Çerkezköy Belediyesi Personel Alımı İş ilanları ve Başvuru Formu

Tekirdağ Çerkezköy Belediyesi çok sayıda personel alımı, zabıta alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirecek, Çerkezköy Belediyesi insan kaynakları açık iş pozisyonları, güncel iş ilanları haberimizin detayında..

Çerkezköy Belediyesi Personel Alımı İş ilanları ve Başvuru Formu
12 Şubat 2021 Cuma 00:41

Çerkezköy Belediyesi Personel Alımı

Çerkezköy Belediyesi Personel Alımı Güncel İş İlanları

Kuruluşundan beri Çorlu’ya bağlı olan Çerkezköy, 1914 yılında Kırkkilise’nin Saray Kazasına bağlanmış ve 15 Ekim 1923 yılında Tekirdağ’a bağlanarak 1 Nisan 1958’de ilçe statüsüne kavuşmuştur.

Emeğe, sosyal adalete ve insan haklarına saygılı olmayı, eşitlik, özgürlük ve demokrasi, dayanışma gibi insani değerlere sahip çıkmayı kendileri için görev bildiklerini belirten Çerkezköy Belediyesi, çevreye, doğaya ve insana değer veren, barış ve hoşgörünün egemen olduğu bir anlayışla hareket etmektedir.

Bu anlayışlarını projeler geliştiren ve hayata geçiren Çerkezköy Belediyesi’nin,  yeni proje alanları başta olmak üzere birçok biriminde istihdam etmek üzere personel alımı yapacağı öngörülmektedir.

Çerkezköy Belediyesi İşçi Alımı

Çerkezköy Belediyesi, son dönemlerde temizlik işleri, park ve bahçeler gibi çalışan sayısının fazla olduğu birimlerde çalıştırmak üzere aldığı bütün işçileri sözleşmeli işçi olarak kadrolandırmaktadır.

Çalışanlarına sağladığı sosyal haklar konusunda mümkün olduğunca adaletli davranmaya çalışan Çerkezköy Belediyesi, bütün çalışanlarına aynı mesai saatini uygulamakta ve maaş düzenlemesini de çalışanların niteliklerine göre adaletli bir şekilde belirlemektedir.

Çerkezköy Belediyesi Memur Alımı

Yükselme durumu özellikle de memur adaylarını ilgilendiren önemli bir konu olmaktadır. Nitekim memur görevlerinde yükselen bir personelin maaşı da ciddi oranda artmaktadır. Çerkezköy Belediyesi memur alımı yapılırken genel memur ve özel kadrolar için memur alımları gerçekleştirilmektedir.

Her iki kadro türündeki personellerin de yükselme şansları bulunmaktadır. Ancak bu durumda yükselme şartları yine kadroya göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Örneğin lise mezunu bir adayın dâhil olduğu genel memur kadrosundan, başka bir kadroya ya da aynı kadroda terfi edebilmesi için lisans ya da ön lisans eğitimini tamamlaması şartı olabilmektedir. Bu şartı sağlayıp, yükselebilen personeller ise daha yüksek maaş alırlar ve aynı zamanda kıdem yükseltme yapmış oluyorlar.

Çerkezköy Belediyesi İş İlanları

Hukuka saygılı bir şekilde toplumun hak ve yararlarını gözeterek bilimsellik, nesnellikten ve akılcılıktan, kaliteden hiçbir şekilde ödün vermeden çalışmalarını sürdüren Çerkezköy Belediyesi, kadrosuna alacağı personelleri için resmi internet sitesi üzerinden iş ilanı yayınlayarak vatandaşlarını bilgilendirmektedir. Kurumun yakın zamanda kadrosuna alacağı öngörülen personeller ile ilgili tüm detayları da yine internet sitesi üzerinden yayınlayacağı tahmin edilmektedir.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Zabıta
  • Temizlik İşleri Görevlisi
  • Şoför
  • Güvenlik
  • Park ve Bahçe İşçisi
  • İşçi
  • Memur
  • Arşivci
  • İtfaiye eri

Çerkezköy Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Çerkezköy Belediyesi kadrosunda sözleşmeli işçi ya da taşeron işçi olarak çalışmak isteyen vatandaşların belediyenin resmi internet sitesinde yayınlanacak olan iş ilanını detaylı bir şekilde incelemeleri ve kendilerine uygun olan açık pozisyon için iş başvuru formunu eksiksiz olarak doldurmaları gerekmektedir.

Memur ya da işçi fark etmeksizin bütün personellerini mülakata tabi tutan Çerkezköy Belediyesi,  mülakatlarla her personelinin niteliğine uygun olan birime yerleştirilmesini amaçlamaktadır.

Çerkezköy İş İlanları

Mevcut işi olmayan adaylar veya part-time iş bularak aylık gelirini yükseltmek isteyen kişiler için en uygun sayfa ise Çerkezköy iş ilanları sayfası olmaktadır. Bu sayfa sürekli olarak firmaların ihtiyaçları yönünde güncellenmektedir. Bu sayede ister vasıfsız, isterseniz de eğitimli bir aday olun, ilanlar arasında yaş, meslek durumu, eğitim gibi kriterlere uygun iş seçeneklerini bulabiliyorsunuz.

Çerkezköy Belediyesi iş ilanları için İŞKUR’la işbirliği yapmakta ve ilçede faaliyet gösteren şirketin eleman gereksinimlerini her iki kurumda duyurmaktadır. Bu nedenle iş arayan vatandaşlar, söz konusu olan kurumların web sitelerini yakından takip etmeleri gerekmektedir…

Çerkezköy Belediyesi Belediyesi İş Başvuru Şartları Neler?

Çerkezköy Belediyesinde statü olarak işçi ve memur olabilmek için personel alımları başvuru şartları öncelikle; T.C vatandaşı olmak, 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekiyor. Askeri hiç bir durumun bulunmaması askerliğin yapılmış yada muhaf olmanız oldukça önemli olarak belediyeye işçi memur personeli olarak alınmaktadır. Kamu haklarından mahrumiyet olmaması, yapılacak görev ve pozisyonla ilgili gerekli şartlara sahip olmak gerekiyor.  Yaş, eğitim veya cinsiyet gibi, affa uğramış olan biri olsa bile devletin güvenliğine karşı bulunan suçlar gibi hiç bir suç işlememiş olması, en az ilkokul mezunu olmak ve çalışmasına engel olabilecek durumlar akıl hastalığı veya farklı hastalıkların olmaması çok önemlidir.

Bütün bu belirtilen şartları taşıyan adaylar, ek olarak belediyenin talep ettiği diğer unsurları da taşıyorsa, personel ve işçi ilanı için başvuru yapmaya hak kazanır. Açılacak iş ilanları hakkında buradan bilgi verilmektedir. Siteyi takip ederek, personel alımı ilanları hakkında açılan ilanları takip edebilirsiniz.

Çerkezköy Belediyesi  Başvurular Nasıl Yapılacak?

Çerkezköy Belediyesi işçi ve memur personel alımı  yapılacağı zaman, belediyenin insan kaynaklarına ait doldurulması zorunlu iş başvuru formu, doldurularak belediyeye iletilir.  Bu başvurular sadece alım olduğu dönemlerde kabul edilmektedir. Personel Alım ilanı olmadığı durumlarda bu başvuru belgeleri malesef belediyece geçerli sayılmıyor. Çerkezköy Belediyesi başvuru formlarına, sitemizi takip ederek ve ilanların açıldığı dönemlerde ulaşabilirsiniz. Sitemiz Çerkezköy Belediyesi ve Denizli'de’bulunan diğer belediyeler ile ilgili araştırmalarına devam ediyor. Her türlü memur ve işçi personel alımları için ve  güncel bilgi hakkında bilgi sahibi olmak için internetten takip etmeye devam edin.

Çerkezköy Belediyesi, her yıl, belirli tarih aralıkları ile personel memur ve işçi alımı yapar. İş bölümüne göre ve iştirak şirketlerinin ihtiyacına göre farklılık gösteren bu ilanlar, uygun şartları taşıyan adaylar için belediyede çalışmak için bir fırsat niteliği taşır. Dönemsel veya yarı zamanlı olarak ta iş imkanı sunan Çerkezköy Belediyesi, personel alımları yapılacağı dönemlerde, internet üzerinden duyuru yaptırmaktadır.

Alım yapılacağı dönemlerde internet üzerinden yapılacak duyurular,  Devlet Personel Başkanlığı’nın aracılığı ile gerçekleşir. Büyükşehir olmayan Belediyeler Büyükşehir Belediyesi iş ilanları ve personel alımları ile ilgili yeni duyuru ve ilanlara KAMUSAATİ İLANLAR  üzerinden ulaşabilirsiniz.

En Güncel İş İlanları Yayınlandığı anda Sosyal medya hesaplarımızda Yer Alacaktır. Aşağıdaki Grubumuza katılarak yayınlanacak iş ilanlarından ilk Siz Haberdar olabilirsiniz

TÜRKİYE GENELİ İŞ İLANLARI KAMU PERSONELİ ALIMI İLANLARI
Üyelere Özel grup · 3.878.849 üye
Gruba Katılmak İçin Buraya TIKLAYINIZ
KAMU VE ÖZEL SEKTÖR PERSONEL ALIMI iŞÇİ ALIMLARI PAYLAŞIMI BİNLERCE İŞ İLANI İÇİN GRUBA KATILIN ARKADAŞLARINIZI DAVET EDİN

Sitemizi Aşağıdaki Sosyal Medya Hesaplarımız Üzerindende Takip Edebilirsiniz.. İlginiz İçin Teşekkür Ederiz Kamusaati.com

twitter-logo – Ömer Sezer

Bu yazının tüm hakları www.kamusaati.com'a aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 36. maddesi uyarınca alıntılanamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının alıntılanması halinde yasal takip yapılacaktır. ©


Kaynak: Kamu Saati Özel
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Guncel Son Dakika Kamu, Memur Haber