Gümüşhane Belediyesi Personel Alımı

Gümüşhane Belediyesi çok sayıda personel alımı, zabıta alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirecek, Gümüşhane Belediyesi insan kaynakları açık iş pozisyonları, güncel iş ilanları haberimizin detayında..

Gümüşhane Belediyesi Personel Alımı
28 Eylül 2019 Cumartesi 11:14

Gümüşhanee Belediyesi Personel Alımı 2019

Gümüşhane Belediyesi Personel Alımı Güncel İş İlanları

Gümüşhane Belediyesi Personel Alımı

Gümüşhane ilimiz, Karadeniz Bölgemizde konumlanmış ve  2019 senesinde açıklanan verilere göre nüfusu 160 bini geçmiş, tarihi ve kültürel zenginlikleri bakımından oldukça zengin bir kentimizdir. Deniz seviyesinden 1150 m yükseklikte, Harşit Çayı’nın oluşturduğu dar bir vadide kurulan Gümüşhane, işletilmesi oldukça eski dönemlere kadar giden gümüş yataklarının varlığı ve tarihi İpekyolu’nun üstünde olması sebebiyle tarih boyunca önemli bir merkez olma özelliği taşımıştır. Gümüşhane Belediyesi 2019 senesinde şehrin çehresini değiştirebilmek, insanlar daha yaşınılabilir bir şehir sunmak, kentte sukun ortamını genişletmek amacıyla adına ve şehirde süregelen işsizlik sorununu çözmek istihdama katkıda bulunmak adına çeşitli yatırımlar yapılacağını açıkladı. Bu yatırımların ve projelerin neticesinde Gümüşhane Belediyesi bünyesindeki açık kadro ve pozisyonlara çok sayıda memur işçi personel alımı gerçekleştirilecek. Bu sebeple ki belediye işe alım süreçlerindeİŞKUR ile ortaklaşa bir yol haritası şimdiden çıkartılmış ve çeşitli istihdam projelerini birlikte oluşturmak için kolları sıvamış durumda. Gümüşhane şehrinde gerçekleştirlecekolan isthdam projesi ile  istihdam oranları arttırılmaya çalışılıyor. Belediye İlköğretim mezunu, lise mezunu ve yükseköğretim mezunu çok sayıda kişi memur ve işçi statüsünde  İŞKUR tarafından yayımlanacak olan iş ilanları ile istihdam edilecek.  Gümüşhane Belediyesi iş ilanları hakkında istenilen nitelik ve özelliker ile  iş başvurusu formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi bilgilere www.kamusaati.com web sitemizi sık kullanılanlar sekmesine ekleyip sürekli takipte kalarak en güncel haberlere ve iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

  • Kelkit
  • Köse
  • Kürtün
  • Şiran
  • Torul

Gümüşhane Belediyesince muhtemel memur işçi personel alımı içerisinde temizlik işçisi, mimar,park bahçe görevlisi, mühendis, tekniker, şoför, büro görevlisi, inşaat mühendisi, arkeolog, güvenlik görevlisi, veteriner gibi çok sayıda vasıflı vasıfsız kadro ve pozisyon bulunacak. İşe başlatılacak olan personellerin bazıları kadrolu, daimi olarak bazıları da sözleşmeli, geçici olarak belediye bünyesinde istihdam edilecekler.

Gümüşhane Belediyesi İş Başvuru Şartları Neler?

Gümüşhane Belediyesinde statü olarak işçi ve memur olabilmek için personel alımları başvuru şartları öncelikle; T.C vatandaşı olmak, 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekiyor. Askeri hiç bir durumun bulunmaması askerliğin yapılmış yada muhaf olmanız oldukça önemli olarak belediyeye işçi memur personeli olarak alınmaktadır. Kamu haklarından mahrumiyet olmaması, yapılacak görev ve pozisyonla ilgili gerekli şartlara sahip olmak gerekiyor.  Yaş, eğitim veya cinsiyet gibi, affa uğramış olan biri olsa bile devletin güvenliğine karşı bulunan suçlar gibi hiç bir suç işlememiş olması, en az ilkokul mezunu olmak ve çalışmasına engel olabilecek durumlar akıl hastalığı veya farklı hastalıkların olmaması çok önemlidir.

Bütün bu belirtilen şartları taşıyan adaylar, ek olarak belediyenin talep ettiği diğer unsurları da taşıyorsa, personel ve işçi ilanı için başvuru yapmaya hak kazanır. Açılacak iş ilanları hakkında buradan bilgi verilmektedir. Siteyi takip ederek, personel alımı ilanları hakkında açılan ilanları takip edebilirsiniz.

Başvurular Nasıl Yapılacak?

Gümüşhane Belediyesi işçi ve memur personel alımı  yapılacağı zaman, belediyenin insan kaynaklarına ait doldurulması zorunlu iş başvuru formu, doldurularak belediyeye iletilir.  Bu başvurular sadece alım olduğu dönemlerde kabul edilmektedir. Personel Alım ilanı olmadığı durumlarda bu başvuru belgeleri malesef belediyece geçerli sayılmıyor. Gümüşhane Belediyesi başvuru formlarına, sitemizi takip ederek ve ilanların açıldığı dönemlerde ulaşabilirsiniz. Sitemiz Gümüşhane Belediyesi ve Gümüşhane’de bulunan diğer belediyeler ile ilgili araştırmalarına devam ediyor. Her türlü memur ve işçi personel alımları için ve  güncel bilgi hakkında bilgi sahibi olmak için internetten takip etmeye devam edin.

Gümüşhane Belediyesi, her yıl, belirli tarih aralıkları ile personel memur ve işçi alımı yapar. İş bölümüne göre ve iştirak şirketlerinin ihtiyacına göre farklılık gösteren bu ilanlar, uygun şartları taşıyan adaylar için belediyede çalışmak için bir fırsat niteliği taşır. Dönemsel veya yarı zamanlı olarak ta iş imkanı sunan Gümüşhane Belediyesi, personel alımları yapılacağı dönemlerde, internet üzerinden duyuru yaptırmaktadır.

Alım yapılacağı dönemlerde internet üzerinden yapılacak duyurular,  Devlet Personel Başkanlığı’nın aracılığı ile gerçekleşir. Büyükşehir olmayan Belediyeler Büyükşehir Belediyesi iş ilanları ve personel alımları ile ilgili yeni duyuru ve ilanlara KAMUSAATİ İLANLAR  üzerinden ulaşabilirsiniz.


Kaynak: Kamu Saati Özel

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Guncel Son Dakika Kamu, Memur Haber