Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Personel Alımı

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Personel Alımı, Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Elektrik Mühendisi alımı, Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Makina Mühendisi Alımı, Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Harita ve kadastro Teknikeri Alımı, Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi İnşaat Teknolojisi Teknikeri Alımı, Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Bilgisayar teknikeri alımı, Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Büro Personeli alımı, Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Destek Personeli Alımı, Detaylar Haberimizde...

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Personel Alımı
01 Ekim 2019 Salı 00:07

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Personel Alımı

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi 20 Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörlüğünden:SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIM İLANISözleşmeli personel çalıştırılmasına ilişkin 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan "Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslara"da yer alan Ek 2’inci maddenin (b) fıkrası gereğince yazılı ve/veya sözlü sınav yapılmaksızın, KPSS (B) grubu puansıralaması esas alınmak suretiyle 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4 üncü maddesinin (B) fıkrası uyarınca Üniversitemizebağlı birimlerde istihdam edilmek üzere, aşağıda belirtilen pozisyonlara sözleşmeli personel alınacaktır.

AÇIKLAMALAR

1-Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

2-657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 40 ncı maddesindeki yaş şartlarını taşımak,

3-Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

4-Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya dahafazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşısuçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak.

5-Askerlik durumu itibariyle;

a) Askerlikle ilgisi bulunmamak,

b) Askerlik çağına gelmemiş bulunmak,

c)Askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak,

6-657 sayılı Kanun'un 53. Maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına,engel olabilecek akıl hastalığı ve vücut sakatlığı ile ilgili özürlü bulunmamak.

7-Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması olumlu olmak.

8-657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 4/B maddesi gereğince, sözleşmeli olarak istihdam edilenler, hizmetsözleşmesine aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmeleri feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu Kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler.

9-Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

10-Yapılacak görev gereği mesai saatleri dışında ve hafta sonraları çalışmaya herhangi bir engeli olmamak. (Tüm unvanlar için geçerli)

11-İş tecrübeleri ilan şartlarında belirtilen mezuniyetler sonrası olmalı.

12-Adaylarla hizmet sözleşmesi yapılacak olup, sözleşmede belirtilen şartları yerine getirmeyen adayların sözleşmeleri 1 (bir) ay içerisinde feshedilecektir.

13-Başvuracak adaylarda yukarıda belirtilen özel şartlar ile 657 sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen genel şartlar aranır.

14-Lisans mezunları için 2018 –2019 KPSS (B) Grubu KPSS P3 puanı esas alınacaktır.Önlisans mezunları için 2018 KPSS (B) Grubu KPSS P93 puanı esas alınacaktır.Ortaöğretim mezunları için 2018 KPSS (B) Grubu KPSS P94 puanı esas alınacaktır.15-Başvurularda "Kamu Görevlerine İlk Defa Atanacaklar İçin Yapılacak Sınavlar Hakkında Yönetmelik Hükümleri uygulanır.

BAŞVURU YERİ VE ŞEKLİ:

Başvuru Yeri/Adresi:Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire BaşkanlığıTavşanlı yolu 10. Km. Evliya Çelebi Yerleşkesi Kütahya /MerkezBaşvuru Tarihleri:Resmi Gazete’de yayımlandığı tarihten itibaren 15 (onbeş) gündür.Adaylar, başvurularını Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığına Üniversitemiz web sayfasında yer alan başvuru formunu tam ve eksiksizdoldurarak istenen belgelerle birlikte şahsen yapmaları gerekmektedir. Posta yoluyla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.Adaylar ilan edilen pozisyonlardan sadece bir tanesine başvurabileceklerdir.

Müracaat İçin İstenen Belgeler:

1-KPSS (B) grubu sınav sonuç belgesi

2-Başvuru formu ( Üniversitemiz web sayfasından temin edilecektir)

3-Diploma veya mezuniyet belgesi aslı ve fotokopisi

4-Nüfus Cüzdanı aslı ve fotokopisi

5-Fotoğraf (1 adet)

6-Yabancı Dil Sonuç Belgesi (İlan şartlarında belirtiliyor ise)

7-Askerlik Durum Belgesi (Erkek adaylar için)

8-Tecrübe belgesi (istenen unvana ilişkin tecrübe belgesi ve SGK prim dökümü)

9-Adli Sicil Kaydı (E-Devlet üzerinden alınan belge kabul edilecektir)

BAŞVURULARIN DEĞERLENDİRİLMESİ VE SONUÇLARI:

Atanmaya hak kazanan adaylara ilişkin asıl ve yedek aday listeleri ile istenilen belgeler Üniversitemiz web (www.ksbu.edu.tr) adresinden ilan edilecektir. Kazanan adaylar, sonuçlarının ilan edilmesinden itibaren 5 iş günü içerisinde istenilen belgeleri Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığı’na şahsen teslim edeceklerdir. Bu süre içerisinde belgeleri tamamlayarak teslim etmeyen adaylar haklarını kaybedecektir.Atanmaya hak kazanan adaylardan başvuran olmadığı takdirde veya aranan şartları taşımadığı tespit edilenlerin yerine yedek adaylardan başarı puanı dikkate alınarak sırasıyla yerleştirme yapılacaktır.Atanmaya hak kazanan adaylara Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması yapılacak olup, olumlu sonuçlanması halinde sözleşme imzalanacaktır.Bu ilan tebliğ mahiyetinde olacağından, ayrıca tebligat yapılmayacaktır


Kaynak: Kamu Saati Özel

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Guncel Son Dakika Kamu, Memur Haber