Günlük burç yorumları 9 mart çarşamba burç yorumları, hangi burçta bugün ne olacak?

Günlük burç yorumlarını merak edenler şimdiden 9 Mart Çarşamba günü neler olacak merak etmeye başladı bile. 9 Mart Çarşamba günlük burç yorumlarında neler var? Günlük burç yorumları hangi burç için hangi yorumu yapıyor? Oğlaktan kovaya kadar her gün Kamu Saati olarak günlük burçları yorumluyoruz.

Günlük burç yorumları 9 mart çarşamba burç yorumları, hangi burçta bugün ne olacak?
09 Mart 2016 Çarşamba 12:28

  Astroloji kimi insanlar için çok önemliyken kimileri için sadece günlük burç yorumlarından ibarettir. Ancak kabul etmek gerekir ki burç özellikleri ve günlük yorumları çoğu zaman kişiler üzerinde etkili olmaktadır. Astroloji alanında yorumlar yapan çok sayıda da uzman bulunmaktadır. Burç yorumu Rezzan Kiraz tarafından sık sık televizyonlarda yapılır ve kendisi böylece çok tanınır bir astroloji uzmanı olmuştur. 

9 Mart Burç Yorumları Boğa

9 Mart Çarşamba burç 2016 yorumlamalarında boğa burcu için gelişmelere bakıldığında yeni başlangıçlar dikkat çekiyor. Nuray Sayarı burç yorumları astroloji uzmanlarından farklı olabilmekle beraber boğa burcu için yetenekleri göstermek için uygun zamanın bu dönem olduğunu dile getirmiş. Boğa burcu 9 Mart burç yorumları günlük burç yorumlarında yeni başlangıçların getirdiği gerginlikler söz konusu. Bu nedenle boğa burcu olan kişiler objektif olmalı ve hızlı karar vermemelidir. Bu gergin ve tedirginlik ortam boğa burcunda bazı sağlık sorunlarına neden olabilir. Bu sağlık sorunları burç yorumu Rezzan Kiraz tarafından yapılan boğalar için genellikle psikolojik alanla sınırlı kalacaktır. 

İkizler Burç Yorumu 9 Mart


9 Mart burç yorumları günlük burç yorumlarında ikizler burcunu yepyeni ufuklar, seyahatler bekliyor olacak. Burç yorumu Rezzan Kiraz'a göre incelendiğinde yurtdışı ile ilgili mevzular iş ya da eğitim alanında gerçekleşebilir.9 Mart Çarşamba burç 2016 için Nuray Sayarı burç yorumları astroloji uzmanı olarak tanınan diğer kişilerden farklı olarak ikizler burcu için iş ve eğitim konuları dışında şekilleniyor. Nuray Sayarı'ya göre de ikizler burcu için gayrimenkul konularında bazı hassasiyetler görülebileceği şeklinde yorumlanmış. Bu süreçte ikizler burcundan olanlar insanlara yoğun tepkiler vermemelidir ki çeşitli sorunlar yaşanmasın.

Başak Burcunun Yorumu

9 Mart Çarşamba burç 2016yılı için başak burcuna bakıldığında planlı iş bağlantılarının gelişme gösterdiği bir dönem olarak görünüyor.  Bu durum, 9 Mart burç yorumları günlük burç yorumlarına indirgendiğinde bu planlı işlerin, yeni iş bağlantılarının yakın zamanda görülmesi söz konusudur. Burç yorumu Rezzan Kiraz'a göre böyle şekillenmiştir ama Nuray Sayarı burç yorumları astroloji uzmanı olan diğer kişilerden farklı olarak başak burcu için sevilen kişiler tarafından alınan yardımlara ve takdir edilmelere işaret etmektedir. 

Yengeç Burç Yorumu 9 Mart

Aktif, enerji dolu ve hareketli bir sürece giriş yapacak olan yengeçleri 9 Mart burç yorumları günlük burç yorumlarında bu sürecin izleri bekliyor olacak. Bu kıpır kıpır sürece yengeçlerin sevdikleri insanlar da katılacaktır. Ancak yanınızda olanlar dışında kıskanan insanların da olabileceği burç yorumu Rezzan Kiraz tarafından yapıldığında dikkat çekiyor. Yakın zamanda sevdiğiniz herhangi biriyle ilgili olarak iyi haberler alabilmeniz mümkün. Nuray Sayarı burç yorumları astroloji uzmanıolarak yaptığı yorumlarda bu haberlerin sizin de fikir ve duygularınızda değişiklik olabileceğine işaret ediyor. 9 Mart Çarşamba burç 2016 yılına genel olarak bakıldığında yengeçlerin, yaşanacak olayların kısa bir özetini bu sıralar yaşayacakları anlaşılıyor. 

Aslan Burç Yorumu

9 Mart burç yorumları günlük burç yorumlarında aslan burcuna bakıldığında genel anlamda iş hayatına yönelik detaylar dikkat çekiyor. Ancak bu durum burç yorumu Rezzan Kiraz tarafından yapıldığında bu şekilde yorumlanabilir. Çünkü Nuray Sayarı burç yorumları astroloji uzmanı olan kişilerin yaptığı yorumlar arasında yorumu farklı yönlere götürüyor. Kendisine göre aslan burcunu bu dönemde maddi mevzular bekliyor olacak. Maddi sıkıntılar, ilerlemeyen durumlarda olumlu gelişmeler görülmesi büyük olasılık. 

9 Mart Burç Yorumları Koç

9 Mart Çarşamba burç 2016 yorumlarında koç burcu için güzel gelişmeler söz konusu denebilir. Nuray Sayarı burç yorumları astroloji uzmanı olarak yaptığı yorumlarda koç burcunu bu dönemde çeşitli grup aktiviteleri ve ekip çalışmalarının beklediğini belirtmiştir. Bu durumlarla karşılaşmanız halinde birliği sağlayabilmek adına elinizden geleni yapmalısınız ki huzursuzluk yaşanmasın. Burç yorumu Rezzan Kiraz tarafından da yapılan koç burcu için farklı olarak kısa zamanda bir eğitimsel durumlar, seyahatler ve bunların yabancılarla ilişkileri gibi durumlar söz konusu olabilir. Bu gibi durumlarda uzun vadeli planlar yapmak gerektiği 9 Mart burç yorumları günlük burç yorumlarında net bir şekilde anlaşılabilir.  Sosyal ilişkilere ek olarak koç burçları 9 Mart burç yorumları günlük burç yorumlarında özellikle maddi konulara da dikkat etmeliler.

Yay Burç Yorumu

9 Mart Çarşamba burç 2016 yılının kısa bir yansıması olan yorumlar, yay burçlarının koşuşturmalar, planlarla geçen bir dönemin yakın zamanda biteceğine işaret ediyor. Sabrınız biraz zorlanacak ama bütün bunların bitmesine çok az kaldı. Sonrasında kendinizi boşlukta hissedip tüm dikkatinizi aile ve ev hayatına verebilecek durumda olacaksınız. Böylece size değer veren insanların farkına vararak keyifli günler geçirebilirsiniz. Siz insanların değerini anlayıp onlara gerektiği gibi davrandıkça onlar da size sevgilerini sunmakta çekinmeyeceklerdir.

Terazi Burcunda neler olacak?

Kısa bir süreliğine oldukça sosyal olan teraziler, bunların sonucu olarak tatmin edici yeni arkadaşlıklar kurabilir. Burç yorumu Rezzan Kiraz tarafından yapıldığında bu arkadaşlıkların aşk hayatına yönelebileceğini belirtmektedir. 9 Mart Çarşamba burç 2016 yılında terazi burcuna genel olarak bakıldığında ve Nuray Sayarı burç yorumları astroloji uzmanı olan diğer kişilerden ayrılarak incelendiğinde terazi burcunu bu süreçte evle ilgili değişiklikler bekliyor olacak.

Akrep'i burç yorumuna göre neler bekliyor?

Dinlenme arzusu sınıra ulaşmış olan akreplerin dilekleri 9 Mart burç yorumları günlük burç yorumlarına bakıldığında gerçekleşecekmiş gibi görünüyor. Nuray Sayarı burç yorumları astroloji uzmanı olan diğer meslektaşlarının yorumlarından farklı olarak bu şekilde yapılmıştır. Tükenmişlik sendromunun yaklaştığı akrepler tarafından iyice hissedilir olmuştur. Bu nedenle bu durumun sağlığınızı kötü etkilememesi için kendinize kısa bir tatil vermelisiniz. 

9 Mart Burç Yorumları Oğlak

9 Mart burç yorumları günlük burç yorumları arasında kazançların artmasına yönelik olarak olumlu ifadeler yer alan oğlak burcu, bununla beraber kendini bazı fikir çatışmalarının ortasında bulabilir. Yeni gelir kapıları, keşfedilecek hobiler ve yeteneklerin olduğu bir dönem yaklaşıyor. Bunların sonucunda yoğun bir süreç olacaktır ama bu durumda olmak sizi üzmeyecek ve yormayacaktır. Yine de bağışıklık sisteminizi koruyacak önlemler almanız yararınıza olabilir.

9 Mart Burç Yorumları Kova

9 Mart Çarşamba burç 2016, kova burçları için kişilerin kendine odaklanacağı bir süreci ifade ediyor. Bu kendine odaklanma kariyer alanında olabilir. Bu sürecin farkına varıp adımların dikkatli atılması önemlidir. Eğer adımlar doğru atılırsa kariyer alanındaki bu gelişme maddi anlamda da olumlu hale gelebilir. Bu maddi anlamdaki olumluluk dikkatli kontrol edilmez ve bonkör davranılırsa yakın zamanda çöküşlere de neden olabilir. 

9 Mart Burç Yorumları Balık

Balık burçları için mantığın ön planda olacağı bir dönem yaklaşıyor. Çevrede gelişen olaylara yaklaşırken mantığın kullanılması, makul olunması her anlamda kazançta olmanıza etki edebilir. Çevrenizde sizi zorlayacak, çok talepkar olan kişiler olup; bu kişiler sizi yorabilir. Böyle bir durumla karşılaşmanız halinde olaylardan uzak kalmanız kendinizi korumak adına önlem olabilir. Ayrıca değer verdiğiniz özel insanlarla ilişkilerinizde bir güçlenme dönemi de başlıyor. Böylece bu ilişkilerdeki bağlar derinleşebilir. 


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Guncel Son Dakika Kamu, Memur Haber