Artvin Belediyesi Personel Alımı

Artvin Belediyesi çok sayıda personel alımı, zabıta alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirecek, Artvin Belediyesi insan kaynakları açık iş pozisyonları, güncel iş ilanları haberimizin detayında..

Artvin Belediyesi Personel Alımı
24 Eylül 2019 Salı 21:42

Artvin Belediyesi Personel Alımı 2019

Artvin Belediyesi Personel Alımı Güncel İş İlanları

Artvin Belediyesi Personel Alımı

Artvin ilimiz, Karadeniz Bölgemizde konumlanan tarihi ve kültürel zenginlikleri ile Türkiyemizin önemli kentlerindendir. 2019 senesinde açıklanan son resmi rakamlara göre nüfusu 170 bini geçmiş durumdadır. Artvin il olduğu günden bu yana hızla gelişim göstererek büyümesini sürdürmüş şehirlerimizdendir. 2019 senesinde de bu büyümeyi sürdürmeyi planlayan Artvin,  yatırımlarına, projelere ve çalışmalarına ara vermeksizin devam edileceğini belirtmiştir. Bölge halkı da  Artvin Belediyesi memur işçi personel alımı yapacak mı merak etmektedirler. Bu yazımızda Artvin Belediyesi açık kadro ve pozisyonları, güncel iş ilanları ve bu ilanlara ait iş başvuru formu, memur işçi personeller için istenilen nitelik ve özellikler ile başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi detaylı bilgiler yer almaktadır. Artvin ekonomisi genel olarak çay, fındık ve kivi üretimine dayalı tarıma bağlıdır. Artvin endüstrisi ve sanayisi yoğun bir şehrimiz değildir. Ekonomisi bu yüzden ürünü olarak da tarıma dayalı sanayi gelişmiştir. Artvin’de tarım dışında Murgul’da bakır madeni işleyen sanayi kuruluşları ve ilçelerde küçük çaplı atölye ve imalathaneler bulunmaktadır. Artvin Belediyesi sanayi açısından eksik kalmış olan ile gerekli yatırımların çekilmesi adına çalışmalarına destek ve çeşitli teşvikler ile tam gaz devam etmektedir. Kentdeki işsizlik sayılarını azaltabilmek Kentde yaşayan vatandaşlara istihdam oluşturabilmek adına çeşitli adımlar atılmıştır. İŞKUR ile ortak çalışma ve projelere gidilerek istihdamın oluşturulması için çeşitli iş garantili kurslar oluşturulmuştur.Proje kapsamında ve belediye bünyesinde oluşacak açık kadro ve pozisyonlar ile ilgili memur işçi personel alımları sadece merkezde değil aynı zamanda aşağıda saymış olduğumuz ilçelerde de gerçekleştirilecektir.  Artvin Belediyesi iş ilanları hakkında istenilen nitelik ve özelliker ile  iş başvurusu formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi bilgilere www.kamusaati.com web sitemizi sık kullanılanlar sekmesine ekleyip sürekli takipte kalarak en güncel haberlere ve iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

  • Ardanuç
  • Arhavi
  • Borçka
  • Hopa
  • Murgul
  • Şavşat
  • Yusufeli

Artvin Belediyesince işe alım süreci başlatılacak ve muhtemel iş ilanları içerisinde çok fazla sayıda ilköğretim mezunu, lise mezunu ve üniversite mezunu adayın başvuru yapabileceği kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. İlanlarda avukat, güvenlik görevlisi, büro görevlisi, park bahçe görevlisi,  büro personeli, itfaiye görevlisi, zabıta memuru, Maden mühendisi, İnşaat mühendisi, bekçi, sekreter, mimar, mühendis, teknisyen, temizlik işçisi, forklift operatörü, öğretmen gibi kadrolar bulunmaktadır. Bay ve bayan adaylar için bulunan açık kadro ve  pozisyonlara  adaylar sözleşmeli, geçici, daimi ve kadrolu gibi statülerde belediye bünyesinde istihdam edileceklerdir.

Artvin Belediyesi İş Başvuru Şartları Neler?

Artvin Belediyesinde statü olarak işçi ve memur olabilmek için personel alımları başvuru şartları öncelikle; T.C vatandaşı olmak, 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekiyor. Askeri hiç bir durumun bulunmaması askerliğin yapılmış yada muhaf olmanız oldukça önemli olarak belediyeye işçi memur personeli olarak alınmaktadır. Kamu haklarından mahrumiyet olmaması, yapılacak görev ve pozisyonla ilgili gerekli şartlara sahip olmak gerekiyor.  Yaş, eğitim veya cinsiyet gibi, affa uğramış olan biri olsa bile devletin güvenliğine karşı bulunan suçlar gibi hiç bir suç işlememiş olması, en az ilkokul mezunu olmak ve çalışmasına engel olabilecek durumlar akıl hastalığı veya farklı hastalıkların olmaması çok önemlidir.

Bütün bu belirtilen şartları taşıyan adaylar, ek olarak belediyenin talep ettiği diğer unsurları da taşıyorsa, personel ve işçi ilanı için başvuru yapmaya hak kazanır. Açılacak iş ilanları hakkında buradan bilgi verilmektedir. Siteyi takip ederek, personel alımı ilanları hakkında açılan ilanları takip edebilirsiniz.

Başvurular Nasıl Yapılacak?

Artvin Belediyesi işçi ve memur personel alımı  yapılacağı zaman, belediyenin insan kaynaklarına ait doldurulması zorunlu iş başvuru formu, doldurularak belediyeye iletilir.  Bu başvurular sadece alım olduğu dönemlerde kabul edilmektedir. Personel Alım ilanı olmadığı durumlarda bu başvuru belgeleri malesef belediyece geçerli sayılmıyor. Artvin Belediyesi başvuru formlarına, sitemizi takip ederek ve ilanların açıldığı dönemlerde ulaşabilirsiniz. Sitemiz Artvin Belediyesi ve Artvin’de bulunan diğer belediyeler ile ilgili araştırmalarına devam ediyor. Her türlü memur ve işçi personel alımları için ve  güncel bilgi hakkında bilgi sahibi olmak için internetten takip etmeye devam edin.

Artvin Belediyesi, her yıl, belirli tarih aralıkları ile personel memur ve işçi alımı yapar. İş bölümüne göre ve iştirak şirketlerinin ihtiyacına göre farklılık gösteren bu ilanlar, uygun şartları taşıyan adaylar için belediyede çalışmak için bir fırsat niteliği taşır. Dönemsel veya yarı zamanlı olarak ta iş imkanı sunan Artvin Belediyesi, personel alımları yapılacağı dönemlerde, internet üzerinden duyuru yaptırmaktadır.

Alım yapılacağı dönemlerde internet üzerinden yapılacak duyurular,  Devlet Personel Başkanlığı’nın aracılığı ile gerçekleşir. Büyükşehir olmayan Belediyeler Büyükşehir Belediyesi iş ilanları ve personel alımları ile ilgili yeni duyuru ve ilanlara KAMUSAATİ İLANLAR  üzerinden ulaşabilirsiniz.


Kaynak: Kamu Saati Özel

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Guncel Son Dakika Kamu, Memur Haber