Çanakkale Belediyesi Personel Alımı 2019

Çanakkale Belediyesi çok sayıda personel alımı, zabıta alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirecek, Çanakkale Belediyesi insan kaynakları açık iş pozisyonları, güncel iş ilanları haberimizin detayında..

Çanakkale Belediyesi Personel Alımı 2019
12 Eylül 2019 Perşembe 20:09

Çanakkale Belediyesi Personel Alımı 2019

Çanakkale Belediyesi Personel Alımı Güncel İş İlanları

Çanakkale Belediyesi Personel Alımı

Çanakkale ilimiz, Türkiyemizin kuzeybatısında, topraklarının büyük çoğunluğu Marmara Bölgemiz sınırları içinde konunlanan, 2019 senesinde açıklanan rakamlar ile toplam nüfusu 600 bine yaklaşan Türkiyemizin en kalabalık şehirlerinden biridir. Çanakkale Belediyemiz tarafınca açıklanmış bilgilere göre ilan ile ihtiyaç duyduğu kadro ve pozisyonlara 2019 senesinde çok fazla memur işçi personel alımı yapacağını açıkladı. Çanakkale Belediyesi 2019 senesi bütçesini planlarken bütçenin içinde açık kadro ve pozisyonların, memur işçi personel alımı giderleri için ciddi oranda miktarı ayırmış durumda. Ülkemizde belediyelerimiz açık kadro ve pozisyonlar için yaptıkları işçi alımlarını, personel alımlarını kendi bütçelerinden karşılamaktadırlar. Yapılacak olan çok sayıda memur işçi personel alımı için başvuru yapan adaylara herhangi bir yazılı sınav uygulanmayacağı,  başvuru şartlarını karşılayan adayların sadece sözlü sınav yani mülakat ile işinin ehli işten anlayan personellerin alınacağı belirtildi.  Henüz Çanakkale Belediyesi tarafından yapılacak olan memur işçi  personel alımı ile ilgili detaylar belirlenmemiş olsa da, tarafımıza gelen bilgilere göre çok sayıda vidanjör operatörü, toprak işleme işçisi,park bahçe personeli,şoför, yaş boya ustası alımı, temizlik işçisi, güvenlik görevlisi, mühendis, zabıta memuru, itfaiyeci gibi çok sayıda kadro ve pozisyona sözleşmeli, geçici, ilkokul mezunu, lise mezunu, ön lisans ve üniversite mezunu memur işçi statüsünde personel alımlarının yapılacağı bilgisini edindik.  Çanakkale Belediyesi iş ilanları hakkında istenilen nitelik ve özelliker ile  iş başvurusu formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi bilgilere www.kamusaati.com web sitemizi sık kullanılanlar sekmesine ekleyip sürekli takipte kalarak en güncel haberlere ve iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Çanakkale Belediyesi İş Başvuru Şartları Neler?

Çanakkale Belediyesinde statü olarak işçi ve memur olabilmek için personel alımları başvuru şartları öncelikle; T.C vatandaşı olmak, 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekiyor. Askeri hiç bir durumun bulunmaması askerliğin yapılmış yada muhaf olmanız oldukça önemli olarak belediyeye işçi memur personeli olarak alınmaktadır. Kamu haklarından mahrumiyet olmaması, yapılacak görev ve pozisyonla ilgili gerekli şartlara sahip olmak gerekiyor.  Yaş, eğitim veya cinsiyet gibi, affa uğramış olan biri olsa bile devletin güvenliğine karşı bulunan suçlar gibi hiç bir suç işlememiş olması, en az ilkokul mezunu olmak ve çalışmasına engel olabilecek durumlar akıl hastalığı veya farklı hastalıkların olmaması çok önemlidir.

Bütün bu belirtilen şartları taşıyan adaylar, ek olarak belediyenin talep ettiği diğer unsurları da taşıyorsa, personel ve işçi ilanı için başvuru yapmaya hak kazanır. Açılacak iş ilanları hakkında buradan bilgi verilmektedir. Siteyi takip ederek, personel alımı ilanları hakkında açılan ilanları takip edebilirsiniz.

Başvurular Nasıl Yapılacak?

Çanakkale Belediyesi işçi ve memur personel alımı  yapılacağı zaman, belediyenin insan kaynaklarına ait doldurulması zorunlu iş başvuru formu, doldurularak belediyeye iletilir.  Bu başvurular sadece alım olduğu dönemlerde kabul edilmektedir. Personel Alım ilanı olmadığı durumlarda bu başvuru belgeleri malesef belediyece geçerli sayılmıyor. Çanakkale Belediyesi başvuru formlarına, sitemizi takip ederek ve ilanların açıldığı dönemlerde ulaşabilirsiniz. Sitemiz Çanakkale Belediyesi ve Çanakkale’de bulunan diğer belediyeler ile ilgili araştırmalarına devam ediyor. Her türlü memur ve işçi personel alımları için ve  güncel bilgi hakkında bilgi sahibi olmak için internetten takip etmeye devam edin.

Çanakkale Belediyesi, her yıl, belirli tarih aralıkları ile personel memur ve işçi alımı yapar. İş bölümüne göre ve iştirak şirketlerinin ihtiyacına göre farklılık gösteren bu ilanlar, uygun şartları taşıyan adaylar için belediyede çalışmak için bir fırsat niteliği taşır. Dönemsel veya yarı zamanlı olarak ta iş imkanı sunan Çanakkale Belediyesi, personel alımları yapılacağı dönemlerde, internet üzerinden duyuru yaptırmaktadır.

Alım yapılacağı dönemlerde internet üzerinden yapılacak duyurular,  Devlet Personel Başkanlığı’nın aracılığı ile gerçekleşir. Büyükşehir olmayan Belediyeler Büyükşehir Belediyesi iş ilanları ve personel alımları ile ilgili yeni duyuru ve ilanlara KAMUSAATİ İLANLAR  üzerinden ulaşabilirsiniz.


Kaynak: Kamu Saati Özel

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Sümeyye - 4 ay önce
Başvuruyoruz yıllardır ama ne yazıkki birçok kişi alınırken biz alınmıyoruz

Guncel Son Dakika Kamu, Memur Haber