Kırıkkale Belediyesi Personel Alımı

Kırıkkale Belediyesi çok sayıda personel alımı, zabıta alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirecek, Kırıkkale Belediyesi insan kaynakları açık iş pozisyonları, güncel iş ilanları haberimizin detayında..

Kırıkkale Belediyesi Personel Alımı
13 Ekim 2019 Pazar 10:31

Kırıkkale Belediyesi Personel Alımı 2019

Kırıkkale Belediyesi Personel Alımı Güncel İş İlanları

Kırıkkale Belediyesi Personel Alımı

Kırıkkale ilimiz, İç Anadolu Bölgemiz içinde konumlanarak tarihi ve kültürel zenginlikleri ile önemli bir kentimizdir. 2019 senesinde açıklanan resmi verilere göre nüfusu 280 bini aşmış durumdadır. 1989 senesinde Turgut Özal tarafındanca törenle şehir statüsü kazanmıştır. Kırıkkale şehir statüsü aldığından bu yana gelişmesini sürdürmüş önemli kentlerimizde biridir. Büyümesini ve Gelişmesini 2019 senesinde de  hız kesmeden devam ettirmek isteyen Kırıkkale Belediyesi Projelelerine, çalışmalarına ve yatırımlarına tabiri yerindeyse koşarak  devam etmektedir. Kırıkkale Belediyesi 2019 senesinde açık kadro ve pozisyonları için memur işçi personel alımı gerçekleştirecektir. Türkiyemizde son zamanlarda yaşanan olumsuz ekonomik tablo, ve istihdamın azalması Kırıkkalekentimizi de etkiledi. İşsizlik sayılarında son derece ciddi artışlar gözlemlendi. Kırıkkale Belediyesi elini taşın altına koyarak bu duruma el attı istihdam oluşturmak işsizliği azaltmak amacıyla  İŞKUR çeşitli çalışmalara gittiler. Çalışmalar kapsamında İstihdamı yapılacak memur işçi personellerin ilköğretim mezunu, lise mezunu ve üniversite mezunu vatandaş kadrolu, sözleşmeli, geçici ve daimi statülerde çok sayıda bay ve bayan istidam edilmesi planlanıyor. Kırıkkale Belediyesi iş ilanları hakkında istenilen nitelik ve özelliker ile  iş başvurusu formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi bilgilere www.kamusaati.com web sitemizi sık kullanılanlar sekmesine ekleyip sürekli takipte kalarak en güncel haberlere ve iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

  • Bahşili
  • Balışeyh
  • Çelebi
  • Delice
  • Karakeçili
  • Keskin
  • Sulakyurt
  • Yahşihan

Kırıkkale kentimiz Türkiyemizin önemli sanayi şehirlerinden biridir. Kırıkkale kentinde Türkiyemizin önde gelen savunma ve petro-kimya kuruluşları bulunmaktadır. Tüpraş ve MKEK fabrikaları ile Kırdemir Demir Çelik Fabrikası önemli sanayi kuruluşlarından birkaç tanesidir. Kırıkkale Belediyesince istihdamı arttırmak adına bu yapılan yatırımların önüne açmaya devam edeceğini ve yeni fabrikaların kurulması çeşitli teşvikler ve gereken desteğin verileceğini belirtti.  Kırıkkale Belediyesi iş ilanları hakkında istenilen nitelik ve özelliker ile  iş başvurusu formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi bilgilere www.kamusaati.com web sitemizi sık kullanılanlar sekmesine ekleyip sürekli takipte kalarak en güncel haberlere ve iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Kırıkkale Belediyesi İş Başvuru Şartları Neler?

Kırıkkale Belediyesinde statü olarak işçi ve memur olabilmek için personel alımları başvuru şartları öncelikle; T.C vatandaşı olmak, 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekiyor. Askeri hiç bir durumun bulunmaması askerliğin yapılmış yada muhaf olmanız oldukça önemli olarak belediyeye işçi memur personeli olarak alınmaktadır. Kamu haklarından mahrumiyet olmaması, yapılacak görev ve pozisyonla ilgili gerekli şartlara sahip olmak gerekiyor.  Yaş, eğitim veya cinsiyet gibi, affa uğramış olan biri olsa bile devletin güvenliğine karşı bulunan suçlar gibi hiç bir suç işlememiş olması, en az ilkokul mezunu olmak ve çalışmasına engel olabilecek durumlar akıl hastalığı veya farklı hastalıkların olmaması çok önemlidir.

Bütün bu belirtilen şartları taşıyan adaylar, ek olarak belediyenin talep ettiği diğer unsurları da taşıyorsa, personel ve işçi ilanı için başvuru yapmaya hak kazanır. Açılacak iş ilanları hakkında buradan bilgi verilmektedir. Siteyi takip ederek, personel alımı ilanları hakkında açılan ilanları takip edebilirsiniz.

Başvurular Nasıl Yapılacak?

Kırıkkale Belediyesi işçi ve memur personel alımı  yapılacağı zaman, belediyenin insan kaynaklarına ait doldurulması zorunlu iş başvuru formu, doldurularak belediyeye iletilir.  Bu başvurular sadece alım olduğu dönemlerde kabul edilmektedir. Personel Alım ilanı olmadığı durumlarda bu başvuru belgeleri malesef belediyece geçerli sayılmıyor. Kırıkkale Belediyesi başvuru formlarına, sitemizi takip ederek ve ilanların açıldığı dönemlerde ulaşabilirsiniz. Sitemiz Kırıkkale Belediyesi ve Kırıkkale’de bulunan diğer belediyeler ile ilgili araştırmalarına devam ediyor. Her türlü memur ve işçi personel alımları için ve  güncel bilgi hakkında bilgi sahibi olmak için internetten takip etmeye devam edin.

Kırıkkale Belediyesi, her yıl, belirli tarih aralıkları ile personel memur ve işçi alımı yapar. İş bölümüne göre ve iştirak şirketlerinin ihtiyacına göre farklılık gösteren bu ilanlar, uygun şartları taşıyan adaylar için belediyede çalışmak için bir fırsat niteliği taşır. Dönemsel veya yarı zamanlı olarak ta iş imkanı sunan Kırıkkale Belediyesi, personel alımları yapılacağı dönemlerde, internet üzerinden duyuru yaptırmaktadır.

Alım yapılacağı dönemlerde internet üzerinden yapılacak duyurular,  Devlet Personel Başkanlığı’nın aracılığı ile gerçekleşir. Büyükşehir olmayan Belediyeler Büyükşehir Belediyesi iş ilanları ve personel alımları ile ilgili yeni duyuru ve ilanlara KAMUSAATİ İLANLAR  üzerinden ulaşabilirsiniz.


Kaynak: Kamu Saati Özel

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Hdjck sjzkfj - 2 ay önce
Jskdjakakkdhfhd
Avatar
Hulya - 1 ay önce
Ben iş arıyorum ihtiyacım var lütfen benide alin

Guncel Son Dakika Kamu, Memur Haber