Erciş Belediyesi Personel Alımı İş ilanları ve Başvuru Formu

Van Erciş Belediyesi çok sayıda personel alımı, zabıta alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirecek, ErcişBelediyesi insan kaynakları açık iş pozisyonları, güncel iş ilanları haberimizin detayında..

Erciş Belediyesi Personel Alımı İş ilanları ve Başvuru Formu
12 Şubat 2021 Cuma 00:24

Erciş Belediyesi Personel Alımı

Erciş Belediyesi Personel Alımı Güncel İş İlanları

1910 yılında ilçe olarak ilan edilen ve daha sonra uzun bir süre işgal altında kalan Erçiş’te Cumhuriyet’in ilanı ile imar faaliyetlerine başlanmış ve 1923 yılında belediye teşkilatı kurulmuştur.

Erciş Belediyesi; sevginin, barışın ve kardeşliğin egemen olduğu, tarihi dokusuyla modern kent özelliklerinin bir arada yaşandığı, bölgenin tarım, ticaret, eğitim ve sağlık merkezi konumunda Erciş’i bütün varlıklarıyla kalkındırmayı hedeflemektedir.

Bu hedef doğrultusunda geniş kapsamlı olarak yatırım yapan belediyenin bu yatırım alanlarında ve mevcut bazı birimlerinde açılan boş kadrolara personel alımı yapacağı öngörülmektedir.

Erciş Belediyesi İşçi Alımı

Vatandaşlarının refah ve huzur içinde yaşamasını sağlamak isteyen ve vatandaşlarına huzur ortamı oluşturmak isteyen Erciş Belediyesi’nin kadrosuna alacağı personelleri daha çok sözleşmeli işçi ya da taşeron işçi olarak istihdam edeceği öngörülmektedir.

Kadrosuna alacağı işçilere hali hazırdaki işçileri gibi 08.00 ile 17.00 saatleri arasında mesai uygulayacak olan kurum, ayrıca bu mesai saatleri dışında çalışmak durumunda kalan personellerine fazla mesai ücreti ödeyecek.

Erciş Belediyesi Memur Alımı

Memur adayları sertifika konusunda daha rahat olabilirler. Eğer; tekniklerlik gibi belli başlı uzmanlık ya da mesleki beceri gerektiren ara güç için aday değilseniz, sizlerden Erciş Belediyesi memur alımı yapılırken hiç bir şekilde sertifika talep edilmemektedir.

Memur alımlarında daha çok adayın eğitim durumu önemli olmaktadır. Eğer belirli bir branş için memur ataması yapılacaksa, çoğu zaman söz konusu branş ile ilgili; ön lisans, lisans ya da üzerinde bir eğitim düzeyinde, ilgili fakültelerin bölümlerinden mezun adaylar talep edilmektedir.

Erciş Belediyesi İş İlanları

Nüfus miktarıyla bölgenin en büyük ilçesi olma özelliğine sahip olan Erçiş’te hizmet götürülmeyen tek bir nokta bırakmak istemeyen Erciş Belediyesi, vatandaşlarının memnuniyetini merkezine alarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Bu faaliyetleri kapsamında birçok alanda yeni personellere ihtiyaç duyan kurum, kadrosuna alacağı personeller için detaylar netleşince internet sitesi üzerinden iş ilanı yayınlayarak bütün vatandaşlarını bilgilendirecek.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Zabıta
  • Temizlik İşleri Görevlisi
  • Şoför
  • Güvenlik
  • Park ve Bahçe İşçisi
  • İşçi
  • Memur
  • Arşivci
  • İtfaiye eri

Erciş Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kadrosuna almayı hedeflediği personellerinin, kadrolandırma şekillerini ve şartlarını internet sitesinden detaylı bir şekilde yayınlamayı tercih eden Erciş Belediyesi’nin bünyesinde çalışmak isteyen vatandaşların belediyenin internet sitesinden yayınlayacağı iş başvuru formunu doldurarak ön başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

Erciş Belediyesi insan kaynakları birimi tarafından başvuruların değerlendirilmesi sonucu belediyenin istediği kriterlere uygun görülen adaylar kadrolandırma yapılacak ilgili birim ve insan kaynakları birimi tarafından mülakata tabi tutulmakta ve başarılı olanlar için işe alım süreci başlatılmaktadır.

Erciş İş İlanları

Dilerseniz Erciş iş ilanları sayfasında sahip olduğunuz niteliklere uygun açılan güncel iş ilanlarını bulabilir ve başvurularınızı çok daha kolay bir şekilde internetten gerçekleştirebilirsiniz. Başvuru formunu web’den yayınlamayan şirketlere müracaat etmek için şahsen ilgili şirketin İnsan Kaynakları birimine gitmeniz gereklidir.

Şirketlerin alım şartları ilan detaylarında belirtilmekte ve birçok firma lise mezunu adaylara istihdam sağlamaktadır. Bu nedenle Erçiş’te yaşıyor ve öğrenim düzeyiniz lise ise bu ilanlar arasından kendinize uygun bir meslek edinebilirsiniz.

Erciş Belediyesi Belediyesi İş Başvuru Şartları Neler?

Erciş Belediyesinde statü olarak işçi ve memur olabilmek için personel alımları başvuru şartları öncelikle; T.C vatandaşı olmak, 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekiyor. Askeri hiç bir durumun bulunmaması askerliğin yapılmış yada muhaf olmanız oldukça önemli olarak belediyeye işçi memur personeli olarak alınmaktadır. Kamu haklarından mahrumiyet olmaması, yapılacak görev ve pozisyonla ilgili gerekli şartlara sahip olmak gerekiyor.  Yaş, eğitim veya cinsiyet gibi, affa uğramış olan biri olsa bile devletin güvenliğine karşı bulunan suçlar gibi hiç bir suç işlememiş olması, en az ilkokul mezunu olmak ve çalışmasına engel olabilecek durumlar akıl hastalığı veya farklı hastalıkların olmaması çok önemlidir.

Bütün bu belirtilen şartları taşıyan adaylar, ek olarak belediyenin talep ettiği diğer unsurları da taşıyorsa, personel ve işçi ilanı için başvuru yapmaya hak kazanır. Açılacak iş ilanları hakkında buradan bilgi verilmektedir. Siteyi takip ederek, personel alımı ilanları hakkında açılan ilanları takip edebilirsiniz.

Erciş Belediyesi  Başvurular Nasıl Yapılacak?

Erciş Belediyesi işçi ve memur personel alımı  yapılacağı zaman, belediyenin insan kaynaklarına ait doldurulması zorunlu iş başvuru formu, doldurularak belediyeye iletilir.  Bu başvurular sadece alım olduğu dönemlerde kabul edilmektedir. Personel Alım ilanı olmadığı durumlarda bu başvuru belgeleri malesef belediyece geçerli sayılmıyor. Erciş Belediyesi başvuru formlarına, sitemizi takip ederek ve ilanların açıldığı dönemlerde ulaşabilirsiniz. Sitemiz Erciş Belediyesi ve Denizli'de’bulunan diğer belediyeler ile ilgili araştırmalarına devam ediyor. Her türlü memur ve işçi personel alımları için ve  güncel bilgi hakkında bilgi sahibi olmak için internetten takip etmeye devam edin.

Erciş Belediyesi, her yıl, belirli tarih aralıkları ile personel memur ve işçi alımı yapar. İş bölümüne göre ve iştirak şirketlerinin ihtiyacına göre farklılık gösteren bu ilanlar, uygun şartları taşıyan adaylar için belediyede çalışmak için bir fırsat niteliği taşır. Dönemsel veya yarı zamanlı olarak ta iş imkanı sunan Erciş Belediyesi, personel alımları yapılacağı dönemlerde, internet üzerinden duyuru yaptırmaktadır.

Alım yapılacağı dönemlerde internet üzerinden yapılacak duyurular,  Devlet Personel Başkanlığı’nın aracılığı ile gerçekleşir. Büyükşehir olmayan Belediyeler Büyükşehir Belediyesi iş ilanları ve personel alımları ile ilgili yeni duyuru ve ilanlara KAMUSAATİ İLANLAR  üzerinden ulaşabilirsiniz.

En Güncel İş İlanları Yayınlandığı anda Sosyal medya hesaplarımızda Yer Alacaktır. Aşağıdaki Grubumuza katılarak yayınlanacak iş ilanlarından ilk Siz Haberdar olabilirsiniz

TÜRKİYE GENELİ İŞ İLANLARI KAMU PERSONELİ ALIMI İLANLARI
Üyelere Özel grup · 3.878.849 üye
Gruba Katılmak İçin Buraya TIKLAYINIZ
KAMU VE ÖZEL SEKTÖR PERSONEL ALIMI iŞÇİ ALIMLARI PAYLAŞIMI BİNLERCE İŞ İLANI İÇİN GRUBA KATILIN ARKADAŞLARINIZI DAVET EDİN

Sitemizi Aşağıdaki Sosyal Medya Hesaplarımız Üzerindende Takip Edebilirsiniz.. İlginiz İçin Teşekkür Ederiz Kamusaati.com

twitter-logo – Ömer Sezer

Bu yazının tüm hakları www.kamusaati.com'a aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 36. maddesi uyarınca alıntılanamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının alıntılanması halinde yasal takip yapılacaktır. ©


Kaynak: Kamu Saati Özel
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Guncel Son Dakika Kamu, Memur Haber