Karaman Belediyesi Personel Alımı

Karaman Belediyesi çok sayıda personel alımı, zabıta alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirecek, Karaman Belediyesi insan kaynakları açık iş pozisyonları, güncel iş ilanları haberimizin detayında..

Karaman Belediyesi Personel Alımı
09 Ekim 2019 Çarşamba 09:29

Karaman Belediyesi Personel Alımı 2019

Karaman Belediyesi Personel Alımı Güncel İş İlanları

Karaman Belediyesi Personel Alımı

Karaman kentimiz, İç Anadolu Bölgemiz içinde konumu olan bir şehrimizdir,. Orta Anadolu’nun gelişebilmesi için 1989 senesinde Konya sehrimizden ayrılarak şehir unvanı almıştır. Karaman kentimiz Anadolu’da Türkçe’nin Karamanoğlu Mehmet Beyy tarafından resmi dil ilanın yapıldığı yerdir. Karaman şehrininaaçıklanan resmi verilere göre sayısal veri rakamlarına 250 bini geçkin bir nüfusu bulunmaktadır. Karaman Belediyesince bildirilen açıklamaya göre 2019 senesinde belediye bünyesine istihdam edilmek suretiyle çok sayıda memur işçi personel alımı, eleman alımı yapılacağı açıklanmıştır. Karaman Belediyesi açık iş pozisyonları, güncel iş ilanları ile iş başvurusu formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgi haberimiz devamında yer almaktadır. Belediye tarafından İşkur ile ortak istihdam proje çalışmasına girilmiş ve işe alım sürecindeki alımlar iskur tarafından belediye bünyesine yapılacaktır. Karaman Belediyesi iş ilanları hakkında istenilen nitelik ve özelliker ile  iş başvurusu formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi bilgilere www.kamusaati.com web sitemizi sık kullanılanlar sekmesine ekleyip sürekli takipte kalarak en güncel haberlere ve iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

  • Ayrancı
  • Başyayla
  • Ermenek
  • Kazımkarabekir
  • Sarıveliler

Karaman Belediyesinin ilgili birimleri tarafınca yayınlanacak iş ilanlarında istenilennn nitelik ve özelliklere göre ilkokul mezunu, lise mezunu ve yüksek öğretim mezunu kişilerin başvuruda bulunabileceği çok fazla rakamlarda açık kadro ve pozisyon bulunuyor. İşe Alım sürecinde belediye tarafınca yayımlanması muhtemel kadro ve pozisyonlar su sekilde sıralandı. ilanlarda şoför, sekreter, büro görevlisi, öğretmen, park bahçe görevlisi, mühendis, mimar, denetçi, inşaat mühendisi, kepçe operatörü, temizlik işçisi gibi açık  kadro ve pozisyonda belediye bünyesinde memur işçi personel alımı yapılacak. 

Karaman Belediyesi İş Başvuru Şartları Neler?

Karaman Belediyesinde statü olarak işçi ve memur olabilmek için personel alımları başvuru şartları öncelikle; T.C vatandaşı olmak, 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekiyor. Askeri hiç bir durumun bulunmaması askerliğin yapılmış yada muhaf olmanız oldukça önemli olarak belediyeye işçi memur personeli olarak alınmaktadır. Kamu haklarından mahrumiyet olmaması, yapılacak görev ve pozisyonla ilgili gerekli şartlara sahip olmak gerekiyor.  Yaş, eğitim veya cinsiyet gibi, affa uğramış olan biri olsa bile devletin güvenliğine karşı bulunan suçlar gibi hiç bir suç işlememiş olması, en az ilkokul mezunu olmak ve çalışmasına engel olabilecek durumlar akıl hastalığı veya farklı hastalıkların olmaması çok önemlidir.

Bütün bu belirtilen şartları taşıyan adaylar, ek olarak belediyenin talep ettiği diğer unsurları da taşıyorsa, personel ve işçi ilanı için başvuru yapmaya hak kazanır. Açılacak iş ilanları hakkında buradan bilgi verilmektedir. Siteyi takip ederek, personel alımı ilanları hakkında açılan ilanları takip edebilirsiniz.

Başvurular Nasıl Yapılacak?

Karaman Belediyesi işçi ve memur personel alımı  yapılacağı zaman, belediyenin insan kaynaklarına ait doldurulması zorunlu iş başvuru formu, doldurularak belediyeye iletilir.  Bu başvurular sadece alım olduğu dönemlerde kabul edilmektedir. Personel Alım ilanı olmadığı durumlarda bu başvuru belgeleri malesef belediyece geçerli sayılmıyor. Karaman Belediyesi başvuru formlarına, sitemizi takip ederek ve ilanların açıldığı dönemlerde ulaşabilirsiniz. Sitemiz Karaman Belediyesi ve Karaman’de bulunan diğer belediyeler ile ilgili araştırmalarına devam ediyor. Her türlü memur ve işçi personel alımları için ve  güncel bilgi hakkında bilgi sahibi olmak için internetten takip etmeye devam edin.

Karaman Belediyesi, her yıl, belirli tarih aralıkları ile personel memur ve işçi alımı yapar. İş bölümüne göre ve iştirak şirketlerinin ihtiyacına göre farklılık gösteren bu ilanlar, uygun şartları taşıyan adaylar için belediyede çalışmak için bir fırsat niteliği taşır. Dönemsel veya yarı zamanlı olarak ta iş imkanı sunan Karaman Belediyesi, personel alımları yapılacağı dönemlerde, internet üzerinden duyuru yaptırmaktadır.

Alım yapılacağı dönemlerde internet üzerinden yapılacak duyurular,  Devlet Personel Başkanlığı’nın aracılığı ile gerçekleşir. Büyükşehir olmayan Belediyeler Büyükşehir Belediyesi iş ilanları ve personel alımları ile ilgili yeni duyuru ve ilanlara KAMUSAATİ İLANLAR  üzerinden ulaşabilirsiniz.


Kaynak: Kamu Saati Özel

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Guncel Son Dakika Kamu, Memur Haber