Kayseri Özel İbni sina Hastanesi Personel Alımı, İş Başvurusu

Kayseri Özel İbni sina Hastanesi; personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapacak, Kayseri Özel İbni sina Hastanesi insan kaynakları iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu, detayları yazımız devamında...

Kayseri Özel İbni sina Hastanesi Personel Alımı, İş Başvurusu
08 Ekim 2019 Salı 13:23

Kayseri Özel İbni Sina Hastanesi Personel Alımı, İş Başvurusu

Kayseri Özel İbni Sina Hastanesi, Türkiyemizde özel Hastane olarak sağlık hizmetlerini hastanın kişisel özgür hür olarak belirttikleri memnuniyeti en üst seviyede tutmak ve hastalarına güvenli bir hizmet sunmak isteyen bu noktada da her geçen gün hastaları ile yaptıkları  anketleri ve önemli cerrahi operasyonlarla adından sıkça söz ettiren bir işletmedir. Kayseri Özel İbni Sina Hastanesinin, Kayseri'de faliyet gösteren Hastanesi, ayaktan tedavi merkezleri, göz sağlığı merkezi, cerrahi ve kapsamlı ameliyathanesi ve laboratuvarları bulunmaktadır. Kayseri Özel İbni Sina Hastanesi kurulmuş olduğu zamandan bu güne kadar büyümesini ve gelişmesini sürdürmüş, Türkiyemizin çeşitli şehirlerinde de başarısını devam ettirerek çok sayıda şube açmayı başarmış ve en çok tercih edilen Özel Hastane ve sağlık kuruluşlarından birisi başarmıştır. Kayseri Özel İbni Sina Hastanesi, Kayseri'deki Özel Hastanesinde elde ettiği başarıyı ve güven ortamını en önemliside elde ettiği başarılarını hız kesmeden sürdürmek için her sene çok sayıda memur işçi Uzman Doktor, Uzman Hemşire, eleman personel alımı yapmaktadır. Kayseri Özel İbni Sina Hastanesi, İnsan kaynakları birimince yayımlanan açık kadro ve pozisyonlara ait iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları ve  iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve şartları gibi iş başvurusu detaylarını sizler için araştırdık ve yazımız devamında yer almaktadır. Kayseri Özel İbni Sina Hastanesi 1993 senesinde ilk önce tıp merkezi olarak hizmet vermeye başlayıp daha sonra hastaneye dönüşerek 27 yıldır sağlık hizmeti veren, özellikle de son 10-12 yıldır Ortopedi ve Travmatoloji, Tamamlayıcı tıp ve Rejenerasyon ( hücresel ) tedavileri için sağlık alanlarında ağırlıklı olarak çalışan bir sağlık kuruluşu haline gelmiştir. Bu bahsedilen tıp dallarında bölgesel ve ulusal boyutta önder bir sağlık kuruluşu olma konumundadır. Özel İbni Sina Hastanesi tıp eğitiminin temel kuralı olan‘’ önce hastaya zarar vermeme kuralını temel felsefe edinerek bu yönde hastalarına yaklaşımı ilke edinilmiştir. Türkiyemiz için çok yeni, geleceğimizin çok popüler tedavileri yapma konusunda ilerleyen olan rejenerasyon ( Onarıcı-hücresel) tedavileri uzun bir süredir hastalarının isteğine göre uygun hastalara başarılı bir şekilde uygulanmaktadır. Kayseri Özel İbni Sina Hastanesi iş ilanları hakkında istenilen nitelik ve özelliker ile  iş başvurusu formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi bilgilere www.kamusaati.com web sitemizi sık kullanılanlar sekmesine ekleyip sürekli takipte kalarak en güncel haberlere ve iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Kayseri Özel İbni Sina Hastanesi Çalışanlarını İçin şu ifadelerde bulunmuştur:
•    En önemli gücümüzün öncelikle personelimiz olduğu bilinciyle hareket etmek.
•    En yetenekli ve uzman personelle yola çıkarak mesleki kişisel gelişimlerine destek olmak.
•    Takım ruhu oluşturmak, birbirine sevgi ve saygı duyarak çalışmak.
•    Hastanın ihtiyaçlarına odaklanarak her birimin ihtiyaçlarının karşılanmasına katkı sağlamak.
•    Bütün personelimizin hizmetlerimizdeki sürekli kalite iyileştirme çalışmalanna katılımını sağlayacak şartları oluşturmak.

Kayseri İbni Sina Hastanesi İş İlanları

Kayseri İbni Sina Hastanesi sağlık Alanında uluslararası kalite standartlarını belirten sağlık alanlarında yer alan firmalar için adeta altın kolye olan  JCI Akreditasyon belgesini Türkiyemizde ilk alan, özel hastanecilik sektöründe sürekli olarak ilklere imza atan  başarılarına her geçen gün yeni başarı ekleyen Kayseri İbni Sina Hastanesi çok fazla açık kadro ve pozisyon için personel alımı yapacağını açıkladı.

Kayseri İbni Sina Hastanesince açıklancak iş ilanları şu pozisyonlardan oluştu; kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, pratisyen hekim, ameliyat hemşiresi, diş teknisyeni,  onkoloji eğitim hemşiresi, iş zekası uzmanı, diyetisyen, eczane teknisyeni, eczacı, hasta danışmanı, biyomedikal teknikeri, fizik tedavi teknikeri, hasta bakıcı, süpervisor hemşire, deneyimli ebe, tercüman, satınalma uzmanı, otopark amiri, temizlik görevlisi, aşçı, insan kaynakları uzmanı, vezne görevlisi, aşçı, çamaşırhane görevlisi, güvenlik görevlisi gibi çok fazla açık kadro ve pozisyon yer almakla birlikte, yayımlanacak ie alım süreci ilanlarına ilköğretim mezunu, lise mezunu, lisans mezunu ve ön lisans mezunu adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar için kademeli olarak personel alımı yapacaktır.

Kayseri İbni Sina Hastanesi Nasıl ve Nereden Yapılır?

Kayseri İbni Sina Hastanesince açıklanacak olan tüm iş ilanları, kurumun kendi internet adresi üzerinde İnsan Kaynakları Kısmanından Açık kadrolar bölümüne Girerek Başvuruda Bulunabilirsiniz. Yapacak olduğunuz iş başvuruları kurumun açık kadro ve pozisyonlarında işe alım süreci başladığında  insan kaynakları departmanınca detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi ve mülakaat için çağrılacaklardır. Kayseri İbni Sina Hastanesi yetkilerince yapılacak Mülakat aşamasını da geçen adaylar Kayseri İbni Sina Hastanesi bünyesinde çalışma fırsatı elde edeceklerdir. Kayseri İbni Sina Hastanesi iş ilanları hakkında istenilen nitelik ve özelliker ile  iş başvurusu formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi bilgilere www.kamusaati.com web sitemizi sık kullanılanlar sekmesine ekleyip sürekli takipte kalarak en güncel haberlere ve iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

 

Kaynak: Kamu Saati Özel

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Guncel Son Dakika Kamu, Memur Haber