İstanbul Üniversitesi Rektörlüğü Personel Alımı 2019

İstanbul Üniversitesi Rektörlüğü Personel Alımı Yapacak mı? Ne zaman personel alımı yapacak?, İstanbul Üniversitesi Rektörlüğü Personel Alımı 2019, İstanbul Üniversitesi Rektörlüğü Çok Sayıda 4/b Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak, İstanbul Üniversitesi Rektörlüğü 94 hemşire alımı yapacak, Detaylar Haberimizde...

İstanbul Üniversitesi Rektörlüğü Personel Alımı 2019
20 Eylül 2019 Cuma 00:09

İstanbul Üniversitesi Rektörlüğü Personel Alımı 2019

İstanbul Üniversitesi Rektörlüğü Çok Sayıda 94 Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ 4/B SÖZLEŞMELİ PERSONELALIMİLANI

Üniversitemiz Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezlerinde giderleri Özel Bütçeden veDöner Sermaye gelirinden karşılanmak üzere 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 4 üncü maddesinin (B) fıkrası uyarınca Sözleşmeli Personel olarak istihdam edilmek üzere 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Kararnameye ekli 28.06.2007 tarih ve 26566 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Esaslar’da yer alan ek 2 inci maddenin (B) fıkrasına göre2018KPSS (B) grubu puan sırası esas alınmak suretiyle aşağıda belirtilen pozisyonlara sözleşmeli personel alınacaktır.

ARANILAN ŞARTLAR

1-Başvuracak adaylarda yukarıda belirtilen özel şartlar ile 657 sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen genel şartları taşıyor olmak.

2-Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

3-Tüm pozisyonlariçin haftalık çalışma süresi 40 saati aşmayacak şekilde ilgili birimin yönetimi tarafından belirlenecek saatlerde görev yapma (gece dâhil) şartını kabul etmek.

4-Başvuracak adayların 2018Kamu Personeli Seçme Sınavına(KPSS)girmişolmalıdırlar.Lisans mezunları için 2018KPSS-P3 puan türü, Lise mezunları için 2018KPSS-P94 puan türü esas alınacaktır.

5-5917 sayılı Kanunun 47. Maddesi’nin5.Fıkrası(A)2bendi gereğince, 4-B Sözleşmeli personel olarak çalışmakta iken istifaengörevinden ayrılarak sözleşmesi feshedilenler; fesih tarihindenitibaren 1 (bir) yıl süre geçmeden başvuruda bulunamazlar.

BAŞVURU ŞEKLİ:

Adayların, ilanın Resmi Gazete’deyayımlandığı günden itibaren15 gün içinde (mesai saati bitimine kadar) www.istanbul.edu.tradresindeki Başvuru Formunuve Başvuru Dilekçesinieksiksiz doldurarak aşağıda belirtilen belgelerle birlikte Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığına Şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Müracaat sonunda adayların beyan ettikleri Kamu Personeli Seçme Sınav SonuçlarıÖSYM Başkanlığından kurumumuz tarafından teyit edilecektir. Gerçeğe aykırı beyanda bulunan adayların müracaatları kabul edilmeyecek ve haklarında genel hükümlere göre işlem yapılacaktır. Sadece bir pozisyon için aranılan nitelik kodu belirtilerekbaşvuru yapılacaktır. Birden fazla başvuru yapıldığı takdirde her iki başvuru da geçersiz sayılacaktır. Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.Başvuru tarihini geciktiren veya nitelikleri uygun olmayan adayların müracaatlarına işlem yapılmayacaktır.

İSTENİLEN BELGELER:

-Başvuru Dilekçesi

-Fotoğraflı Başvuru Formu(Üniversitemiz Web sayfasında yayımlanan başvuru formu doldurulacaktır.)

-Nüfus Cüzdanı Aslı ve Fotokopisi

-Diploma veya Mezuniyet BelgesininAslı ve Fotokopisi(e-devlet Çıktısı Kabul Edilecektir.)

-2018KPSS Sınav Sonuç Belgesi

BAŞVURULARIN DEĞERLENDİRİLMESİ VE SONUÇLARI:

BaşvurularKomisyontarafındandeğerlendirildikten sonra sonuçlar en geç 7 iş günü içinde www.istanbul.edu.tradresinde yayınlanacaktır. Kontenjan sayısı kadar yedek belirlenecektir. Asil kazananlar atanmak üzere başvuru yapmadığı takdirde ilan edilen yedek kazananlar sırasıyla çağırılacaktır. Ataması yapılacak adayların listesi, işe başlamaları için gerekli evraklar, başvuruzamanı ve yeri ile ilgili bilgilerin www.istanbul.edu.tradresindentakipedilmesi gerekmektedir.İlgililere yazılıyadazlüayrıca bir tebligat yapılmayacaktır.* Başvuru ve atama işlemleri sırasında gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu veya herhangi bir şekilde gerçeği sakladığı tespit edilenlerin sözleşmesi yapılmaz.Sözleşme yapılmış olsa dahi fesih edilir.Bu kişiler hiçbir hak talebinde bulunamaz.

*İlanda bulunmayan hükümler için genel mevzuathükümlerigeçerlidir.


Kaynak: Kamu Saati Özel

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Guncel Son Dakika Kamu, Memur Haber