Mardin Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2019

Mardin Büyükşehir Belediyesi çok sayıda personel alımı, zabıta alımı, eleman alımı, memur alımı, engelli memur ve işçi alımı gerçekleştirecek, Mardin Büyükşehir Belediyesi insan kaynakları açık iş pozisyonları, Marsu işçi alımı, Marsu memur alımı, Marsu personel alımı, Mardin Ulaşım işçi alımı, Mardin Ulaşım memur alımı, Mardin Ulaşım personel alımı, güncel iş ilanları haberimizin detayında..

Mardin Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2019
01 Eylül 2019 Pazar 09:38

Mardin Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2019

Mardin Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı Güncel İş İlanları

Mardin Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2019

Mardin ilimiz, Güneydoğu Anadolu Bölgesimizde konumlanmış tarihi ve kültürel zenginlikleri ile ülkemizin en önemli kentlerinden bir tanesidir. Mardin ilimiz 2019 senesinde yapılan sayımlar ile elde edilen veriler neticesinde  800 bini aşan bir nüfusu bulunmaktadır. 2012 senesinde yürürlüğe girmiş olan kanun ile Mardin ilimiz, büyükşehir belediyesi unvanını kazanmıştır. Mardin Büyükşehir Belediyesi geçtiğimiz günlerde Mardin ili ve ilçelerinde iş bekleyen binlerce vatandaşı sevindiren bir duyuru yaptı. Buna göre Mardin Belediyesi personel açığını kapatabilmek için çok sayıda pozisyona personel alımı, işçi alımı, memur alımı yapacaktır. Mardin Büyükşehir Belediyesi açık iş pozisyonları pozisyonlar için istenilen nitelik ve özellikler ile  güncel iş ilanları hakkında iş başvuru formu, iş başvuru tarihleri ve iş başvuru şartları hakkında daha fazla bilig sahibi olmak için www.kamusaati.com web sitemizi sık kullanılanlar sekmesine ekleyerek iş ilanları hakkında herkesten önce bilgi sahibi olabilirsiniz.

Mardin Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı İlanı 2019

Mardin Büyükşehir Belediyesi tarafınca yapılan haber hiç şüphesiz şehirde iş bekleyen binlerce işsiz vatandaşı umutlandırdı. Mardin kentimiz bildiğiniz üzere tarihi zenginlikleri ile dünyaca ünlü bir şehrimizdir. Kültürel mirasın korunabilmesi, belediyecilik çalışmalarının aksamadan devam edebilmesi, yeni istihdam alanlarının yaratılabilmesi amacıyla 31 mar yerel şeçimlerinde seçilen belediye başkanı Ahmet Türk ün önce şehit yakınlarını işten çıkarması ve sürekli hdp li olmayan işçilerin işine son vermesi ile birlikte yerlerine Pkk sempatizanlarını işe almış olması ve belediye kaynaklarının Pkk terör  örgütünün çıkarları için kullanılması sebebiyle İç işleri bakanlığı tarafından görevden alınarak başkanlık görevine Mardin valisi Kayyum belediye başkanı olarak atanmıştı. Kayyumun gelmesiyle birlikte Hdp li başkan tarafından işten atılan yüzlerce masum işçi ve şehit yakınları görevlerine iade edilmişti.Yeni büyükşehir ünvanı almış Mardin şehrimizdeki hizmetler Kayyum atamasıyla son hız devam ederken yeni yapılacak olan çalışmalar ve projelerde çalıştırılmak üzere de birçok kişiistihdam edilecektir. Kayyum başkan ile birlikte belediyecilik hizmetini daha iyi vermek isteyen Mardin Büyükşehir Belediyesi, memur işçi personel alımlarında önceliğini her zaman olduğu gibi tecrübeli işinin ehli, işten anlayan vasıflı kişilere verecektir. Kayyum başkan ile belediye açık olan pozisyonlara personel alımı yapacak ve  bunun için gerekli maddi kaynağı bütçeyi ise hazırlamış durumdadır.

Mardin Büyükşehir Belediyesi tarafınca Memur işçi personel alımı planlanmış olup  detayları ise yavaş yavaş bellirginleşmeye başladı. Açık olan pozisyonlara Memur işçi personel alımı yapılacak olan personeller sözleşmeli, daimi ve geçici olarak belediye bünyesinde ve iştirak şirketlerinde kadroya alınacaklardır. Mardin Büyükşehir Belediyesi avukat, zabıta, güvenlik görevlisi, park bahçe görevisi, temizlik işçisi, mühendis, programcı, itfaiyeci,şoför, arkeolog, tarihçi personel arşiv uzmanı, büro personeli, bölge plancısı, tapu uzmanı, memur gibi çok sayıda kadro ve pozisyonda Memur işçi personel alımları gerçekleştirecektir.

 

Mardin Büyükşehir Belediyesi memur işçi personel alımı 2019 senesinde açık poziyonlar için yapılacak başvurular genellikle belediyeye şahsen yapılmaktadır. Belediye internet üzerinden açık poziyonu, poziyon için istenilen nitelik ve özellikleri belitecek ve ardından başvuruları alarak uygun görülen adayı mülakaat için belediye yetkililerince görüşmeye davet edecektir. Öncelikli olarak sayfamızda yayınlanacak olan ilanları www.kamusaati.com web adresimizden takip ederek yayımlanacak iş ilanlarına başvuruda bulunmalı ve mülakata katılmalısınız.

Mardin Büyükşehir Belediyesi İş Başvuru Şartları Neler?

Mardin Büyükşehir Belediyesinde statü olarak işçi ve memur olabilmek için personel alımları başvuru şartları öncelikle; T.C vatandaşı olmak, 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekiyor. Askeri hiç bir durumun bulunmaması askerliğin yapılmış yada muhaf olmanız oldukça önemli olarak belediyeye işçi memur personeli olarak alınmaktadır. Kamu haklarından mahrumiyet olmaması, yapılacak görev ve pozisyonla ilgili gerekli şartlara sahip olmak gerekiyor.  Yaş, eğitim veya cinsiyet gibi, affa uğramış olan biri olsa bile devletin güvenliğine karşı bulunan suçlar gibi hiç bir suç işlememiş olması, en az ilkokul mezunu olmak ve çalışmasına engel olabilecek durumlar akıl hastalığı veya farklı hastalıkların olmaması çok önemlidir.

Bütün bu belirtilen şartları taşıyan adaylar, ek olarak belediyenin talep ettiği diğer unsurları da taşıyorsa, personel ve işçi ilanı için başvuru yapmaya hak kazanır. Açılacak iş ilanları hakkında buradan bilgi verilmektedir. Siteyi takip ederek, personel alımı ilanları hakkında açılan ilanları takip edebilirsiniz.

Başvurular Nasıl Yapılacak?

Mardin Büyükşehir Belediyesi işçi ve memur personel alımı  yapılacağı zaman, belediyenin insan kaynaklarına ait doldurulması zorunlu iş başvuru formu, doldurularak belediyeye iletilir.  Bu başvurular sadece alım olduğu dönemlerde kabul edilmektedir. Personel Alım ilanı olmadığı durumlarda bu başvuru belgeleri malesef belediyece geçerli sayılmıyor. Mardin Büyükşehir Belediyesi başvuru formlarına, sitemizi takip ederek ve ilanların açıldığı dönemlerde ulaşabilirsiniz. Sitemiz Mardin Büyükşehir Belediyesi ve Mardin’de bulunan diğer belediyeler ile ilgili araştırmalarına devam ediyor. Her türlü memur ve işçi personel alımları için ve  güncel bilgi hakkında bilgi sahibi olmak için internetten takip etmeye devam edin.

Mardin Büyükşehir Belediyesi, her yıl, belirli tarih aralıkları ile personel memur ve işçi alımı yapar. İş bölümüne göre ve iştirak şirketlerinin ihtiyacına göre farklılık gösteren bu ilanlar, uygun şartları taşıyan adaylar için belediyede çalışmak için bir fırsat niteliği taşır. Dönemsel veya yarı zamanlı olarak ta iş imkanı sunan Mardin Büyükşehir Belediyesi, personel alımları yapılacağı dönemlerde, internet üzerinden duyuru yaptırmaktadır.

Alım yapılacağı dönemlerde internet üzerinden yapılacak duyurular,  Devlet Personel Başkanlığı’nın aracılığı ile gerçekleşir. Büyükşehir Belediyesi iş ilanları ve personel alımları ile ilgili yeni duyuru ve ilanlara KAMUSAATİ İLANLAR  üzerinden ulaşabilirsiniz.


Kaynak: Kamu Saati Özel

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Gülbahar - 2 ay önce
25 yasindaym calismaya çok igtiyacim var ne iş olsa yaparim ortaokul mezunuyum liseyi dışardan okuyorum
Avatar
Mehmet hafif yüksel - 4 ay önce
Şöför beden işçisi vinç operatoru lise mezunuyum
Avatar
Özgür Çeri - 4 ay önce
Forklift opr.+şöför.
Avatar
Ridvan cicitekin - 4 ay önce
Güvenlik görevlisi kasiyer
Avatar
Ridvan cicitekin - 4 ay önce
Güvenlik görevlisi kasiyer portif
Avatar
göksal - 3 ay önce
alımlar nezaman başlar
Avatar
Nevzat acar - 3 ay önce
Marsu beden içisi
Avatar
Cihat Özçelik - 2 ay önce
Kasiyer pompacı park temizleme lize mezunuyum evli iki çocuk babasıyim işe çok ihtiyacım var kiraciyim

Guncel Son Dakika Kamu, Memur Haber