Kırşehir Belediyesi Personel Alımı

Kırşehir Belediyesi çok sayıda personel alımı, zabıta alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirecek, Kırşehir Belediyesi insan kaynakları açık iş pozisyonları, güncel iş ilanları haberimizin detayında..

Kırşehir Belediyesi Personel Alımı
10 Ekim 2019 Perşembe 09:21

Kırşehir Belediyesi Personel Alımı 2019

Kırşehir Belediyesi Personel Alımı Güncel İş İlanları

Kırşehir Belediyesi Personel Alımı

Kırşehir şehrimiz, İç Anadolu Bölgemizde konumlanıp yer bulan tarihi ve kültürel zenginlikleri ile çok önemli şehirlerimizden biri olmakla birlikte  2019 senesinde açıklanann verilere göre nüfusu 240 bini geçmiş ve uçsuz bucaksız kırın ortasında yükselen şehrimizde Türkler “Kır şehri” ismini vermişlerdir. Kır şehri zamanla halkımızın dilinde “Kırşehir” oldu. Kırşehir kentimiz sürekli olarak istikrarlı bir gelişme kaydeden kentlerimizden biridir. Kırşehir Belediyemiz bu istikrar ortamının devam edebilmesi, hizmetlerinin aksamadan oldukça önem verdiklerini 2019 senesinde de devam edebilmesi için yatırımlarına ve çalışmalarına ara vermeksizin devam edeceklerini bu kapsamda Kırşehir Belediyesi açık kadro ve pozisyonları için çok sayıda memur işçi personel eleman alımı gerçekleştirecektir. Ayrıca Kırşehir kentimizin ekonomisi genel olarak tarıma dayanmakla birlikte Sanayi bakımından en az gelişmiş şehirlerimiz arasındadır. Şehrimizde Yaşayan halkımızın %80 i tarım, hayvancılık, ormancılık, avcılık ve balıkçılığa dayanmaktadır ve sanayi sektöründe uğraşan halkımızın oranı ise sadece %7 dır. Ülkemizde son zamanlarda yaşanan ekonomik durgunluk Kırşehir şehrimizde etkilemiş ve az da olsa işsizlik rakamlarında artışa sebebiyet vermiştir. Kırşehir ilimizde PETLAS Lastik Sanayisi A.Ş. Un fabrikaları, üç tuz imalathanesi, matkap ucu üreten Oralsan Makine Tarım Sanayi ve Ticaret AŞ., Süt Endüstri kurumunun peynir ve tereyağı Fabrikası, Meytaş kireç ve tuğla fabrikası, Türktur Turizm ve İnşaat A.Ş., Yem ve Bulgur Fabrikası Kırşehir kentimizde sanayi sektöründe aktif olarak hizmet vermektedir. Kırşehir Belediyesi iş ilanları hakkında istenilen nitelik ve özelliker ile  iş başvurusu formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi bilgilere www.kamusaati.com web sitemizi sık kullanılanlar sekmesine ekleyip sürekli takipte kalarak en güncel haberlere ve iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

  • Akçakent
  • Akpınar Belediyesi İş İlanları İçin TIKLAYIN
  • Boztepe
  • Çiçekdağı Belediyesi İş İlanları İçin TIKLAYIN
  • Kaman
  • Mucur Belediyesi İş İlanları İçin TIKLAYIN

Kırşehir Belediyesi İş Başvuru Şartları Neler?

Kırşehir Belediyesinde statü olarak işçi ve memur olabilmek için personel alımları başvuru şartları öncelikle; T.C vatandaşı olmak, 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekiyor. Askeri hiç bir durumun bulunmaması askerliğin yapılmış yada muhaf olmanız oldukça önemli olarak belediyeye işçi memur personeli olarak alınmaktadır. Kamu haklarından mahrumiyet olmaması, yapılacak görev ve pozisyonla ilgili gerekli şartlara sahip olmak gerekiyor.  Yaş, eğitim veya cinsiyet gibi, affa uğramış olan biri olsa bile devletin güvenliğine karşı bulunan suçlar gibi hiç bir suç işlememiş olması, en az ilkokul mezunu olmak ve çalışmasına engel olabilecek durumlar akıl hastalığı veya farklı hastalıkların olmaması çok önemlidir.

Bütün bu belirtilen şartları taşıyan adaylar, ek olarak belediyenin talep ettiği diğer unsurları da taşıyorsa, personel ve işçi ilanı için başvuru yapmaya hak kazanır. Açılacak iş ilanları hakkında buradan bilgi verilmektedir. Siteyi takip ederek, personel alımı ilanları hakkında açılan ilanları takip edebilirsiniz.

Başvurular Nasıl Yapılacak?

Kırşehir Belediyesi işçi ve memur personel alımı  yapılacağı zaman, belediyenin insan kaynaklarına ait doldurulması zorunlu iş başvuru formu, doldurularak belediyeye iletilir.  Bu başvurular sadece alım olduğu dönemlerde kabul edilmektedir. Personel Alım ilanı olmadığı durumlarda bu başvuru belgeleri malesef belediyece geçerli sayılmıyor. Kırşehir Belediyesi başvuru formlarına, sitemizi takip ederek ve ilanların açıldığı dönemlerde ulaşabilirsiniz. Sitemiz Kırşehir Belediyesi ve Kırşehir’de bulunan diğer belediyeler ile ilgili araştırmalarına devam ediyor. Her türlü memur ve işçi personel alımları için ve  güncel bilgi hakkında bilgi sahibi olmak için internetten takip etmeye devam edin.

Kırşehir Belediyesi, her yıl, belirli tarih aralıkları ile personel memur ve işçi alımı yapar. İş bölümüne göre ve iştirak şirketlerinin ihtiyacına göre farklılık gösteren bu ilanlar, uygun şartları taşıyan adaylar için belediyede çalışmak için bir fırsat niteliği taşır. Dönemsel veya yarı zamanlı olarak ta iş imkanı sunan Kırşehir Belediyesi, personel alımları yapılacağı dönemlerde, internet üzerinden duyuru yaptırmaktadır.

Alım yapılacağı dönemlerde internet üzerinden yapılacak duyurular,  Devlet Personel Başkanlığı’nın aracılığı ile gerçekleşir. Büyükşehir olmayan Belediyeler Büyükşehir Belediyesi iş ilanları ve personel alımları ile ilgili yeni duyuru ve ilanlara KAMUSAATİ İLANLAR  üzerinden ulaşabilirsiniz.


Kaynak: Kamu Saati Özel

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Guncel Son Dakika Kamu, Memur Haber