Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü YSK Personel Alımı

Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü 1 Bale Sanatçısı personel alımı yapacak,

Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü YSK Personel Alımı
04 Ekim 2019 Cuma 22:25

Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü YSK Personel Alımı

Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü 1 Bale Sanatçısı personel alımı yapacak

DEVLET OPERA VE BALESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜSAMSUN DEVLET OPERA VE BALESİ MÜDÜRLÜĞÜ

Sözleşmeli Sanatçı Alım İlanı

Genel Müdürlüğümüz Samsun Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğünün personel ihtiyacını karşılamak üzere Türk Uyruklu Misafir Sanatçı Çalışma Grubunda Temsil/Gün Başına pozisyonunda sözleşmeli 1Bale Sanatçısı(Kordöbale)alınacaktır.

ADAYLARDA ARANAN NİTELİKLER

1-Sınava katılacak adaylarda 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. Maddesinin birinci fıkrasının (a) bendinin (1),(2),(3),(4),(5),(6),(7)ve (8)numaralı alt bentlerinde belirtilen genel şartlar ile birlikte aşağıda belirtilen özel şartlar aranır.

2-Yükseköğrenim Kurumu bünyesinde müzik ve sahne sanatları eğitimi veren fakülte, akademi veyakonservatuvarın bale bölümünden en az lise düzeyinde mezun olmaları ya da lisansdüzeyinde öğrenimine devam ediyor olmaları şartı aranır. Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü Türk Uyruklu Temsil/Gün Başına Çalışma Grubunda, Bale Sanatçısı Uygulama MüfredatıTürk Uyruklu Misafir Sanatçı Temsil/Gün Başına Çalışma Grubunda BaleSanatçısıolarak çalıştırılacak sanatçılar, Müdür tarafından belirlenecek değerlendirme yapılanbranşla ilgili en az iki kişi olmak üzere Müdür başkanlığında oluşacak en az üç kişilik komisyon tarafından dinleme ve denemeye tabi tutularakbaşarılı olanlar ile kadro ihtiyaç durumuna göre sözleşme yapılacaktır. Göreve alınanlardan gerekli görülenler tekrar deneme ve dinlemeye tabi tutulabilirler. Dinleme ve denemede başarılı olamayanlarla sözleşme yenilenmez.

SINAV ŞEKLİ

a)Klasik bale dersi (Bar ve orta egzersizleri)

b)Adayın kendi seçeceği klasik eserlerden 1 varıatıon.

BAŞVURU ŞEKLİ

Başvurular, aşağıda belirtilen belgelerlebirlikteen geç 11 Ekim 2019Cumagünü mesai bitimine kadar Müdürlüğümüze şahsen ya da posta yolu ile aşağıda yer alan adrese yapılması gerekmektedir.Bu tarihten sonra tarafımızaulaşan başvurular dikkate alınmayacaktır.

1-Diploma Örneği,

2-2 adet Fotoğraf,

3-Özgeçmiş,

4-Adli Sicil Kaydı,

5-Nüfus Cüzdan Fotokopisi,

6-Başvuru Dilekçesi,

7-Askerlik Durum Belgesi.

SINAV YERİ, TARİHİ VE SAATİ

Yer:Samsun Devlet Opera ve Balesi MüdürlüğüAtatürk Bulvarı Kale Mah. No:167 Atatürk Kültür Merkezi İlkadım/SAMSUNTarih:16Ekim 2019ÇarşambaSaat:11.00İrtibat Telefonu:0362 431 50 00-02


Kaynak: Kamu Saati Özel

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Guncel Son Dakika Kamu, Memur Haber