Keçiören Belediyesi Personel Alımı, İş Başvurusu

Keçiören Belediyesi çok sayıda personel alımı, zabıta alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirecek, Keçiören Belediyesi insan kaynakları açık iş pozisyonları, Ankara Keçiören belediyesi güncel iş ilanları haberimizin detayında..

Keçiören Belediyesi Personel Alımı, İş Başvurusu
04 Kasım 2019 Pazartesi 12:05

Keçiören Belediyesi Personel Alımı

Keçiören Belediyesi Personel Alımı Güncel İş İlanları

Keçiören Belediyesi Personel Alımı

Keçiören ilçemiz, Ankara şehrimizde yer alan en büyük metropol ilçelerden bir tanesidir. Türkiyemizde nüfus olarak ikinci en büyük ilçe konumunda bulunmaktadır. 2019 senesinde açıklanan resmi rakamlar itibariyle ilçenin nüfusu 1 milyona yaklaşmaktadır. Bu kapsamda bir çok sayıda kentimizi de geride bırakmaktadır. Keçiören Belediyemiz ise Türkiyemizdeki en çalışkan belediyeler arasında gösterilmektedir. Yapmış olduğu çalışmalar ile ilçedeki refah düzeyini ve insanlara daha yaşanılabilir bir ilçe durumunu arttırmaktadır. Keçiören Belediyesi bu başarının kesintiye uğramaksızın aksamadan devam edebilmesi için de çalışma ve faaliyetlerine aralıksız devam etmektedir. Keçiören Belediyesi ihtiyaç durumunda bünyesine çok sayıda memur işçi eleman personel alımı gerçekleştirmektedir. Keçiören Belediyesi tarafından yapılan veya yapılacak olan tüm memur işçi eleman personel alımı duyuruları ile Keçiören Belediyesi güncel iş ilanları, personel adaylarından istenilen nitelik ve özellikler iş imkanları, iş başvuruları ve bunlara ait iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları yer almaktadır. Detaylı bilgi belediye internet adresinden ve www.kamusaati.com internet sitemizden alınabilir. Kadrolu istihdam konusunda Kurumların memur istihdam talepleri ise kurumların talebi dogrultusunda ilgili mevzuat çerçevesinde işkur ve devlet personel başkanlığı tarafından yapılmaktadır. Burada da KPSS puanı ve Kurum Sınavı (Yazılı veya Sözlü) esas alınmaktadır.

Kamu saati sayfamızı sosyla medya üzerinden takip ederek güncel iş ilanları memur ve işçi alım haberlerine herkesten önce ulaşarak bir adım öne geçebilirsiniz.
Kamu Saati Twitter Sayfamızı Takip Etmek İçin TIKLAYINIZ
Kamu Saati Facebook Sayfamızı Takip Etmek İçin TIKLAYINIZ

Keçiören Belediyesi İş İlanları 2019

Keçiören Belediyesi Türkiyemizin en çalışkan belediyeleri arasında en üst sıralarda gösterilmektedir. Son senelerde yapmış oldukları çalışmalar ile 7’den 70’e her vatandaşımızın takdirini almayı başarmışlardır. Keçiören Belediyesinin iş gücünden sorumlu birimi insan kaynakları bu çalışmaların hiç bir aksamaya gecikmeye mahal vermeden hız kesmeden devam etmesi ve Keçiören ilçesinin çehresini değiştirmek insanlara daha yaşanılabilir bir ilçe sunmak için var gücüyle çalışacaklarını belirtmiştir. Keçiören Belediyesi bu kapsamda kendi bünyesindeki açık kadro ve pozisyonlar için de çok sayıda memur işçi personel alımı, eleman alımı, gerçekleştirmektedir.

Keçiören Belediyesinin ilgili birimlerince yayınlanan veya yayınlanacak olan iş ilanları içinde ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu çok sayıda bay ve bayan adayın iş başvurusu yapabileceği açık kadrolar ve pozisyonlar yer almaktadır. İşe alım süreci başlatılarak işe alınacak olan personeller sözleşmeli, kadrolu ve geçici gibi statülerde barındırılacaklardır. Keçiören Belediyesi iş ilanları içinde mühendis, özel güvenlik görevlisi,park bahçe görevlisi, kepçe operatörü, büro elemanı, şoför, zabıta, sosyolog gibi çeşitli kadrolar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarını nasıl ve nereden takip edebilirsiniz, ilanlara nasıl iş başvurusu yapabilirsiniz?

Keçiören Belediyesi İş Başvurusu 2019

Keçiören Belediyesince yayınlanan veya yayınlanacak olan bütün iş ilanları www.kamusaati.com adresimiz üzerinde yer almaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara ait iş başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi bilgileri öğrenmek ve herkesten önce haberdar olarak iş başvurusu yapmak için bizleri sosyal ağlardan takip edebilirsiniz. Bunun dışında Keçiören Belediyesi hem kendi bünyesine yapacağı alımlar için hem de anlaşmalı kurumlar tarafından yapılacak olan personel alımları için belediye bünyesinde Keçiören Belediyesi İstihdam Merkezi kullanıma açıldı. Keçiören Belediyesi iş ilanları hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi ise yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Keçiören Belediyesi İş İlanları

Keçiören ilçesini Ankara'nın yeni yüzü olacak şekilde modernize etmeye çalışan Keçiören Belediyesi, bu çalışmaları kapsamında kadrosuna alacağı personelleri hangi kadroda ve hangi şartlarda istihdam edeceğine dair resmi internet sitesi üzerinden iş ilanı yayınlayarak vatandaşlarını bilgilendirecek. Tabiki herzaman olduğu gibi bu ilanlar yayımlanır yayımlanmaz Sitemiz www.kamusaati.com adresimizin personel alımı ilanları bölümünde de yer alacaktır. sizlerde herkesten önce benim haberim olsun diyorsanız sitemizi sık kullanılar sekmesine ekleyerek en gülcel haberleri son dakika haberleri ve iş ilanlarını öğrenmek içiin herkesten bir adım önce olabilirsiniz.

ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İŞ İLANLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ANKARA İLİ GÜNCEL TÜM İŞ İLANLARI İÇİN TIKLAYINIZ!!!

Keçiören Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Zabıta
  • Temizlik İşleri Görevlisi
  • Şoför
  • Güvenlik
  • Park ve Bahçe İşçisi
  • İşçi
  • Memur
  • Arşivci
  • İtfaiye eri

Öz Kaynaklarını ve Bütçesini akılcı bir şekilde kullanarak Keçiören'i ve dolayısıyla Ankara'nın gelişmesini sağlama hedefinde olan Keçiören Belediyesi, bu hususta İşkur yetkilileri ile görüşmeler yaparak bazı alanlarda ortak hareket etmeye ve çeşitli istihdam projeleri yapmaya karar vermiştir.

Bu nedenle bünyesine alacağı personellerinin internet sitesi üzerinden yayınlayacağı iş başvuru formunu doldurmalarını ya da İşkur büroları aracılığıyla yapılan mülakatlara katılmalarını isteyen belediye yetkilileri, başvuruların insan kaynakları birimi yetkilileri aracılığıyla değerlendirileceğini belirtmektedir.

Bütün bu belirtilen şartları taşıyan adaylar, ek olarak belediyenin talep ettiği diğer unsurları da taşıyorsa, personel ve işçi ilanı için başvuru yapmaya hak kazanır. Açılacak iş ilanları hakkında buradan bilgi verilmektedir. Siteyi takip ederek, personel alımı ilanları hakkında açılan ilanları takip edebilirsiniz.

Keçiören Belediyesi İş ilanları

KEÇİÖREN BELEDİYE BAŞKANLIĞI'NDAN ZABITA MEMURU ALIMI İLANI

11 Nisan 2007 tarih ve 26490 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Belediye Zabıta Yönetmeliğinin 13. 14. 15. maddelerine göre aşağıdaki belirtilen şartları taşıma koşulu ile boş bulunan Zabıta Memuru Kadrolarına öğrenim durumlaruna göre tabloda belirtilen sayı kadar Devlet memurluğuna ilk defa başlayacak olanlardan, aday zabıta memuru alınacaktır.

BOŞ ZABITA MEMURU KADROLARI

Sınıfı Ünvanı Derecesi Adedi Cinsiyeti Öğrenim Durumu
G.İ.H Zabıta memuru 10 10 Kadın/Erkek Lise ve dengi okul mezunu
G.İ.H Zabıta memuru 9 5 Kadın/Erkek İki yıllık yüksek okul mezunu (Sosyal bölümler)
G.İ.H Zabıta memuru 7 10 Kadın/Erkek Dört yıllık yüksek okul mezunu (Sosyal bölümler)

GENEL VE ÖZEL BAŞVURU ŞARTLARI

1- 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 nci maddesinin A) fıkrasının 1, 4, 5 nci , B) fıkrasının 2 nci bentlerindeki şartları taşımak, 2- Sınavın yapıldığı tarihi itibari ile 25 yaşını doldurmamış olmak (31.Aralık.1983 ve daha sonrası doğumlular müracaat edebilir) 3- Öğrenim durumu itibariyle,

a- Lise ve dengi okul mezunu olmak.

b- 2 yıllık Yüksekokullarının sosyal bölümlerinden mezun olmak

c- 4 yıllık Fakültelerin (İşletme, İktisat, Maliye,Çalışma Ekonomisi ve Kamu Yönetimi) bölümünden mezun olmak

4- Askerlikle ilişiği olmadığına dair beyan.

5- Herhangi bir kamu kurum ve kuruluşunda 657 sayılı DMK'na tabi memur olarak çalışmış veya çalışır olmamak.

6- Tartılma ve ölçülme aç karnına, soyunuk ve çıplak ayakla olmak kaydıyla erkeklerde 1.67 m., Kadınlarda 1.60 m. boyunda olmak ve boyun 1 (bir)metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında (+,-) 10 kg.dan fazla fark olmamak,

7- Kamu haklarından mahrum bulunmamak (657 Sayılı DMK'nun 48. madddesi A) fıkrasının 7 nci bendi yasaklarını taşımamak)

8- Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından 2008 yılında yapılmış olan KPSS (Kamu Personeli Seçme Sınavı)'ye girmiş ve 100 tam puan üzerinden en az 70 puan ve üzeri almış olmak,

9- Müracaat formunda ve istenen diğer belge ve bilgilerde eksiklik, yanlışlık olması durumunda müracaat dikkate alınmıyacaktır

MÜRACAAT SÜRESİ VE ŞEKLİ

1- Müracaatlar, 15.Aralık.2008 günü saat 08.30'da başlayıp 19.Aralık.2008 günü saat 17.00'de sona erecektir,

2- Müracaatlar Keçiören Belediye Başkanlığı İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü'ne şahsen yapılacaktır.

3- İş talep formu Belediyemiz internet sitesinden ve hizmet binamız danışma masasından temin edilecektir.

4- Posta ve internet ortamından yapılacak müracaatlar kabul edilmeyecektir.

5- Boy ve kilo tespiti başvuru esnasında Belediyemiz Sağlık İşleri Müdürlüğün'ce yapılacaktır.

MÜRACAAT İÇİN GEREKLİ BELGELER

1- Nüfus Cüzdanı örneği

2- Öğrenim durumunu gösterir belge

3- 2008 yılı KPSS Sınav sonuç belgesi

4- 4,5X6 ebatlarında 2 adet vesikalık fotoğraf

5- Tam teşekküllü hastahaneden zabıta memuru görevini yapmaya engel bir hali bulunmadığına dair alınacak sağlık kurulu raporu (atanma sırasında istenecektir)

SINAV YERİ, TARİHİ VE KONULARI

1- Adaylar; KPSS Puanı en yüksek adaydan başlayarak, sözlü sınava tabi tutulacaktır,

2- Sınava çağırılacak adayların listesi Belediyemizin http://www.kecioren.bel.tr. internet sitesinde ve ilan panosunda yayınlanacaktır.

3- Sözlü sınav 30.Aralık.2008 günü saat 10.00'da Keçiören Belediye Başkanlığı hizmet binasında yapılacak. Belirtilen tarihte herhangi bir nedenle sınava katılmayanların mazeretleri kabul edilmeyecektir.

4- Sözlü sınavda adayların genel kültür ve hizmetin gerektirdiği bilgilere sahip olup olmadıkları değerlendirilecektir.

5- Müracaat eden adaylar KPSS başarı puanına göre sıralanarak en yüksek puanlı adaydan başlamak üzere boş kadro sayısının 3 katı oranında aday mülakaat sınavına çağırılacaktır.

6- Mülakaat sınav giriş belgeleri sınav günü, adaylar sınava alınmadan önce kendilerine verilecektir.

7- Sınava alınacaklar listesinin en sonundaki adayın puanı, takibeden adayların puanı ile aynı olduğu takdirde ilk müracaat eden aday dikkate alınacaktır.

DEĞERLENDİRME

1- En yüksek KPSS puanından başlamak üzere, kadro sayısı kadar ASIL, Kadro sayının yarısı kadar YEDEK aday belirlenecektir.

2- Sözlü sınavda başarılı olabilmek için 100 üzerinden en az 70 puan almış olmak gerekir.

3- Başarı notu, sözlü sınavda alınan not ile KPSS notunun ortalamasıdır.

4- Sınavı kazananlar Belediyemiz internet sitesinden duyurulacak, ayrıca adaylara yazılı olarak da bildirilecektir.

5- Ataması yapılanlardan 657 sayılı DMK'nun 62-63 maddelerindeki süreler içinde başlamayanların atamaları iptal edilecektir

6- Ataması iptal edilenlerin yerine yedek adayların başarı sırasına göre atamaları yapılacaktır.

İLAN OLUNUR...


Kaynak: Kamu Saati Özel
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Mustafa atmaca - 1 yıl önce
Acil işe ihtiyacım var yardımcı olursanız minnet duyarım mesleğim şoför
Avatar
Tuncay akkan - 1 yıl önce
Acil ise ihtiyacım var büyük arac şoförüyüm
Avatar
Makbule atasoy - 13 ay önce
Park bahçelerinde is istiyorum
Avatar
orhan bayar - 13 ay önce
işe hìtiyacim var
Avatar
Erkan uzunöz - 12 ay önce
İşe istiyorum temizlik güvenlik ne oluesa
Avatar
Ömer Yılmaz - 12 ay önce
Acil ise ihtiyacım var kamyom söförlügu yapabilirim
Avatar
Kazlm bodur - 9 ay önce
İş arlyorum
Avatar
ferdi - 9 ay önce
cok zor durumdayim is istiyorum park ve bahceler mudurlugunde park gorevlisi olmak istiyorum is ariyorum acil yardm edin

Guncel Son Dakika Kamu, Memur Haber