Kilis Belediyesi Personel Alımı

Kilis Belediyesi çok sayıda personel alımı, zabıta alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirecek, Kilis Belediyesi insan kaynakları açık iş pozisyonları, güncel iş ilanları haberimizin detayında..

Kilis Belediyesi Personel Alımı
12 Ekim 2019 Cumartesi 10:48

Kilis Belediyesi Personel Alımı 2019

Kilis Belediyesi Personel Alımı Güncel İş İlanları

Kilis Belediyesi Personel Alımı

Kilis şehrimiz, Türkiyemizin güneydoğusunda konumlanan, son zamanlarda sıkça sorun yaşadığımız Suriye ile komşu bir şehrimizdir. 1995 senesinde yapılan nüfus sayısı ile birlikte kent il statüsü kazanmıştır. 2019 senesinde açıklanan nufus verilerine göre kentde yaşayan kişi sayısı 130 bini geçmiştir. Kilis şehrimizin sürekli büyümesini gelişmesini sürdüren kentlerimizdendir. Kilis Belediyesi şehre modern bir kimlik kazandırabilmek, İnsanlara daha yaşanılabilir bir kent sunmak için mega projelerine ve çalışmalarını hız kesmeden sürdürmektedir. 2019 senesindede mega projelerine ve  çalışmalarına ara vermeden sürdüreceğini ve bu kapsamda açık kadro ve pozisyonlar için  çok sayıda memur işçi personel alımı yapılacaktır. Ayrıca Kilis şehrimizin ekonomisi genel olarak tarım ve hayvancılığa dayanmaktadır. Fakat Kilis Belediyesi sanayi yatırımlarını da şehre kazandırıp yeni istihdam alanları oluşturmak için çalışmalarına Kilis organize sanayi bölgesi, Kilis OSB alanı ve Polateli – Şahinbey tekstil organize sanayi bölgelerine yeni firmaların katılabilmesi için oldukça hummalı bir çalışma içerisine girmekle birlikte çeşitli teşviklerde sunulmaktadır. Kilis Belediyesi iş ilanları hakkında istenilen nitelik ve özelliker ile  iş başvurusu formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi bilgilere www.kamusaati.com web sitemizi sık kullanılanlar sekmesine ekleyip sürekli takipte kalarak en güncel haberlere ve iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

  • Elbeyli
  • Musabeyli
  • Polateli

Kilis Belediyesi İş Başvuru Şartları Neler?

Kilis Belediyesinde statü olarak işçi ve memur olabilmek için personel alımları başvuru şartları öncelikle; T.C vatandaşı olmak, 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekiyor. Askeri hiç bir durumun bulunmaması askerliğin yapılmış yada muhaf olmanız oldukça önemli olarak belediyeye işçi memur personeli olarak alınmaktadır. Kamu haklarından mahrumiyet olmaması, yapılacak görev ve pozisyonla ilgili gerekli şartlara sahip olmak gerekiyor.  Yaş, eğitim veya cinsiyet gibi, affa uğramış olan biri olsa bile devletin güvenliğine karşı bulunan suçlar gibi hiç bir suç işlememiş olması, en az ilkokul mezunu olmak ve çalışmasına engel olabilecek durumlar akıl hastalığı veya farklı hastalıkların olmaması çok önemlidir.

Bütün bu belirtilen şartları taşıyan adaylar, ek olarak belediyenin talep ettiği diğer unsurları da taşıyorsa, personel ve işçi ilanı için başvuru yapmaya hak kazanır. Açılacak iş ilanları hakkında buradan bilgi verilmektedir. Siteyi takip ederek, personel alımı ilanları hakkında açılan ilanları takip edebilirsiniz.

Başvurular Nasıl Yapılacak?

Kilis Belediyesi işçi ve memur personel alımı  yapılacağı zaman, belediyenin insan kaynaklarına ait doldurulması zorunlu iş başvuru formu, doldurularak belediyeye iletilir.  Bu başvurular sadece alım olduğu dönemlerde kabul edilmektedir. Personel Alım ilanı olmadığı durumlarda bu başvuru belgeleri malesef belediyece geçerli sayılmıyor. Kilis Belediyesi başvuru formlarına, sitemizi takip ederek ve ilanların açıldığı dönemlerde ulaşabilirsiniz. Sitemiz Kilis Belediyesi ve Kilis’de bulunan diğer belediyeler ile ilgili araştırmalarına devam ediyor. Her türlü memur ve işçi personel alımları için ve  güncel bilgi hakkında bilgi sahibi olmak için internetten takip etmeye devam edin.

Kilis Belediyesi, her yıl, belirli tarih aralıkları ile personel memur ve işçi alımı yapar. İş bölümüne göre ve iştirak şirketlerinin ihtiyacına göre farklılık gösteren bu ilanlar, uygun şartları taşıyan adaylar için belediyede çalışmak için bir fırsat niteliği taşır. Dönemsel veya yarı zamanlı olarak ta iş imkanı sunan Kilis Belediyesi, personel alımları yapılacağı dönemlerde, internet üzerinden duyuru yaptırmaktadır.

Alım yapılacağı dönemlerde internet üzerinden yapılacak duyurular,  Devlet Personel Başkanlığı’nın aracılığı ile gerçekleşir. Büyükşehir olmayan Belediyeler Büyükşehir Belediyesi iş ilanları ve personel alımları ile ilgili yeni duyuru ve ilanlara KAMUSAATİ İLANLAR  üzerinden ulaşabilirsiniz.


Kaynak: Kamu Saati Özel

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Guncel Son Dakika Kamu, Memur Haber