Karabük Belediyesi Personel Alımı

Karabük Belediyesi çok sayıda personel alımı, zabıta alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirecek, Karabük Belediyesi insan kaynakları açık iş pozisyonları, güncel iş ilanları haberimizin detayında..

Karabük Belediyesi Personel Alımı
09 Ekim 2019 Çarşamba 09:26

Karabük Belediyesi Personel Alımı 2019

Karabük Belediyesi Personel Alımı Güncel İş İlanları

Karabük Belediyesi Personel Alımı

Karabük ilimiz, Karadeniz Bölgemizde yer alan bir kentimizdir. Karabük şehri 1937 senesine kadar, Safranbolu’ya bağlı bir mahallemizde. Daha sonraki süreçte kömür yataklarına yakın olmasından sebebiyle demir çelik fabrikası kurulması kararı alınmasiyla birlikte 1937 senesinde Atatürk’ün emri ile Karabük Demir Çelik Fabrikası’nın temelleri atılmış oldu. 1995 senesinde Karabük Türkiyemizin 78. Şehri olmuştu. Türkiyemizin en büyük demir çelik firmalarının kuruluş yeri Karabük kentimizdir. Türkiyemizin en büyük sanayi kuruluşlarından bir tanesi halihazırda Kardemir de Karabük şehrimizdedir. 2019 senesinde resmi olarak yayımlanan veri rakamlarına göre Karabük 250 bini aşkın bir nüfusa sahiptir. Karabük Belediyesince yapılan açıklamaya göre belediye bünyesinde açık kadro ve pozisyon sayısı oldukça fazladır.  Bu sebebe belediye açık kadro ve pozisyonları belirleyerek ise alım süreci oluşturacak ve çok sayıda memur işçi personel alımı, yapılacaktır. Son zamanlarda Türkiyemizde yaşanan ekonomik durgunluklar Karabük kentimizide ciddi manada etkiledi. Kentde işsizlik oranlarında artınca belediye harekete geçerek İŞKUR ile Karabük Belediyesi, işsizlik sayılarını azaltmak ve istihdam rakamlarını artırmak adına çeşitli çalışmalar ve projelere imza attılar. Karabük Belediyesi iş ilanları hakkında istenilen nitelik ve özelliker ile  iş başvurusu formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi bilgilere www.kamusaati.com web sitemizi sık kullanılanlar sekmesine ekleyip sürekli takipte kalarak en güncel haberlere ve iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

  • Eflani
  • Eskipazar
  • Ovacık
  • Safranbolu Belediyesi İş İlanları İçin TIKLAYIN
  • Yenice

Karabük Belediyemiz bünyesine çok sayıda memur işçi personel alımı yapılacak olup ilkokul mezunu ve lise mezunu işçi memur personel alımı da gerçekleştirilecektir. Ise alınacak personellerden bazıları belediye bünyesinde sözleşmeli olarak istihdam edilecekken, bazıları da belediye bünyesinde kadrolu olarak işe alınacaklardır. İlanlarda sekreter, şoför, aşçı, inşaat mühendisi, temizlik işçisi, mimar, mühendis, park bahçe görevlisi, güvenlik görevlisi gibi ciddi rakamlarda kadro ve pozisyon bulunmaktadır.

Karabük Belediyesi İş Başvuru Şartları Neler?

Karabük Belediyesinde statü olarak işçi ve memur olabilmek için personel alımları başvuru şartları öncelikle; T.C vatandaşı olmak, 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekiyor. Askeri hiç bir durumun bulunmaması askerliğin yapılmış yada muhaf olmanız oldukça önemli olarak belediyeye işçi memur personeli olarak alınmaktadır. Kamu haklarından mahrumiyet olmaması, yapılacak görev ve pozisyonla ilgili gerekli şartlara sahip olmak gerekiyor.  Yaş, eğitim veya cinsiyet gibi, affa uğramış olan biri olsa bile devletin güvenliğine karşı bulunan suçlar gibi hiç bir suç işlememiş olması, en az ilkokul mezunu olmak ve çalışmasına engel olabilecek durumlar akıl hastalığı veya farklı hastalıkların olmaması çok önemlidir.

Bütün bu belirtilen şartları taşıyan adaylar, ek olarak belediyenin talep ettiği diğer unsurları da taşıyorsa, personel ve işçi ilanı için başvuru yapmaya hak kazanır. Açılacak iş ilanları hakkında buradan bilgi verilmektedir. Siteyi takip ederek, personel alımı ilanları hakkında açılan ilanları takip edebilirsiniz.

Başvurular Nasıl Yapılacak?

Karabük Belediyesi işçi ve memur personel alımı  yapılacağı zaman, belediyenin insan kaynaklarına ait doldurulması zorunlu iş başvuru formu, doldurularak belediyeye iletilir.  Bu başvurular sadece alım olduğu dönemlerde kabul edilmektedir. Personel Alım ilanı olmadığı durumlarda bu başvuru belgeleri malesef belediyece geçerli sayılmıyor. Karabük Belediyesi başvuru formlarına, sitemizi takip ederek ve ilanların açıldığı dönemlerde ulaşabilirsiniz. Sitemiz Karabük Belediyesi ve Karabük’de bulunan diğer belediyeler ile ilgili araştırmalarına devam ediyor. Her türlü memur ve işçi personel alımları için ve  güncel bilgi hakkında bilgi sahibi olmak için internetten takip etmeye devam edin.

Karabük Belediyesi, her yıl, belirli tarih aralıkları ile personel memur ve işçi alımı yapar. İş bölümüne göre ve iştirak şirketlerinin ihtiyacına göre farklılık gösteren bu ilanlar, uygun şartları taşıyan adaylar için belediyede çalışmak için bir fırsat niteliği taşır. Dönemsel veya yarı zamanlı olarak ta iş imkanı sunan Karabük Belediyesi, personel alımları yapılacağı dönemlerde, internet üzerinden duyuru yaptırmaktadır.

Alım yapılacağı dönemlerde internet üzerinden yapılacak duyurular,  Devlet Personel Başkanlığı’nın aracılığı ile gerçekleşir. Büyükşehir olmayan Belediyeler Büyükşehir Belediyesi iş ilanları ve personel alımları ile ilgili yeni duyuru ve ilanlara KAMUSAATİ İLANLAR  üzerinden ulaşabilirsiniz.


Kaynak: Kamu Saati Özel

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Murat Erçin - 3 ay önce
Her türlü aracı kullanırım src ve pisikotektik var şoförlük yoksa beden isciligide yaparım acil iş arıyorum 3 çocuğum var
Avatar
İsmail yıldırım - 2 ay önce
Ben istanbul sultanbeylide oturuyorum fokliftci olarak çalışıyorum işyerimiz kapanma durumda ben karabük safranboluda calıçmak istiyorum temizlikçi olsa fark etmez rica ederim yardımcı olabilir misiniz

Guncel Son Dakika Kamu, Memur Haber