Düzce Belediyesi Personel Alımı

Düzce Belediyesi çok sayıda personel alımı, zabıta alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirecek, Düzce Belediyesi insan kaynakları açık iş pozisyonları, güncel iş ilanları haberimizin detayında..

Düzce Belediyesi Personel Alımı
19 Eylül 2019 Perşembe 11:00

Düzce Belediyesi Personel Alımı

Düzce Belediyesi Personel Alımı Güncel İş İlanları

Düzce Belediyesi Personel Alımı

Düzce ilimiz, Karadeniz Bölgemiz sınırları içerisindekonumlanmış bir şehrimizdir. 1999 senesine kadar ilçe statüsünde olan Düzce, bu tarihte meydana gelen Gölcük depremi ve Düzce depreminin ardından, Şehir, il olmasına karar verilmiştir. Düzce kent olduktan sonra yapmış olduğu projeler ve üstün gayrete bağlı çalışmalar ile meydana gelen depremlerin zayiatlarını azaltmayı başarmıştır. Halen çeşitli plan ve projeler ile güven veren bir şehir olma yolunda emin adımlar atılmak ve projeler gerçekleştirmektedir. Düzce Belediyesi şehirdeki her alanda çalışmalarına tam gaz devam etmektedir. Düzce Belediyesi yeni yılda da bu çalışmalarını sürdürmak ve halkına daha sukun ortamlı daha yaşanılabilir sosyal kent olmak için belediye bünyesinde bulunan açık kadro ve pozisyonlara çok sayıda  memur işçi personel alımı gerçekleştirecektir. Türkiyemizde il statüsü kazanmış en son şehir olan Düzce yapmış olduğu çalışma ve çeşitli projeler ile depremin izlerini neredeyse yok etmiş ve kente modern bir kimlik kazandırmıştır. Son dönemde vatanımızda  yaşanan ekonomik durgunluklar, Düzce şehrinde yaşayan kişileri de etkilemiş ve şehirde işsizlik sayısında artış istihdam sayılarında ise azalma gözlemlenmiştir. Düzce Belediyesi bu durumun önüne geçebilmek İstihdamı artırmak için İŞKUR ile çeşitli anlaşmalar yaparak çeşitli perojeleri hayata geçirmiştir. Dolayısıyla projeler arasında çeşitli kurslar ile kentdeki işsizlik sorunun önüne geçilmeye çalışılacak, şehre yeni yatırım yolları açarak istihdamı artıracak ve  Düzce Belediyesi bünyesine açık kadro ve pozisyonlar için oldukça fazla memur işçi personel alımı gerçekleştirilecektir. Belediye  ilkokul mezunu, lise mezunu veya üniversite mezunu çok fazla sayıda vatandaş kadrolu, daimi, sözleşmeli veya geçici statülerdememur işçi personel olarak istihdam edilecektir.  Düzce Belediyesi iş ilanları hakkında istenilen nitelik ve özelliker ile  iş başvurusu formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi bilgilere www.kamusaati.com web sitemizi sık kullanılanlar sekmesine ekleyip sürekli takipte kalarak en güncel haberlere ve iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

  • Akçakoca
  • Cumayeri
  • Çilimli
  • Gölyaka
  • Gümüşova
  • Kaynaşlı
  • Yığılca

Düzce Belediyesince planlanmış olan memur işçi personel alımları içerisinde insan kaynakları uzmanı, çöp fırını operatörü, küratör, zabıta,İnşaat Mühendisi, itfaiye memuru, vidanjör operatörü, tekniker, sosyal hizmetler ve danışmanlık meslek elemanı, teknisyen,park bahçe görevlisi, mühendis, mimar, Denetçi, Müfettiş, şoför gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer alıyor.

Düzce Belediyesi İş Başvuru Şartları Neler?

Düzce Belediyesinde statü olarak işçi ve memur olabilmek için personel alımları başvuru şartları öncelikle; T.C vatandaşı olmak, 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekiyor. Askeri hiç bir durumun bulunmaması askerliğin yapılmış yada muhaf olmanız oldukça önemli olarak belediyeye işçi memur personeli olarak alınmaktadır. Kamu haklarından mahrumiyet olmaması, yapılacak görev ve pozisyonla ilgili gerekli şartlara sahip olmak gerekiyor.  Yaş, eğitim veya cinsiyet gibi, affa uğramış olan biri olsa bile devletin güvenliğine karşı bulunan suçlar gibi hiç bir suç işlememiş olması, en az ilkokul mezunu olmak ve çalışmasına engel olabilecek durumlar akıl hastalığı veya farklı hastalıkların olmaması çok önemlidir.

Bütün bu belirtilen şartları taşıyan adaylar, ek olarak belediyenin talep ettiği diğer unsurları da taşıyorsa, personel ve işçi ilanı için başvuru yapmaya hak kazanır. Açılacak iş ilanları hakkında buradan bilgi verilmektedir. Siteyi takip ederek, personel alımı ilanları hakkında açılan ilanları takip edebilirsiniz.

Başvurular Nasıl Yapılacak?

Düzce Belediyesi işçi ve memur personel alımı  yapılacağı zaman, belediyenin insan kaynaklarına ait doldurulması zorunlu iş başvuru formu, doldurularak belediyeye iletilir.  Bu başvurular sadece alım olduğu dönemlerde kabul edilmektedir. Personel Alım ilanı olmadığı durumlarda bu başvuru belgeleri malesef belediyece geçerli sayılmıyor. Düzce Belediyesi başvuru formlarına, sitemizi takip ederek ve ilanların açıldığı dönemlerde ulaşabilirsiniz. Sitemiz Düzce Belediyesi ve Düzce’de bulunan diğer belediyeler ile ilgili araştırmalarına devam ediyor. Her türlü memur ve işçi personel alımları için ve  güncel bilgi hakkında bilgi sahibi olmak için internetten takip etmeye devam edin.

Düzce Belediyesi, her yıl, belirli tarih aralıkları ile personel memur ve işçi alımı yapar. İş bölümüne göre ve iştirak şirketlerinin ihtiyacına göre farklılık gösteren bu ilanlar, uygun şartları taşıyan adaylar için belediyede çalışmak için bir fırsat niteliği taşır. Dönemsel veya yarı zamanlı olarak ta iş imkanı sunan Düzce Belediyesi, personel alımları yapılacağı dönemlerde, internet üzerinden duyuru yaptırmaktadır.

Alım yapılacağı dönemlerde internet üzerinden yapılacak duyurular,  Devlet Personel Başkanlığı’nın aracılığı ile gerçekleşir. Büyükşehir olmayan Belediyeler Büyükşehir Belediyesi iş ilanları ve personel alımları ile ilgili yeni duyuru ve ilanlara KAMUSAATİ İLANLAR  üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kamu saati sayfamızı sosyal medya üzerinden takip ederek güncel iş ilanları memur ve işçi alım haberlerine herkesten önce ulaşarak bir adım öne geçebilirsiniz.

Kamu Saati Twitter Sayfamızı Takip Etmek İçin TIKLAYINIZ

Kamu Saati Facebook Sayfamızı Takip Etmek İçin TIKLAYINIZ

Bu yazının tüm hakları www.kamusaati.com'a aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 36. maddesi uyarınca alıntılanamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının alıntılanması halinde yasal takip yapılacaktır. ©


Kaynak: Kamu Saati Özel

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Guncel Son Dakika Kamu, Memur Haber