu başvurular sadece alım olduğu dönemlerde kabul edilmektedir. Personel Alım ilanı olmadığı durumlarda bu başvuru belgeleri malesef belediyece geçerli sayılmıyor. Muğla Büyükşehir Belediyesi başvuru formlarına, sitemizi takip ederek ve ilanların açıldığı dönemlerde ulaşabilirsiniz. Sitemiz Muğla Büyükşehir Belediyesi ve Muğla’da bulunan diğer belediyeler ile ilgili araştırmalarına devam ediyor. Her türlü memur ve işçi personel alımları için ve  güncel bilgi hakkında bilgi sahibi olmak için internetten takip etmeye devam edin.

Muğla Büyükşehir Belediyesi, her yıl, belirli tarih aralıkları ile personel memur ve işçi alımı yapar. İş bölümüne göre ve iştirak şirketlerinin ihtiyacına göre farklılık gösteren bu ilanlar, uygun şartları taşıyan adaylar için belediyede çalışmak için bir fırsat niteliği taşır. Dönemsel veya yarı zamanlı olarak ta iş imkanı sunan Muğla Büyükşehir Belediyesi, personel alımları yapılacağı dönemlerde, internet üzerinden duyuru yaptırmaktadır.

Alım yapılacağı dönemlerde internet üzerinden yapılacak duyurular,  Devlet Personel Başkanlığı’nın aracılığı ile gerçekleşir. Büyükşehir Belediyesi iş ilanları ve personel alımları ile ilgili yeni duyuru ve ilanlara KAMUSAATİ İLANLAR  üzerinden ulaşabilirsiniz.


Kaynak: Kamu Saati Özel

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Emrah kartal - 2 ay önce
Temizlik işçisi olarak iş arıyorum bahçe işi olarak ta olabilir
Avatar
Ali rıza türk - 2 ay önce
Köyceğizliyim muğla büyük sehir belediyesinde calısmak istiyorum elektriktesisatcıyım her baska iste olabilir

Guncel Son Dakika Kamu, Memur Haber