Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Rektörlüğü Personel Alımı Yapacak

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Rektörlüğü Personel alımı yapacak mı?, Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Rektörlüğü İş başvursu sistem Programcısı alımı, Programcı Alımı, Destek personeli Alımı, Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Rektörlüğü Ahçı, bahçivan, Yiyecek ve İçecek İşletmecisi, Garson, Personel Alımı 2019, Detaylar Haberimizde...

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi  Rektörlüğü Personel Alımı Yapacak
07 Ekim 2019 Pazartesi 09:53

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Rektörlüğü Personel Alımı 2019

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Rektörlüğü sistem Programcısı, Programcı,  Destek personeli, Ahçı, bahçivan, Yiyecek ve İçecek İşletmecisi ve Garson statülerinde Personel Alımı Yapacak

ANKARA HACI BAYRAM VELİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDENSÖZLEŞMELİ PERSONEL (4/B) ALIM İLANI

Üniversitemize bağlı birimlerdeistihdam edilmek üzere657 sayılı Devlet Memurları Kanununun4. maddesinin (B) fıkrasına göre 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Kararnameye ekli 28.06.2007 tarih ve 26566 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Esaslar’ da yer alan ek 2’inci maddenin (b)ve (c) fıkrasına göre KPSS (B) grubu puan sırası esas alınmak suretiyle aşağıda belirtilen pozisyonlaratoplam 20adet sözleşmeli personel alınacaktır.

AÇIKLAMALAR

1)Adaylarla hizmet sözleşmesi yapılacak olup, sözleşmede belirtilen şartları yerine getirmeyen adayların sözleşmeleri 1 (bir) ay içerisinde feshedilecektir.

2)657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 4/B maddesi gereğince, sözleşmeli olarak istihdam edilenler hizmet sözleşmesine aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri hâlinde, fesih tarihinden itibaren 1 (bir) yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler.

3)Başvuracak adaylarda yukarda belirtilen özel şartlar ile 657 sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen genel şartlar aranır.

4)A) Lisans mezunları için 2018 KPSS (B) GrubuKPSSP3 puanı esas alınacaktır.B) Önlisans mezunları için 2018 KPSS (B) GrubuKPSSP93 puanı esas alınacaktır.C) Ortaöğretim mezunları için 2018 KPSS (B) GrubuKPSSP94 puanı esas alınacaktır.

5)Başvurularda "Kamu Görevlerine İlk Defa Atanacaklar İçin Yapılacak Sınavlar Hakkında Yönetmelik Hükümleri uygulanır.

6)Adayların herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almamaları gerekmektedir.

7)Erkek aday için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak, muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelemiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak,

BAŞVURU YERİ VE ŞEKLİ:

Başvuru Yeri/Adresi:Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire BaşkanlığıYücetepe Mahallesi 85.Cadde No:8 06570 Çankaya/ANKARABaşvuru Tarihleri :07.10.2019 21.10.2019 (mesai bitimi)Adayların başvurularını yukarda belirtilentarihlerde Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığına Başvuru Formunu tam ve eksiksiz doldurarak istenen belgelerle birlikte şahsen yapmaları gerekmektedir. Posta yoluyla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. Başvuru için istenen belgeleri eksik getiren, başvuru tarihini geciktiren veya nitelikleri uygun olmayan adayların müracaatlarına işlem yapılmayacaktır.Adaylar yalnızca bir kadro pozisyonuna başvurabileceklerdir.

 Müracaat İçin İstenen Belgeler: 

1)KPSS (B) grubu sınav sonuç belgesi

2)Başvuru Formu ( Üniversitemizinternet sayfasından temin edilecektir.

3)Diploma Örneği

4)Nüfus Cüzdanı Fotokopisi

5)Askerlik Durum Belgesi (Erkek adaylar için)

6) Tecrübe belgesi (tecrübe istenen unvana ilişkin tecrübe belgesi ve SGK prim dökümü)

7) Adli Sicil Kaydı (E-Devlet Üzerinden Alınan Belge Kabul Edilecektir)

8)Sistem Programcısı pozisyonuna başvuracakadaylariçin istenilenprogramlama diline ilişkin belge.

 BAŞVURULARIN DEĞERLENDİRİLMESİ VE SONUÇLARI: 

Programcı ve Sistem Programcısı pozisyonları için KPSS (B) grubu puan sırasına konulmak kaydıyla alım yapılacak her bir unvan için boş bulunan sözleşmeli personel pozisyonunun on katına kadar belirlenen adaylara Üniversitemiz tarafından yazılı ve/veya sözlüsınav yapılacaktır. Sınav şekli ve tarihi başvuru bitim tarihi itibariyle en geç 10 (on) gün içerisinde Üniversitemiz internet adresinden (https://hacibayram.edu.tr) yayımlanacaktır.Diğer pozisyonlarda yerleştirme işlemi KPSS (B) grubu puan sıralamasına göreyapılacaktır.Adayların sonuç belgesi ÖSYM kayıtları ile kontrol edilecektir.Yanlış beyanda bulunanları başvuruları geçersiz sayılacaktır. Programcı ve Sistem Programcısı hariç atanmaya hak kazanan adayların isimleri başvuru bitim tarihi itibariyle en geç 5(beş) gün içerisinde Üniversitemiz internetadresinden(https://hacibayram.edu.tr)ilan edilecektir. Bu ilan tebliğ mahiyetinde olacağından, ayrıca tebligat yapılmayacaktır. Programcı ve Sistem Programcısı pozisyonlarının atanma süreçleri ayrıca Üniversitemiz internet sayfasındayayımlanacaktır.Yerleşmeye hak kazanan adaylarla 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48'inci maddesinin birinci fıkrasının (A) bendine eklenmiş olan "8.Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması yapılmış olmak" hükmü gereğince güvenlik soruşturması sonucu hizmet sözleşmesiimzalanacaktır


Kaynak: Kamu Saati Özel

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Guncel Son Dakika Kamu, Memur Haber