Ereğli Belediyesi Personel Alımı İş ilanları ve Başvuru Formu

Zonguldak Ereğli Belediyesi çok sayıda personel alımı, zabıta alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirecek, Ereğli Belediyesi insan kaynakları açık iş pozisyonları, güncel iş ilanları haberimizin detayında..

Ereğli Belediyesi Personel Alımı İş ilanları ve Başvuru Formu
12 Şubat 2021 Cuma 00:18

Ereğli Belediyesi Personel Alımı

Ereğli Belediyesi Personel Alımı Güncel İş İlanları

Osmanlı Devletinin son döneminde Konya Vilayetine bağlı bir kaza merkezi olan Ereğli, Cumhuriyet Dönemi’nde de Konya’nın ilçesi olma durumunu devam ettirmiştir.

Ereğli Belediyesi, deniz ticaret yollarının ilçeye olan yakınlığı, kaliteli insan gücü, modern şehir imkânları ile yatırımcıların dikkatini üzerine çeken Ereğli’yi, sessiz bir Anadolu ilçesi konumundan,  kendi kendine yeter bir yatırım merkezi haline dönüştürme hedefindedir.

Bu hedefler doğrultusunda projelendirmeler yapan ve bu projeleri hayata geçiren kurum, proje alanları başta olmak üzere mevcut birimlerinden imar ve şehircilik, zabıta müdürlüğü, yazı işleri, park ve bahçeler gibi birimlerine deneyimli ve deneyimsiz personel alımı yapmaya hazırlanmaktadır.

Ereğli Belediyesi İşçi Alımı

Ereğli Belediyesi tarafından internet sitesi üzerinden personel alımı ile ilgili henüz resmi bir açıklama yayınl0amamış olsa da, belediyenin geçmişte yaptığı personel alımları değerlendirildiğinde ihtiyaç duyduğu personellerin büyük bir çoğunluğunu sözleşmeli işçi kadrosuyla bünyesine dâhil edeceği ve bütün işçilerine aynı sosyal hakları tanıyacağı öngörülmektedir.

Vatandaşlarından gelen her türlü talebi dikkate alan ve vatandaşlarının memnuniyetini ön planda tutan Ereğli Belediyesi, aynı şekilde personellerine de değer vermekte ve bütün çalışanları için aynı mesai sistemini uygulayarak hepsine aynı sosyal hakları sağlamaktadır.

Ereğli Belediyesi Memur Alımı

Memur alımlarında kriterler sürekli olarak değişkenlik göstermektedir. Ereğli Belediyesi memur alımı 2017 yılında henüz yapılmadı. Ancak yıl sonlarına doğru belediye bünyesinde görevlendirilmek üzere genel memur ve çeşitli yüksek öğretim kurumlarının ilgili programlarından mezun adayların da alımının yapılacağı tahmin edilmektedir. Tüm bu tahminler ışığında web sitemizi güncel bir şekilde takip edebilir ve bu sayede güncel bir şekilde Ereğli Belediyesi personel alımlarını öğrenebilirsiniz.

Belediye kadrosuna ve bağlı kuruluşlarına, norm kadroya uygun olarak teknik, bilişim ve iletişim, hukuk, çevre, veterinerlik, sağlık, planlama, eğitim ve danışmanlık alanlarına memur alınmaktadır.

Ereğli Belediyesi İş İlanları

Genellikle tarım ve hayvancılık faaliyetleri ile ön plana çıkan Ereğli ekonomisini, çeşitlendirme amacında olan ve yatırımlarını buna göre şekillendiren Ereğli Belediyesi, kadrosuna almaya hazırlandığı personeller için internet sitesi üzerinden iş ilanı yayınlayarak vatandaşlarını bilgilendirecek.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Zabıta
  • Temizlik İşleri Görevlisi
  • Şoför
  • Güvenlik
  • Park ve Bahçe İşçisi
  • İşçi
  • Memur
  • Arşivci
  • İtfaiye eri

Ereğli Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ereğli Belediyesi’nde görev almak isteyen ve Ereğli ikametgâhına sahip olan vatandaşların belediyenin internet sitesi üzerinden yayınladığı iş ilanlarını takip ederek, kendisi için uygun gördüğü birime ait iş başvuru formunu doldurmaları ya da Ereğli İşkur şubelerine giderek ön başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Ön başvurusu olumlu olarak değerlendirilen adaylar uzman İşkur görevlisi ve Ereğli Belediyesi insan kaynakları yetkilisinin katılacağı mülakat tabi tutulmakta ve mülakat sonuncu da olumlu olan adaylar için işe alım süreci başlatılmaktadır.

Ereğli İş İlanları

Adaylar iş bulma olasılıklarını çok daha fazla arttırmak için genel olarak Ereğli sınırlarında faaliyet gösteren işletmelerin personel alımlarına yönelik ilanları takip edebilirler. Pek çok farklı sektörde faaliyet göstermekte olan işletmelerin gerçekleştirdiği personel alımları arasında vasıflı ve vasıfsız alımlar söz konusudur.

Dolayısıyla her düzeyden adayların Ereğli iş ilanları web sitemiz üzerinden güncel bir şekilde takip ederek, sahip oldukları özellik ve niteliklere uygun iş ilanlarını bulabilmeleri ve başvuruda bulunabilmeleri mümkündür. Ayrıca tüm başvuru koşulları ve başvuru tarih ayrıntıları, çeşitli kariyer sitelerinde yer almaktadır.

Ereğli Belediyesi Belediyesi İş Başvuru Şartları Neler?

Ereğli Belediyesinde statü olarak işçi ve memur olabilmek için personel alımları başvuru şartları öncelikle; T.C vatandaşı olmak, 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekiyor. Askeri hiç bir durumun bulunmaması askerliğin yapılmış yada muhaf olmanız oldukça önemli olarak belediyeye işçi memur personeli olarak alınmaktadır. Kamu haklarından mahrumiyet olmaması, yapılacak görev ve pozisyonla ilgili gerekli şartlara sahip olmak gerekiyor.  Yaş, eğitim veya cinsiyet gibi, affa uğramış olan biri olsa bile devletin güvenliğine karşı bulunan suçlar gibi hiç bir suç işlememiş olması, en az ilkokul mezunu olmak ve çalışmasına engel olabilecek durumlar akıl hastalığı veya farklı hastalıkların olmaması çok önemlidir.

Bütün bu belirtilen şartları taşıyan adaylar, ek olarak belediyenin talep ettiği diğer unsurları da taşıyorsa, personel ve işçi ilanı için başvuru yapmaya hak kazanır. Açılacak iş ilanları hakkında buradan bilgi verilmektedir. Siteyi takip ederek, personel alımı ilanları hakkında açılan ilanları takip edebilirsiniz.

Ereğli Belediyesi  Başvurular Nasıl Yapılacak?

Ereğli Belediyesi işçi ve memur personel alımı  yapılacağı zaman, belediyenin insan kaynaklarına ait doldurulması zorunlu iş başvuru formu, doldurularak belediyeye iletilir.  Bu başvurular sadece alım olduğu dönemlerde kabul edilmektedir. Personel Alım ilanı olmadığı durumlarda bu başvuru belgeleri malesef belediyece geçerli sayılmıyor. Ereğli Belediyesi başvuru formlarına, sitemizi takip ederek ve ilanların açıldığı dönemlerde ulaşabilirsiniz. Sitemiz Ereğli Belediyesi ve Denizli'de’bulunan diğer belediyeler ile ilgili araştırmalarına devam ediyor. Her türlü memur ve işçi personel alımları için ve  güncel bilgi hakkında bilgi sahibi olmak için internetten takip etmeye devam edin.

Ereğli Belediyesi, her yıl, belirli tarih aralıkları ile personel memur ve işçi alımı yapar. İş bölümüne göre ve iştirak şirketlerinin ihtiyacına göre farklılık gösteren bu ilanlar, uygun şartları taşıyan adaylar için belediyede çalışmak için bir fırsat niteliği taşır. Dönemsel veya yarı zamanlı olarak ta iş imkanı sunan Ereğli Belediyesi, personel alımları yapılacağı dönemlerde, internet üzerinden duyuru yaptırmaktadır.

Alım yapılacağı dönemlerde internet üzerinden yapılacak duyurular,  Devlet Personel Başkanlığı’nın aracılığı ile gerçekleşir. Büyükşehir olmayan Belediyeler Büyükşehir Belediyesi iş ilanları ve personel alımları ile ilgili yeni duyuru ve ilanlara KAMUSAATİ İLANLAR  üzerinden ulaşabilirsiniz.

En Güncel İş İlanları Yayınlandığı anda Sosyal medya hesaplarımızda Yer Alacaktır. Aşağıdaki Grubumuza katılarak yayınlanacak iş ilanlarından ilk Siz Haberdar olabilirsiniz

TÜRKİYE GENELİ İŞ İLANLARI KAMU PERSONELİ ALIMI İLANLARI
Üyelere Özel grup · 3.878.849 üye
Gruba Katılmak İçin Buraya TIKLAYINIZ
KAMU VE ÖZEL SEKTÖR PERSONEL ALIMI iŞÇİ ALIMLARI PAYLAŞIMI BİNLERCE İŞ İLANI İÇİN GRUBA KATILIN ARKADAŞLARINIZI DAVET EDİN

Sitemizi Aşağıdaki Sosyal Medya Hesaplarımız Üzerindende Takip Edebilirsiniz.. İlginiz İçin Teşekkür Ederiz Kamusaati.com

twitter-logo – Ömer Sezer

Bu yazının tüm hakları www.kamusaati.com'a aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 36. maddesi uyarınca alıntılanamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının alıntılanması halinde yasal takip yapılacaktır. ©


Kaynak: Kamu Saati Özel
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Guncel Son Dakika Kamu, Memur Haber