Burdur Belediyesi Personel Alımı

Burdur Belediyesi çok sayıda personel alımı, zabıta alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirecek, Burdur Belediyesi insan kaynakları açık iş pozisyonları, güncel iş ilanları haberimizin detayında..

Burdur Belediyesi Personel Alımı
03 Ekim 2019 Perşembe 11:45

Burdur Belediyesi Personel Alımı 2019

Burdur Belediyesi Personel Alımı Güncel İş İlanları

Burdur Belediyesi Personel Alımı

Burdur şehrimiz, Akdeniz Bölgemizde konumlanmış olan 15 plaka koduna sahip  kentimiz olamkla birlikte 2019 senesinde açıklanan veri rakamlarına göre nüfusu 260 bini geçmiş durumdadır. Burdur şehrimiz tarih boyunca çok fazla uygarlığa ev sahipliği yapmış, tarihi ve kültürel zenginlikleri ile Türkiyemizin önemli şehirlerinden biridir. Burdur kentimiz büyüme sayılarında istikrarı yakalamış ve her sene büyüyenşehirlerimizin başında gelmektedir. Burdur Belediyesi 2019 senesinde de  bu büyüme ve istikrar ortamının devam edebilmesi için yatırımlarına, sosayl kent kapsamındaki proje ve uygulamalarına hız kesmeden devam edeceklerini belirtmiştir.Bölgedede yaşayan insanalrımız 2019 senesinde Burdur Belediyesi memur işçi personel yapacak mı merak etmektedirler. Son zamanlarda Türkiyemizde meydana gelen ekonomik durgunluk istihdamın azalması ve işsizlik sayılarının hızla artması Burdur kentimizide etkiledi ve  işsizlik sayıları malesef ki geçtiğimiz yıllara göre azalmış durumda. İstihdamı tekrar artırmak ve işsizlik sayısını birnebze olsun düşürmek isteyen  isteyen Burdur Belediyesi, yeni projeleri kapsamındaki çalışmalarını çok yoğunlaştırmış durumda,proje kapsamında  İŞKUR ile çeşitli istihdamı artırma çalışmaları içine girmiştir.  Burdur Belediyesi iş ilanları hakkında istenilen nitelik ve özelliker ile  iş başvurusu formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi bilgilere www.kamusaati.com web sitemizi sık kullanılanlar sekmesine ekleyip sürekli takipte kalarak en güncel haberlere ve iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

  • Ağlasun
  • Altınyayla
  • Bucak
  • Çavdır
  • Çeltikçi
  • Gölhisar
  • Karamanlı
  • Kemer
  • Tefenni
  • Yeşilova

Burdur Belediyesince İşkur projeleri kapsamında istihdamın arttırılması hedefi ile açık kadro ve pozisyonlar belirlenmiş olup öngörülen personel alımlarına, temizlik işçisi, şoför, avukat, müfettiş, zabıta memuru, sydv, park bahçe görevlisi, itfaiye memuru,arkeolog, mühendis, mimar, inşaat mühendisi, icra memuru, fiş memuru, sağlık memuru, muhasebeci, teknisyen, tekniker gibi statülerde memur işçi  personel alımı gerçekleşecektir. Burdur Belediyesi iş ilanları hakkında istenilen nitelik ve özelliker ile  iş başvurusu formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi bilgilere www.kamusaati.com web sitemizi sık kullanılanlar sekmesine ekleyip sürekli takipte kalarak en güncel haberlere ve iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Burdur Belediyesi İş Başvuru Şartları Neler?

Burdur Belediyesinde statü olarak işçi ve memur olabilmek için personel alımları başvuru şartları öncelikle; T.C vatandaşı olmak, 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekiyor. Askeri hiç bir durumun bulunmaması askerliğin yapılmış yada muhaf olmanız oldukça önemli olarak belediyeye işçi memur personeli olarak alınmaktadır. Kamu haklarından mahrumiyet olmaması, yapılacak görev ve pozisyonla ilgili gerekli şartlara sahip olmak gerekiyor.  Yaş, eğitim veya cinsiyet gibi, affa uğramış olan biri olsa bile devletin güvenliğine karşı bulunan suçlar gibi hiç bir suç işlememiş olması, en az ilkokul mezunu olmak ve çalışmasına engel olabilecek durumlar akıl hastalığı veya farklı hastalıkların olmaması çok önemlidir.

Bütün bu belirtilen şartları taşıyan adaylar, ek olarak belediyenin talep ettiği diğer unsurları da taşıyorsa, personel ve işçi ilanı için başvuru yapmaya hak kazanır. Açılacak iş ilanları hakkında buradan bilgi verilmektedir. Siteyi takip ederek, personel alımı ilanları hakkında açılan ilanları takip edebilirsiniz.

Başvurular Nasıl Yapılacak?

Burdur Belediyesi işçi ve memur personel alımı  yapılacağı zaman, belediyenin insan kaynaklarına ait doldurulması zorunlu iş başvuru formu, doldurularak belediyeye iletilir.  Bu başvurular sadece alım olduğu dönemlerde kabul edilmektedir. Personel Alım ilanı olmadığı durumlarda bu başvuru belgeleri malesef belediyece geçerli sayılmıyor. Burdur Belediyesi başvuru formlarına, sitemizi takip ederek ve ilanların açıldığı dönemlerde ulaşabilirsiniz. Sitemiz Burdur Belediyesi ve Burdur’da bulunan diğer belediyeler ile ilgili araştırmalarına devam ediyor. Her türlü memur ve işçi personel alımları için ve  güncel bilgi hakkında bilgi sahibi olmak için internetten takip etmeye devam edin.

Burdur Belediyesi, her yıl, belirli tarih aralıkları ile personel memur ve işçi alımı yapar. İş bölümüne göre ve iştirak şirketlerinin ihtiyacına göre farklılık gösteren bu ilanlar, uygun şartları taşıyan adaylar için belediyede çalışmak için bir fırsat niteliği taşır. Dönemsel veya yarı zamanlı olarak ta iş imkanı sunan Burdur Belediyesi, personel alımları yapılacağı dönemlerde, internet üzerinden duyuru yaptırmaktadır.

Alım yapılacağı dönemlerde internet üzerinden yapılacak duyurular,  Devlet Personel Başkanlığı’nın aracılığı ile gerçekleşir. Büyükşehir olmayan Belediyeler Büyükşehir Belediyesi iş ilanları ve personel alımları ile ilgili yeni duyuru ve ilanlara KAMUSAATİ İLANLAR  üzerinden ulaşabilirsiniz.


Kaynak: Kamu Saati Özel

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Guncel Son Dakika Kamu, Memur Haber