Manisa Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2019

Manisa Büyükşehir Belediyesi çok sayıda personel alımı, zabıta alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirecek, Manisa Büyükşehir Belediyesi insan kaynakları açık iş pozisyonları, MASKİ işçi alımı, MASKİ memur alımı, MASKİ personel alımı, Spilaş işçi alımı, Spilaş memur alımı, Spilaş personel alımı, Besot işçi alımı, Besot memur alımı, Besot personel alımı, Manulaş işçi alımı, Manulaş memur alımı, Manulaş personel alımı, güncel iş ilanları haberimizin detayında..

Manisa Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2019
03 Eylül 2019 Salı 23:03

Muğla Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2019

Muğla Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı Güncel İş İlanları

Manisa ilimiz, 2019 senesinde yayınlaşmış olan rakamlara göre 1.5 milyona yaklaşan bir nüfusa sahiptir. Türkiyemizin en kalabalık 14. Şehri konumunda bulunmaktadır. Manisa Büyükşehir Belediyemiz tarafınca bir açıklama yapılmış olup açıklamada 2019 Senesi İçinde  ihtiyaç duyulan eksiklik yaşanan  kadro ve pozisyonlara çok sayıda memur işçi personel alımı gerçekleştirileceği açıklandı. Manisa Büyükşehir Belediyesi İşe alım süreçleri iş için istenilen özellik ve nitelikler ile başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri gibi bilgilere haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2019

Manisa Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı Makamına Cengiz Ergün’ün yerel seçimlerde seçilmesinin ardından Manisa'da belediyecilik anlamında şöyle bir bakılıp kıyaslandığı zaman diğer illerimize örnek olacak işler yapmıştır. Hiç şüphesiz elde edilen bu başarı sadece Başkan Cengiz Ergün’e ait değil, belediye bünyesinde ve bağlı kuruluş iştirak şirketlerinde çalışan her kişinin başarısıdır. Manisa Büyükşehir Belediyesi bünyesinde  ve bağlı kuruluş iştirak şirketlerinde çalışacak olan memur işçi personelleri seçerken büyük bir titizlikle davranmakta işinin ehli olan ve işten anlayan kişileri dahi, tabir yerindeyse işe alacağı memur işçi personelleri ince eleyip sık dokumaktadır.  2019 senesinde Manisa Büyükşehir Belediyesi boş kadrolara hizmetin aksamaması ve hizmet kalitesini arttırmak amacıyla  çok sayıda pozisyon için memur işçi personel alımı yapacak. Boş Olan pozisyonalara  İşe yerleştirilecek  personellerin bir kısmı sözleşmeli bir kısmı ise geçici işçi statüsünde çalışacak. Eğitim seviyeleri İlkokul mezunu, ortaöğretim mezunu ve yükseköğretim mezunu kişilere göre kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır.

Manisa Büyükşehir Belediyesi İşçi Alımı 2019

Manisa büyükşehir belediyesi işçi adayları başvuru şartlarını sağlamaları durumunda sadece sözlü mülakatla kadroya alınmayıp ince elenip sık dokunarak işin ehli ve işten anlayan kişilerin tespiti için uygulama sınavlarıda yapılacaktır. Açık pozisyonlar ise gelen bilgilere göre şu şekide oluştu; Temizlik işçisi, güvenlik görevlisi, ilaçlama personeli, zabıta memuru, Park bahçe personeli, itfaiyeci, mühendis, Şoför gibi çok sayıda kadro ve pozisyona memur işçi personel alımı yapılacak. Manisa Büyükşehir Belediyesi iş ilanları hakkında istenilen nitelik ve özelliker ile  iş başvurusu formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi bilgilere www.kamusaati.com web sitemizi sık kullanılanlar sekmesine ekleyip sürekli takipte kalarak en güncel haberlere ve iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

 

 

Manisa Büyükşehir Belediyesi İş Başvuru Şartları Neler?

Manisa Büyükşehir Belediyesinde statü olarak işçi ve memur olabilmek için personel alımları başvuru şartları öncelikle; T.C vatandaşı olmak, 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekiyor. Askeri hiç bir durumun bulunmaması askerliğin yapılmış yada muhaf olmanız oldukça önemli olarak belediyeye işçi memur personeli olarak alınmaktadır. Kamu haklarından mahrumiyet olmaması, yapılacak görev ve pozisyonla ilgili gerekli şartlara sahip olmak gerekiyor.  Yaş, eğitim veya cinsiyet gibi, affa uğramış olan biri olsa bile devletin güvenliğine karşı bulunan suçlar gibi hiç bir suç işlememiş olması, en az ilkokul mezunu olmak ve çalışmasına engel olabilecek durumlar akıl hastalığı veya farklı hastalıkların olmaması çok önemlidir.

Bütün bu belirtilen şartları taşıyan adaylar, ek olarak belediyenin talep ettiği diğer unsurları da taşıyorsa, personel ve işçi ilanı için başvuru yapmaya hak kazanır. Açılacak iş ilanları hakkında buradan bilgi verilmektedir. Siteyi takip ederek, personel alımı ilanları hakkında açılan ilanları takip edebilirsiniz.

Başvurular Nasıl Yapılacak?

Manisa Büyükşehir Belediyesi işçi ve memur personel alımı  yapılacağı zaman, belediyenin insan kaynaklarına ait doldurulması zorunlu iş başvuru formu, doldurularak belediyeye iletilir.  Bu başvurular sadece alım olduğu dönemlerde kabul edilmektedir. Personel Alım ilanı olmadığı durumlarda bu başvuru belgeleri malesef belediyece geçerli sayılmıyor. Manisa Büyükşehir Belediyesi başvuru formlarına, sitemizi takip ederek ve ilanların açıldığı dönemlerde ulaşabilirsiniz. Sitemiz Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Manisa’da bulunan diğer belediyeler ile ilgili araştırmalarına devam ediyor. Her türlü memur ve işçi personel alımları için ve  güncel bilgi hakkında bilgi sahibi olmak için internetten takip etmeye devam edin.

Manisa Büyükşehir Belediyesi, her yıl, belirli tarih aralıkları ile personel memur ve işçi alımı yapar. İş bölümüne göre ve iştirak şirketlerinin ihtiyacına göre farklılık gösteren bu ilanlar, uygun şartları taşıyan adaylar için belediyede çalışmak için bir fırsat niteliği taşır. Dönemsel veya yarı zamanlı olarak ta iş imkanı sunan Manisa Büyükşehir Belediyesi, personel alımları yapılacağı dönemlerde, internet üzerinden duyuru yaptırmaktadır.

Alım yapılacağı dönemlerde internet üzerinden yapılacak duyurular,  Devlet Personel Başkanlığı’nın aracılığı ile gerçekleşir. Büyükşehir Belediyesi iş ilanları ve personel alımları ile ilgili yeni duyuru ve ilanlara KAMUSAATİ İLANLAR  üzerinden ulaşabilirsiniz.


Kaynak: Kamu Saati Özel

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Kena - 9 ay önce
İşsizim askerden yeni geldim iş arıyorum
Avatar
Nevin şimsek - 9 ay önce
İş bulamıyoruz Oğlum işsiz iş arıyoruz yok
Avatar
Firdevs - 8 ay önce
Is istiyorum 1 oglum var
Avatar
Celal kapar - 7 ay önce
Turgutluda is ariyorum
Avatar
Kenan ayçiçek - 7 ay önce
6 aydır işsizim iş arıyorum
Avatar
Nursel - 7 ay önce
Gündüz çalışa bileceğim bir iş arıyorum temizlik işi çaycılık olabilir çok acil ise ihtiyacım var

Guncel Son Dakika Kamu, Memur Haber