İstanbul Başakşehir Şehir Hastanesi Personel Alımı, İş Başvurusu ve Başvuru Formu

Avrupa’daki en Büyük hastanelerden birisi olan İstanbul Başakşehir Şehir Hastanesi; personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapacak, İstanbul Başakşehir Şehir Hastanesi insan kaynakları iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu, İstanbul Başakşehir Şehir Hastanesi iş ilanları detayları yazımız devamında...

İstanbul Başakşehir Şehir Hastanesi Personel Alımı, İş Başvurusu ve Başvuru Formu
20 Nisan 2020 Pazartesi 11:28

İstanbul Başakşehir Şehir Hastanesi Personel Alımı, İş Başvurusu

İstanbul Başakşehir Şehir Hastanesi; personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapacak, İstanbul Başakşehir Şehir Hastanesi insan kaynakları iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu, Başakşehir Şehir Hastanesi iş başvurusu alınıyor mu? Başakşehir Şehir Hastanesi personel alımı ne zaman? detayları yazımız devamında...

İş İlanı

İstanbul Başakşehir Şehir Hastanesi (yeni açılan) ve  Atatürk Havaalında yeni kurulan Sahra Hastanesi için 1.500 kişi işe alım yapılacaktır!

1 hafta içinde tüm görüşmelerin tamamlanması planlanmaktadır.

İşe ihtiyacı olan herkese ulaşması için desteğinizi rica ederiz.

Aşçı
Aşçı Yardımcısı
Garson
Şef Garson
Depo Personeli
Şoför
Güvenlik Görevlisi
Güvenlik Hizmet Sorumlusu
Taşıma Şefi
Kalite Hijyen ve İdari Personel

Çalışma Yeri: İstanbul Avrupa Yakası


Aşağıdaki pozisyonlar için başvurularınızı gulcihan.cakir@adecco.com adresine, sadece isim soy isim ve telefon numarası ile yapabilirsiniz..

Açılışla birlikte dev hastanenin acil bölümü vatandaşların hizmetine sunulacak. 8 bloktan oluşan şehir hastanesi bünyesinde bulunan Genel Hastane, Çocuk Hastanesi, Kadın Doğum Hastanesi,

Onkoloji Hastanesi, Nöroloji ve Ortopedi Hastanesi, Kalp Hastalıkları Hastanesi, Psikiyatri Hastanesi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastaneleriyle vatandaşlara hizmet verecek.

2 bin 682 yataklı hastanede, ana hastane binasında yer alan 2 bin 68 sismik izolatör sayesinde deprem anında bile ameliyat yapılabilecek.

Türkiyemiz hükümetimiz son senelerde sağlık alanında ciddi yatırımlar gerçekleştirmektedir. Sağlık alanındaki yatırımların en önemlisi de hemen hemen çok sayıdaki şehirimizde hizmete giren şehir hastaneleri başı çekmektedir. Türkiyenin en büyük şehir hastanelerinden birisi olan İstanbul şehrimizde yapımı tamamlanarak hizmete açılan İstanbul Başakşehir Şehir Hastanesi’dir. İstanbul Başakşehir Şehir Hastanesi Dünyanın en büyük ve gelişmiş sağlık kuruluşlarından biri olmanın bilinciyle; Tüm Dünyayı ve Ülkemizi etkisi altına alan Korona virüs Covid-19 ile mücadelenin yanı sıra en iyi sağlık hizmetini, zamanında, sürdürülebilir, etkili, verimli ve hakkaniyet ilkeleri çerçevesinde, hasta ve çalışan güvenliği ile hasta ve çalışan memnuniyetinden taviz vermeden sunmak, bilimsel araştırmalar, sağlık teknolojisi ve tıp eğitimine öncülük ederek sağlığın sürekli gelişimine imkan sağlamak ve yaşamın zenginleşmesine katkıda bulunmak. Tüm dünya insanlarına mükemmeliyet hedefleri doğrultusunda en iyi sağlık hizmetini sunmak, hasta odaklı klinik bakım, nitelikli sağlık insan gücü, bilimsel çalışmalar, sağlık teknolojisi kullanımı ve tıp eğitimindeki başarısı ile dünyada ilk akla gelen sağlık kuruluşu olmak. Kalite kültürünü tüm uygulamalarda yaşama geçiren, hasta haklarına saygılı, güvenilir, kaliteli ve tercih edilen referans hastane olmakla birlite  Çalışanlarımızın ihtiyaç ve beklentilerine cevap vererek, insan haklarına saygılı, güler yüzlü, hasta ve çalışan memnuniyeti ile hasta ve çalışan güvenliğini maksimum düzeyde arttırmaktır.   İstanbul Başakşehir Şehir Hastanesi bünyesine hastaların memnuniyeti ve hizmeti açısından açık kadro ve poziyonlara personel ihtiyaçları sebebi ile çok sayıda memur işçi personel eleman alımı gerçekleştirilmektedir. İstanbul Başakşehir Şehir Hastanesi ilgili birimlerince yayımlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, istenilen nitelik ve özellikler, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu merak ettiğiniz sorular yazımızın devamındadır. İstanbul Başakşehir Şehir Hastanesi, Türkiyemizdeki en büyük hastanelerden biri olmakla birlikte, 2,682 kapasiteli olarak hizmete açılmış durumdadır. Sadece kabul edilecek hasta sayısı açısından değil, aynı zamanda da çevre illerde ve İstanbul Başakşehir bölgesinde istihdam yaratması açısından da oldukça önemli bir projedir. 

SAĞLIK BAKANI AÇIKLAMALARI

Sağlık Bakanı Koca: "Başakşehir Şehir Hastanemiz bütünüyle 15 Mayıs'ta faaliyete geçecektir."

"Tamamı hizmete girdiğinde Avrupa'nın tek kampüste en fazla yoğun bakım kapasitesine sahip hastanesi olacaktır."

"Başakşehir'in ardından Sancaktepe Şehir Hastanesi'ni de devreye aldığımızda, İstanbul'un iki yakasında iki büyük sağlık üssümüz olacak."

"Başakşehir'in ardından Sancaktepe Şehir Hastanesi'ni de devreye aldığımızda, İstanbul'un iki yakasında iki büyük sağlık üssümüz olacak."

Başakşehir Şehir Hastanesi'nin tamamı hizmete girdiğinde Avrupa'nın tek kampüste en fazla yoğun bakım kapasitesine sahip hastanesi olacağını belirten Koca, "İstanbulumuz, iki yakadaki şehir hastanelerimizle birlikte sağlık altyapısı bakımından da dünyanın en başta gelen şehri olacaktır." ifadelerini kullandı.

"Şimdilik pandemi hastanesi olarak kullanılacak"

Kadın doğum ve çocuk hastanelerinin yataklı servislerinin hizmete alındığını bildiren Koca, bu bölümlerin şimdilik pandemi hastanesi olarak kullanılacağını söyledi.

Resim

İstanbul Başakşehir Şehir Hastanesinin ilgili biimlerince yayınlanan veya ileride açık kadro ve pozisyonlar için yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; temizlik personeli, otopark görevlisi, hasta yönlendirme / refakat / resepsiyon ve tanışma personeli, bahçe bakım personeli, ebe, hemşire, ilaçlama personeli, depo personeli, aşçı, güvenlik görevlisi, bulaşıkçı, doktor, şoför gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İstanbul Başakşehir Şehir Hastanesi iş ilanları hakkında istenilen nitelik ve özelliker ile  iş başvurusu formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi bilgilere www.kamusaati.com web sitemizi sık kullanılanlar sekmesine ekleyip sürekli takipte kalarak en güncel haberlere ve iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

İstanbul Başakşehir Şehir Hastanesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Hastane büyüklük anlamında Avrupa’daki en Büyük hastanelerden birisi olma özelliği taşıyor. Sağlık turizmi açısından sadece Ankara şehrimizdeki vatandaşlarımıza değil, yurt içi veya yurt dışı olsun 2,682 yataklı hastane Yüzbinlerce kişiye hizmet vermesi planlanıyor. Bunun yanında hastanenin bir diğer önemi ise çok sayıda kişiye istihdam kapısı olması. Hastane inşaatı sırasında 5 bine yakın kişi çalışırken, İstanbul Başakşehir Şehir Hastanesi  bünyesine her geçen gün çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapılmaya devam ediliyor. Hastane bünyesinde oluşacak personel açıkları için ise İŞKUR tarafınca ilan çıkılıyor. Vatandaşlar başvurularını il veya ilçelerinde bulunan İŞKUR müdürlüklerinden gerçekleştirebiliyorlar. İşkur müdürlüklerinde ve online işkurun web sitesinde dolduracak olduğunuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurunuzu yapmanızın ardından kurumun insan kaynakları departmanı başvurunuzu detaylı olarak inceleyecek ve başvurusu olumlu sonuçlananlar da ülkemizin en büyük sağlık kurumlarından bir tanesinde çalışma olanağı elde edeceklerdir.

Resim 

  Resim Resim

TÜRKİYE GENELİ İŞ İLANLARI KAMU PERSONELİ ALIMI İLANLARI
Üyelere Özel grup · 61 üye
Gruba Katıl
KAMU VE ÖZEL SEKTÖR PERSONEL ALIMI iŞÇİ ALIMLARI PAYLAŞIMI BİNLERCE İŞ İLANI İÇİN GRUBA KATILIN ARKADAŞLARINIZI DAVET EDİN
Haberleri doğrudan anında takip edebilmek için haber sayfamız için TIKLAYINIZ!!! 

Kamu Saati Sayfamızı Sosyal Medya Üzerinden Takip Ederek Güncel İş İlanları Memur ve İşçi Alım Haberlerine ve Son Dakika Haberlerine Herkesten Önce Ulaşarak Bir Adım Öne Geçebilirsiniz.

Kamu Saati Twitter Sayfamızı Takip Etmek İçin TIKLAYINIZ

Kamu Saati Facebook Sayfamızı Takip Etmek İçin TIKLAYINIZ

Kamu Saati İnstagram Sayfamızı Takip Etmek İçin TIKLAYINIZ

Kamu Saati Android Uygulamamız İçin TIKLAYINIZ

Bu yazının tüm hakları www.kamusaati.com'a aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 36. maddesi uyarınca alıntılanamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının alıntılanması halinde yasal takip yapılacaktır. ©


Kaynak: Kamu Saati Özel

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Enis - 2 ay önce
Başakşehir şehir hastanesine nasıl ne zaman nerden başvuru yapmalıyız yardımcı olun lütfen
Avatar
ABDULKADİR KÖSE - 2 ay önce
İşim yok 4 kişilik bir aileyim virüs nedeniyle ücretsiz işten çıkartıldım ne iş olusa yaparım 5446485806
Avatar
Enis - 2 ay önce
Başakşehir şehir hastanesine nasıl ne zaman nerden başvuru yapmalıyız yardımcı olun lütfen
Avatar
Döndü kırış - 2 ay önce
Ben virüs nedeniyle ücretsiz işten çıkarıldım İstanbul Leventte Kağıthane de ikametgah etmekteyim temizlik personeli olarak çalışmak istiyorum 1987 doğumluyum üç tane çocuğum var çalışma zorundayım işe ihtiyacım var saygılar sevgiler
Avatar
fatmaavci3437@gmail.com - 2 ay önce
Merhaba. Bende şuan işsizim. Yaklaşık 8 yıl Hukuk ve farklı departmanlarda görev aldım. Arşiv ve tıbbi sekreter olarak çalışabilirim. Mail yoluyla dönüş bekliyorum. Başakşehir hastanesinden acil dönüş bekliyorum. Sağlıklı günler.
Avatar
Abdulkerim bilgici - 2 ay önce
Ben 1975 dogumlumlu aslen mardinliyim istanbulda ikamet ediyorum 20 yildir meslegim erkek berberi yeni acilan basak sehir sehir hastahanesinde guvenlik yada temizlik yada berber gibi her hangi bir yerde calismak isterim
Avatar
Yasemin Yılmaz 0533 493 12 62 - 2 ay önce
Yaseminylmz055@gmail.com ( Temizlik departmanı )
Avatar
Ebubekir - 2 ay önce
1981 doğumlu temiz personeli orak çalışmak istiyorum

Guncel Son Dakika Kamu, Memur Haber