Çankırı Belediyesi Personel Alımı

Çankırı Belediyesi çok sayıda personel alımı, zabıta alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirecek, Çankırı Belediyesi insan kaynakları açık iş pozisyonları, güncel iş ilanları haberimizin detayında..

Çankırı Belediyesi Personel Alımı
03 Ekim 2019 Perşembe 11:50

Çankırı Belediyesi Personel Alımı 2019

Çankırı Belediyesi Personel Alımı Güncel İş İlanları

Çankırı Belediyesi Personel Alımı

Çankırı şehrimiz, İç Anadolu Bölgemizde kendisine yer bulmuş ve konumlanmış olan kentimizin TÜİK'in açıklanan verilerine göre 2019 senesinde nüfusu 200 bini geçmiş durumdadır. Çankırı şehrimizin 12 ilçesi, 19 beldesi ve 366 köyü vardır. Çankırı ilimiz son senelerde çok önemlisosyal projeler ve daha yaşanılabilir bir sosyal kent olmak adına  yatırımlarına hız kesmedendevam etmektedir. Çankırı Belediyesi kente yapılan yatırımların ve dev mega projelerin hayata geçirilmesi ve kentin modern şehirlerimizden arasında kedinine yer edinmesi amacıyla 2019 senesinde oldukça önem verdiklerini ve yatırımlarını bu kapsamda arttıracaklarını ve  bu bağlamda açık kadro ve pozisyonaları için çok sayıda memur işçi personel alımı gerçekleştirecektir. Çankırı ilimiz son senelerde sanayi bakımından gelişmekte olan kentlerimizin arasında yer almaktadır. Un, yem bitkileri ve askeri donatım fabrikaları ve 2 bin çalışan kapasiteli modern lastik üretim fabrikası da Çankırı kenti sınırları içerisinde bulunmaktadır. Çankırı Belediyesi şehre modern bir kimlik kazandırmak, daha yaşanılabilir sosyal kent olmak için kentdeki işsizlik sayılarını minimum seviyeye çekmek istihdamı artırmak için  İŞKUR arasındaki anlaşmanın bir bölümü de belediye bünyesindeki açık kadro ve pozisyonlara yapılacak olan memur ve işçi personel alımından oluşmaktadır. Personel alımları sadece kent merkezinde değil aşağıda belirttiğimiz ilçeler içinde yapacaktır.

Çankırı Belediyesi iş ilanları hakkında istenilen nitelik ve özelliker ile  iş başvurusu formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi bilgilere www.kamusaati.com web sitemizi sık kullanılanlar sekmesine ekleyip sürekli takipte kalarak en güncel haberlere ve iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

 • Atkaracalar
 • Bayramören
 • Çerkeş
 • Eldivan
 • Ilgaz
 • Kızılırmak
 • Korgun
 • Kurşunlu
 • Orta
 • Şabanözü
 • Yapraklı

Çankırı Belediyesince işe alım sürecinde işe alınacak personellerin ilkokul mezunu veya ortaöğretim mezunu kişilerin de iş başvurusu yapabilecekleri kadrolar bulunmaktadır. Bu ilanlarda şoför, itfaiye memuru, zabıta memuru, park bahçe görevlisi, spor öğretmeni, güvenlik görevlisi, büro görevlisi, tekniker, temizlik işçisi, inşaat mühendisi, mühendis, mimar, teknisyen gibi çok sayıda kadro yer alıyor. İşe alım süreci başvurada bulunacak personellerin bazıları kadrolu yani daimi olarak bazıları da sözleşmeli, geçici olarak belediye bünyesinde işkur kapsamında istihdam edilecekler. Ayrıca KPSS şartı olmayan yani sınavsızmemur işçi personel alımları yapılacak olan pozisyonlar da bulunuyor. Çankırı Belediyesi iş ilanları hakkında istenilen nitelik ve özelliker ile  iş başvurusu formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi bilgilere www.kamusaati.com web sitemizi sık kullanılanlar sekmesine ekleyip sürekli takipte kalarak en güncel haberlere ve iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Çankırı Belediyesi İş Başvuru Şartları Neler?

Çankırı Belediyesinde statü olarak işçi ve memur olabilmek için personel alımları başvuru şartları öncelikle; T.C vatandaşı olmak, 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekiyor. Askeri hiç bir durumun bulunmaması askerliğin yapılmış yada muhaf olmanız oldukça önemli olarak belediyeye işçi memur personeli olarak alınmaktadır. Kamu haklarından mahrumiyet olmaması, yapılacak görev ve pozisyonla ilgili gerekli şartlara sahip olmak gerekiyor.  Yaş, eğitim veya cinsiyet gibi, affa uğramış olan biri olsa bile devletin güvenliğine karşı bulunan suçlar gibi hiç bir suç işlememiş olması, en az ilkokul mezunu olmak ve çalışmasına engel olabilecek durumlar akıl hastalığı veya farklı hastalıkların olmaması çok önemlidir.

Bütün bu belirtilen şartları taşıyan adaylar, ek olarak belediyenin talep ettiği diğer unsurları da taşıyorsa, personel ve işçi ilanı için başvuru yapmaya hak kazanır. Açılacak iş ilanları hakkında buradan bilgi verilmektedir. Siteyi takip ederek, personel alımı ilanları hakkında açılan ilanları takip edebilirsiniz.

Başvurular Nasıl Yapılacak?

Çankırı Belediyesi işçi ve memur personel alımı  yapılacağı zaman, belediyenin insan kaynaklarına ait doldurulması zorunlu iş başvuru formu, doldurularak belediyeye iletilir.  Bu başvurular sadece alım olduğu dönemlerde kabul edilmektedir. Personel Alım ilanı olmadığı durumlarda bu başvuru belgeleri malesef belediyece geçerli sayılmıyor. Çankırı Belediyesi başvuru formlarına, sitemizi takip ederek ve ilanların açıldığı dönemlerde ulaşabilirsiniz. Sitemiz Çankırı Belediyesi ve Çankırı’da bulunan diğer belediyeler ile ilgili araştırmalarına devam ediyor. Her türlü memur ve işçi personel alımları için ve  güncel bilgi hakkında bilgi sahibi olmak için internetten takip etmeye devam edin.

Çankırı Belediyesi, her yıl, belirli tarih aralıkları ile personel memur ve işçi alımı yapar. İş bölümüne göre ve iştirak şirketlerinin ihtiyacına göre farklılık gösteren bu ilanlar, uygun şartları taşıyan adaylar için belediyede çalışmak için bir fırsat niteliği taşır. Dönemsel veya yarı zamanlı olarak ta iş imkanı sunan Çankırı Belediyesi, personel alımları yapılacağı dönemlerde, internet üzerinden duyuru yaptırmaktadır.

Alım yapılacağı dönemlerde internet üzerinden yapılacak duyurular,  Devlet Personel Başkanlığı’nın aracılığı ile gerçekleşir. Büyükşehir olmayan Belediyeler Büyükşehir Belediyesi iş ilanları ve personel alımları ile ilgili yeni duyuru ve ilanlara KAMUSAATİ İLANLAR  üzerinden ulaşabilirsiniz.


Kaynak: Kamu Saati Özel

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Kevser keleş - 7 ay önce
Eşim ve ben işsiziz 3 öğrencim var evimiz kira iş arıyorum 0544 280 75 96 ulaşabilirsiniz sevinirim
Avatar
Fatma halil - 6 ay önce
İki çocuğum orta okulda ev kira tek maaş yetmiyor hayat şartları çok zor bu yıl iki çocuğun kaynak kitapları çok pahalı mecburen çalışmak zorundayım iş arıyorum temizlik yemek servis elamanı bulaşık işinde çalıştım deneyimliyim
Avatar
İsmail arslan - 3 ay önce
İki çocum okula gidiyor evim kira işim yok çevre temizlikte işarıyorum bana ulaşabileceğiniz

Guncel Son Dakika Kamu, Memur Haber