Beyaz Show'un konukları kim? 4 Mart 2016 Beyaz Show fragmanını izle - Beyaz Show Canlı İzle

Beyaz Show bu akşam yine birbirinden ünlü konuklarıyla izleyicinin karşısına geçiyor. Peki Beyaz Show'un bu akşam konukları kim? Hürrem karakteriyle hafızlarda yerini alan Meryem Uzerli Kimdir? Bora Akkaş Kimdir? Ozan Güven Kimdir? Şarkıları ve besteleriyle ünlü müzisyen Gökhan Tepe kimdir? Besteleriyle gönüllere taht kuran Ayla Çelik kimdir? Detaylar haberimizde

Beyaz Show'un konukları kim? 4 Mart 2016 Beyaz Show fragmanını izle - Beyaz Show Canlı İzle
04 Mart 2016 Cuma 14:07

 Kanal D'nin beğenilen porgramı Beyaz Show bu akyam yine birbirinden ünlü konuklarıyla ekranlara geliyor. Beyazıt Öztürk'ün sunduğu talk show programı Beyaz Show'da bu akşam Hürrem Sultan karakteriyle hafızalara kazınan Meryem Uzerli, Cem Yılmaz ile birçok filmde rol ala Ozan Güven, yaptığı sarkılarıyla beğene toplayan ökhan Tepe, genç yetenek Bora Akkaş ve ünlü yorumcu Ayla Çelik Beyaz Show'un konuğu oluyor. 

Sohbeti, eğlencesi, esprileri ve canlı yayın sürprizleriyle izleyiciyi coşturan Beyaz Show bu akşam saat 23.45'te Kanal D'de


Ozan Güven 


1975 yılında dünyaya gelen Ozan Güven, Türk dizi, sinema ve tiyatro oyuncusudur. Mimar Sinan Üniversitesi Modern Dans Bölümü'nden mezun olan Güven, sonrasında Şahika Tekand Tiyatrosu'nda çalıştı. Oyunculuğa merakı olan Güven,  İzmir Belediye Konservatuarı'nda oyunculuk dersleri aldı ve İkinci Bahar dizisinde rol aldı. Televizyon dizilerinin yanı sıra G.O.R.A, A.R.O.G ve Yahşi Batı filmlerinde yakın arkadaşı olan Cem Yılmaz'la oynadı. 

2005 yılında, İkinci Bahar dizisi sırasında tanıştığı yönetmen Türkan Derya ile evlendi. Ali Aziz isminde 1 çocukları var. 2010 yılında Türkan Derya ile boşandılar.

Ozan Güven Muhteşem Yüzyıl dizisinde Rüstem Paşa karakteriyle büyük beğeni topladı.

Meryem Uzerli


12 Ağustos 1983 tarihinde, 4 çocuklu bir ailenin en küçük ve ikinci kızı olarak Almanya Hessen'in Kassel Şehri'nde Türk babadan ve Alman anneden dünyaya gelmiştir. İlerleyen yaşlarında Hamburg'a yerleşmiş ve Schauspiel Studio Frese'de oyunculuk ve tiyatro eğitimi almıştır. 

İki ağabeyi ve bir ablası vardır.Oyuncu 8 ay süren seçmeler sonrasında Meral Okay‘ın yazdığı, Timur Savcı’nın yapımcılığını yaptığı 2011 yılının dizilerinden olan "Muhteşem Yüzyıl" dizisinde Hürrem Sultan rolünü canlandırmıştır. 

Uzerli, aynı zamanda Almanya'da birçok dizide ve birçok filmde rol almış bir oyuncudur. Ana dili Almanca olan genç oyuncu, aynı zamanda iyi derecede İngilizce biliyor. Türkçesi ise bugün oynadığı Muhteşem Yüzyıl dizisinde canlandırmış olduğu Hürrem Sultan'a paralel olacak kadar gelişmiştir. 

Timur Savcı'nın yapımcılığını üstlendiği ve senaryosunu Meral Okay -ölümünün ardından Yılmaz Şahin- 'ın yazdığı Muhteşem Yüzyıl adlı diziye bir Hürrem Sultan seçmek için Türkiye'de bütün oyuncu ajansları, bütün tiyatro kurslarından oyuncular seçilerek onlar arasında eleme yapılmıştır. Uzerli, aralarından en uygunu görüldü ve Almanya'dan çağırılarak Hürrem Sultan rolünü üstlendi. 

2011 yılında Hürrem Sultan rolü için iki kez en iyi kadın oyuncu, ve bir kez TV Yıldızları Özel Ödülü'ne layık görülmüştür. 2012 yılında ise Drama dalında En İyi Kadın Oyuncu ödülünü almıştır. 

Genç Oyuncu, 2012 ve 2013 yıllarında Elidor Türkiye'nin reklam yüzü olmuştur ve birçok Elidor reklamında oynamıştır.

2013 yılında Muhteşem Yüzyıl'da Hürrem Sultan karakterini canlandıran Meryem Uzerli, tükenmişlik sendromu hastalığına yakalanıp diziden ayrılmıştır. Uzerli Star TV'de yayınlanan Gecenin Kraliçesi dizisinde rol almaktadır.

Gökhan Tepe



8 Şubat 1978 Kartal, İstanbul doğumlu olan Gökhan Tepe, ilkokulu Yeşilyurt Hamdullah Suphi Tanrıöver İlköğretim Okulu'nda okudu. İlkokuldan sonra müziğe olan yeteneğinin görülmesi üzerine 1988 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Müzikisi Devlet Konservatuvarı'na girdi.

1996 yılında prodüktörlüğünü İskender Ulus'un yaptığı "Çöz Beni" adlı albümünü çıkardı. Bu albümde yer alan "Dönmem", "Bayıldım", "Aşk Belası", "Zor Gelir" ve "Çöl Çiçeği" adlı parçalarına klip çekti. Ardından 1999 yılında ikinci albümü "Canözüm" piyasaya çıktı. Selim Çaldıran ve Cenk Eroğlu'nun yaptığı albümde, albüme ismini veren "Canözüm" adlı parça ile çıkış yaptı. Bu albümden kliplenen bir diğer şarkı da "Sevmeler Yasak Bana" isimli şarkı oldu.

2002 yılına gelindiğinde "Belki Hüzün Belki De aşk" adlı albümü müzikseverlerle buluştu. Yine bu albümde yer alan "Annem" ve "Tanrım Affeder Mi?" kısa sürede listelerde üst sıralara tırmandı. Bu albümde aynı zamanda söz ve müziği sanatçıya ait birçok parça bulunuyordu.

Müziğe 4 yıl ara verdikten sonra 2006 yılının Temmuz ayında "Yürü Yüreğim" adlı albümü müzik marketlerdeki yerini aldı. Sanatçının müzik yaşamından önemli bir yere sahip olan bu albümde, albüme adını veren "Yürü Yüreğim"in yanı sıra "İnsanoğlu" ve "Gel Aşkım" adlı parçalara klip çekildi. Gökhan Tepe, kendi albümünde yer alan parçalarının yanında başka sanatçılar için beste çalışmaları da yaptı.

Gökhan Tepe'nin müzik çalışmaları hızla devam ederken bir yandan da Show TV'de yayınlanan "Maçolar" adlı dizide Burhan Öçal ve Özlem Tekin ile ilk kez kamera karşısına geçti. Televizyondaki bu başarısı üzerine ardından Kanal D'nin beğeni ile takip edilen dizisi "Elveda Derken"de Ece Uslu ve Burcu Kara gibi isimlerle başrolünü paylaştığı dizide yer aldı.

2008 yılında "Vur" isimli albümünü DMC etiketiyle piyasaya sürdü ve bu albümden "Vur" ve "Çok Özlüyorum Seni" parçalarına video klip çekti.

2011 yılında Aşk Sahnede albümünü çıkardı. "Kırmızı halı", "Yalan Olur", "Söz" gibi şarkılarına klip çekti.

2012 yılında yine prodüktörlüğünü üstlendiği yedinci albümü "Kendim Gibi" 14 Aralık 2012’de yayınlandı. Albümde "Tanrım Dert Vermesin", "Üç Kelime", "Adı Aşk Olsun" ve "Veda Makamı" şarkılarını kliplendirdi. Ebru Gündeş’e verdiği bestesi “Beyaz” ilk kez bu albümde Gökhan Tepe tarafından seslendirildi.

Sanat hayatı boyunca bestelediği 100’ü aşkın eseri kendi albümlerinin yanı sıra farklı albümlerde de yer alan Gökhan Tepe, 2014 yılının sonlarına doğru "Gelsen De Anlatsam" şarkısını dinleyicilerle buluşturdu. Bu şarkı iki ay boyunca resmi radyo analiz raporlarına göre 1 numarada kalarak büyük bir başarı elde etti.

Gökhan Tepe, 14 Şubat 2015’de sevgililere özel şarkısı “Sonsuza Kadar” ile dijital müzik platformları üzerinden dinleyicilerle buluştu.

2015’in Mart ayında ise, müzik kariyerinin sekizinci albümü olan “Seninle Her Yere” yayınlandı.  Bu albümden ''Gelsen De Anlatsam'' ve ''Kader'' şarkılarına video klip çekti.

Ayla Çelik




İTÜ Dеvlеt konsеrvatuarı mezunu, söz yazarı, besteci ve yorumcusudur. Müzikle оlan prоfesyоnel macеrasına Melih Kibаr'la başlayan Çelik, çok sayıda reklam müziğine sеsiylе hayat verdi. Devlet tiyatrоları için hazırlanan ve Kеnan Işık'ın yönеtmеnliğindе оlan Antigone isimli оyunun müziklerine dе imza аtаn Ayla Çelik, kariyеrindе özel bir işe dе imzа atmış оldu.

Sanatçı geçtiğimiz yıllаrdа Aylavanta isimli bir albümü de dinleyicisiyle pаylаştı. İbrahim Tatlıses, Sibel Cаn, Ebru Gündeş, Gülbеn Ergеn, Serdar Ortaç, Gökhan Tepe, Demet Akаlın, İrem Derici, Aşkın Nur Yengi ve Berkay gibi isimlere verdiği liste başı şarkılarla adından söz еttirеn Aylа Çelik son olarak 2012 yılında hem Altın Kelebek hem de Türkiye Müzik Ödülleri'ndе bestesini Gökhan Tepe'nin yaptığı sözlеrini kеndisinin yazdığı Türkan ilе yılın şаrkısı ödünü aldı.

Sаnаtçı dostlarına vеrdiği şаrkılаrın yаnı sırа, kendi albümü için dе hazırlıklarını tаmаmlаyаn Ayla Çelik, "Tüm şarkılarımda kendi hikаyemi аnlаttım" dediği "BEN" isimli аlbümünü 15 Ocаk 2016 tarihinde Sony Müzik etiketiyle çıkarttı. Albümde sözü vе bestesi kendisine аit оlan "Aşk Şаrkılаrı" isimli şarkıya Mеtin Arolаt yönetmenliğinde klip çеkеn Ayla Çelik'in bu projesinde Gökhan Tepe, Mustafa Ceceli, Erhan Bayrak, Ozan Çolakoğlu gibi ünlü müzisyen ve sanatçı dоstlarınında imzаlаrı yеr alıyor. Albümünde Beyаzıt Öztürk'lе duygusаl bir düеtе imza attığı "Bağdat" şarkısı da yer alıyor.

Bora Akkaş



Bora Akkaş 1990 doğumlu genç dizi,sinema oyuncusudur. Akkaş öncelikle şehir tiyatrolarında eğitim almıştır ve ilk kez "Gönlümdeki Köşk Olmasa" isimli filmde rol almıştır. Bu filmdeki performansı sayesinde Altın Portakal ödülünü almıştır. "Hakunamatata" isimli müzik grubunun bass gitar üyesi olarak müzik alanında çalışmalar yapmaktadır. Başlarda A4 Records çatısında çalışmalarına başlamıştır, daha sonra A4 Records'la yolunu ayırıp çalışmalarına devam etmiş ve birçok track yapmıştır.

2008 yılında Miller'ın yaptığı "Miller Music Factory" yarışmasına Deniz Gürzumar'la birlikte "Bize Kızma" isimli parçayla katılmıştır, ve ikinci olmuştur. Bu sırada çeşitli dizilerde rol almış.oyunculuğa devam etmiştir.

2009 senesinde "Adab-ı Muaşeret" isminde 3. sinema filminde oynamştır. Aynı zamanda müzik dünyasında DogaBora adın da bilinmektedir. Genellikle gençlere hitap eden rap şarkılar söylemektedir. Kanal D ve star TV kanallarında yayınlanan Geniş Aile dizisinin Zekai Kirişçi karakterini canlandırmıştır. Annem Uyurken adlı dizide Mert karakterini canlandırmıştır ve dizi 15 Ağustos 2012 yılında sona ermiştir.

Kısa bir süre için Her Şey Yolunda Merkez, Bebek İşi ve Yüksek Giriş adlı üç dizide aynı anda rol alması ile son zamanda dikkat çekmiştir. Bazı kesimler ise aynı anda üç dizide oynamasına tepki göstermiştir.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Guncel Son Dakika Kamu, Memur Haber