Ardahan Belediyesi Personel Alımı

Ardahan Belediyesi çok sayıda personel alımı, zabıta alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirecek, Ardahan Belediyesi insan kaynakları açık iş pozisyonları, güncel iş ilanları haberimizin detayında..

Ardahan Belediyesi Personel Alımı
24 Eylül 2019 Salı 21:37

Ardahan Belediyesi Personel Alımı 2019

Ardahan Belediyesi Personel Alımı Güncel İş İlanları

Ardahan Belediyesi Personel Alımı

Ardahan Kentimiz, Türkiyemizin Doğu Anadolu Bölgemizde ve kısmen Doğu Karadeniz Bölgemizde konumlanan, Gürcistan sınırında kurulmuş olan şehrimizdir.  Yüksek ovaları, akarsuları, ormanları, zengin çiçek çeşitliliğine sahip yaylaları ve iki gölü ile Ardahan herkes tarafından görülmesi gereken Türkiyemizin doğasıyla Cennet köşelerinden bir tanesidir. 2019 senesinde açıklanan verilere göre nüfusu 100 bini geçmiş durumdadır. Ardahan Belediyesi, şehri modern yaşam standartlarına getirebilmek adına çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir. Bölgede yaşayan halkımız ise Ardahan Belediyesi memur işçi personel alımı yapacak mı, merak etmekteler. Ardahan Belediyesince yayımlanmış tüm memur işçi personel alımı ile bu ilanlara ait başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları, iş istenilen nitelik ve özellikler hakkında detaylı bilgiler yer almaktadır. Ardahan Belediyemiz şehirde son dönemde artan işsizlik rakamlarını azaltabilmek adına çeşitli çalışmalar yapmaktadır. Belediye öncelikle İŞKUR ile yapmış olduğu anlaşmalar çerçevesinde istihdamı oluşturulmak için kentdeki iş kurslarının sayısı arttırılmıştır. Ardahan Belediyesince belediyecilik faaliyetlerine devam edebilmek için bünyesindeki memur işçi personel  ihtiyaçlar sebebi ile istihdama da katkıda bulunmak için çok sayıda memur işçi personel alımı gerçekleştirecektir. Bunun yanında aşağıda isimini vermiş olduğumuz ilçeler için de çeşitli memur işçi personel alımların yapılması öngörülmüştür. Ardahan Belediyesi iş ilanları hakkında istenilen nitelik ve özelliker ile  iş başvurusu formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi bilgilere www.kamusaati.com web sitemizi sık kullanılanlar sekmesine ekleyip sürekli takipte kalarak en güncel haberlere ve iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

  • Çıldır
  • Damal
  • Göle
  • Hanak
  • Posof

Ardahan Belediyesince yayımlanan veya yayınlanacak olan memur işçi personel alımları ve iş ilanları içinde zabıta memuru, itfaiyeci, güvenlik görevlisi, büro görevlisi, mühendis, memur, şoför gibi çeşitli ilköğretim mezunu,park bahçe görevlisi,inşaat mühendisi, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadrolar ve pozisyonlar yer almaktadır. İşe alınacak olan personeller kadrolu, sözleşmeli, geçici gibi statülerde istihdam edilecektir.

Ardahan Belediyesi İş Başvuru Şartları Neler?

Ardahan Belediyesinde statü olarak işçi ve memur olabilmek için personel alımları başvuru şartları öncelikle; T.C vatandaşı olmak, 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekiyor. Askeri hiç bir durumun bulunmaması askerliğin yapılmış yada muhaf olmanız oldukça önemli olarak belediyeye işçi memur personeli olarak alınmaktadır. Kamu haklarından mahrumiyet olmaması, yapılacak görev ve pozisyonla ilgili gerekli şartlara sahip olmak gerekiyor.  Yaş, eğitim veya cinsiyet gibi, affa uğramış olan biri olsa bile devletin güvenliğine karşı bulunan suçlar gibi hiç bir suç işlememiş olması, en az ilkokul mezunu olmak ve çalışmasına engel olabilecek durumlar akıl hastalığı veya farklı hastalıkların olmaması çok önemlidir.

Bütün bu belirtilen şartları taşıyan adaylar, ek olarak belediyenin talep ettiği diğer unsurları da taşıyorsa, personel ve işçi ilanı için başvuru yapmaya hak kazanır. Açılacak iş ilanları hakkında buradan bilgi verilmektedir. Siteyi takip ederek, personel alımı ilanları hakkında açılan ilanları takip edebilirsiniz.

Başvurular Nasıl Yapılacak?

Ardahan Belediyesi işçi ve memur personel alımı  yapılacağı zaman, belediyenin insan kaynaklarına ait doldurulması zorunlu iş başvuru formu, doldurularak belediyeye iletilir.  Bu başvurular sadece alım olduğu dönemlerde kabul edilmektedir. Personel Alım ilanı olmadığı durumlarda bu başvuru belgeleri malesef belediyece geçerli sayılmıyor. Ardahan Belediyesi başvuru formlarına, sitemizi takip ederek ve ilanların açıldığı dönemlerde ulaşabilirsiniz. Sitemiz Ardahan Belediyesi ve Ardahan’da bulunan diğer belediyeler ile ilgili araştırmalarına devam ediyor. Her türlü memur ve işçi personel alımları için ve  güncel bilgi hakkında bilgi sahibi olmak için internetten takip etmeye devam edin.

Ardahan Belediyesi, her yıl, belirli tarih aralıkları ile personel memur ve işçi alımı yapar. İş bölümüne göre ve iştirak şirketlerinin ihtiyacına göre farklılık gösteren bu ilanlar, uygun şartları taşıyan adaylar için belediyede çalışmak için bir fırsat niteliği taşır. Dönemsel veya yarı zamanlı olarak ta iş imkanı sunan Ardahan Belediyesi, personel alımları yapılacağı dönemlerde, internet üzerinden duyuru yaptırmaktadır.

Alım yapılacağı dönemlerde internet üzerinden yapılacak duyurular,  Devlet Personel Başkanlığı’nın aracılığı ile gerçekleşir. Büyükşehir olmayan Belediyeler Büyükşehir Belediyesi iş ilanları ve personel alımları ile ilgili yeni duyuru ve ilanlara KAMUSAATİ İLANLAR  üzerinden ulaşabilirsiniz.


Kaynak: Kamu Saati Özel

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Guncel Son Dakika Kamu, Memur Haber