Gazi Üniversitesi Rektörlüğü 77 Sözleşmeli Personel Alacak

Gazi Üniversitesi Rektörlüğü personel alımı, Gazi Üniversitesi Rektörlüğü işçi memur alımı 2019 , Gazi Üniversitesi Rektörlüğü 37 Sözleşmeli Personel Alımı yapacak, Gazi Üniversitesi Rektörlüğü İnşaat Mühendisi, Bilgisayar Programcısı ve teknikeri, Büro Yönetimi ve sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici asistanı, Aşçı, Garson servis elemanı, Büro Memuru, Elektrik Teknisyeni, Elektromekanik Taşıyıcılar bakım onarım teknisyeni, kaynak teknisyeni, sıhhi tesisatçı, soğutma ve iklimlendirme teknisyeni, mobilya iskeleti ve döşeme mobilya döşeme teknisyeni, haberleşme sistemleri teknisyeni, Güvenlik görevlisi, İnşaat boyacısı, erkek berberi, erkek kuaförü, hastane hizmetlisi, temizlik görevlisi Personelleri alımı yapacak, Detaylar Haberimizde...

Gazi Üniversitesi Rektörlüğü 77 Sözleşmeli Personel Alacak
30 Eylül 2019 Pazartesi 00:19

Gazi Üniversitesi Rektörlüğü 77 Sözleşmeli Personel Alacak

Gazi Üniversitesi Rektörlüğü 77 Sözleşmeli Personel Alımı yapacak

T.C. GAZİ ÜNİVERSİTESİTÜRKİYE İŞ KURUMU (İŞKUR) ÜZERİNDEN SÜREKLİ İŞÇİ ALIM DUYURUSU

Gazi Üniversitesi Rektörlüğü ve bağlı birimlerindeçalıştırılmak üzere 4857 sayılı İş Kanunu ve Kamu Kurum ve Kuruluşlarında İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik kapsamında Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığıyla aşağıda yer alan tabloda dağılımı gösterilen şekilde "Sürekli İşçi" alımı yapılacaktır.

I. GENEL ŞARTLAR

1) 2527 sayılı Türk Soylu Yabancıların Türkiye'de Meslek ve Sanatlarını Serbestçe Yapabilmelerine, Kamu, Özel Kuruluş veya İşyerlerinde Çalıştırılabilmelerine İlişkin Kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türk Vatandaşı olmak.

2) 18 yaşını tamamlamış olmak.

3) Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak.

4) Kamusal haklardan mahrum bulunmamak.

5) Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve/veya Arşiv Araştırması olumlu sonuçlanmak.

6) Görevini devamlı yapmasına engelteşkil edeceksağlık problemi bulunmamak.

7) Her aday, Türkiye İş Kurumu'nda (İŞKUR) yayımlanan listede bir meslek koluna başvuru yapabilecektir.

8) Adayların Türkiye iş Kurumu'nda (İŞKUR) ilan edilen işgücü taleplerinde belirtilen son başvuru tarihi itibarıyla belirtilen bölümlerden mezun olmaları gerekmektedir.

9) Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almaması gerekmektedir.

10) İşe alınacak işçilerin deneme süresi en çok iki ay olup, deneme süresi içinde başarısız olanların iş akdi feshedilecektir.

11) Talep şartlarını taşımadığı sonradan anlaşılan adayların başvuruları ilan -sınav sürecinin her aşamasında idarece sonlandırılabilecektir.

2II. BAŞVURU ÖZEL ŞARTLARI

l)Gazi Üniversitesi Rektörlüğü ve bağlı birimlerindeçalıştırılmak üzere alınacak olan;aİnşaat Mühendisliği kadroları için lisans düzeyindeki 2018 KPSS P3 puan türünden en az 60(altmış) puan almış olan adaylar arasından KPSS puanıyla başvuran talep şartlarına uygun adaylar arasından, en yüksek KPSS puanından başlanmak üzere açık iş sayısının 4 (Dört) katı kadaraday sözlü sınava tabi tutulacaktır.

b. Bilgisayar Programcısı, Bilgisayar Programcılığı Teknikeri, Büro Yönetimi ve Sekreterlik/Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanı, Aşçı, Garson(Servis Elemanı), Büro Memuru(Genel) kadroları için önlisans düzeyindeki2018 KPSS P93 puan türünden en az 60 (altmış) puan almış olan adaylar arasından KPSS puanıyla başvuran talep şartlarına uygun adaylar arasından, en yüksek KPSS puanından başlanmak üzere açık iş sayısının 4 (Dört) katı kadaraday sözlü sınava tabi tutulacaktır.

c.Temel İmalat (Talaşlı) ve Montaj Elemanı, Elektrik Teknisyeni,Elektromekanik Taşıyıcılar Bakım Onarım Teknisyeni/Elektromekanik Taşıyıcılar Teknisyeni, KaynakTeknisyeni, SıhhiTesisatçı, Soğutma ve İklimlendirme Teknisyeni,Mobilya İskeleti ve Döşeme/Mobilya Döşeme Teknisyeni, Grafik Teknisyeni, Haberleşme Sistemleri Teknisyeni/Telekomünikasyon Teknisyeni, Güvenlik Görevlisi,İnşaat Boyacısı/Boyacı,Erkek Berberi/Erkek Kuaförü,Hastane Hizmetlisive Temizlik Görevlisi kadroları için Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından gönderilen ve talep şartlarına uyan başvuru sahiplerinin tamamının yer aldığı listeler esas alınmak suretiyle açık iş sayısının 4 (Dört) katı kadar asıl ve aynı sayıda yedek aday için noter huzurunda kura çekimiyapılacaktır. Kura çekimi sonucunda belirlenen asıl adaylar sözlü sınava tabi tutulacaktır.

2)Adayların 24 saat esasına göre vardiyalı çalışmasınave dış mekanda çalışmasınaengel durumunun olmaması

3)Adayların en fazla 35 yaşında olmaları

4)Adaylar, başvurunun son günü itibarıyla duyuru ekinde yer alan tabloda meslek kollarına uygun olarak talep edilen eğitim durumu ve özel şartlara haiz olması gerekmektedir.

III. BAŞVURU ŞEKLİ, YERİ VE TARİHİ

Başvuru şartlarını taşıyan adaylar 30.09.2019 –04.10.2019 tarihleri arasında Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) internet sitesindenonline olarak veyaÇalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne/Hizmet Merkezlerineşahsenbaşvuru yapabilirler.

IV. KURA İŞLEMLERİVE SONUÇLARIN AÇIKLANMASI

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından gönderilen listede yer alan adaylardan asil ve yedek adayların belirlenmesi amacı ile 14.10.2019 tarihindesaat 10:00’daGazi Üniversitesi Gazi Eğitim Fakültesi Gazi Konser SalonuTeknikokullar/BEŞEVLERadresinde noter huzurunda kura çekim işlemi yapılacaktır. Adaylar istemeleri halinde kura çekimini izleyebilirler.Kura sonucu belirlenen adaylarve KPSS puan sıralaması ile belirlenmiş adaylarGazi Üniversitesi Rektörlüğü (www.gazi.edu.tr) internet sitesinde ilan edilecek olup adaylara ayrıca yazılı tebligat yapılmayacaktır.

3V. GERÇEĞE AYKIRI BEYAN

Başvuru ve işlemler sırasında gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edilenlerin başvurularıgeçersiz sayılarak atamaları yapılmayacak, atamaları yapılmış olsa dahi iptal edilecektir. Bu kişiler hakkında Türk Ceza Kanununun ilgili hükümleri uygulanmak üzere, Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunulacaktır.

İlanen duyurulur.


Kaynak: Kamu Saati Özel

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Guncel Son Dakika Kamu, Memur Haber