İstanbul Cerrahpaşa Üniversitesi personel alımı 2019

İstanbul cerrahpaşa üniversitesi hemşire alımı,Cerrahpaşa hastanesi personel alımı 2019'a dair tüm haberler,haberimizin içeriğinde..

İstanbul Cerrahpaşa Üniversitesi personel alımı 2019
22 Ocak 2019 Salı 15:49

İstanbul Cerrahpaşa Üniversitesi 2019 yılının ilk personel alımı ilanını verdi.

.İstanbul'un hatta ülkemizin en önemli sağlık kuruluşlarının başında gelen İstanbul Cerrahpaşa Üniversitesi 29 lisans mezunu hemşire,100 sağlık meslek lisesi mezunu hemşire, Sosyal Hizmetler Bölümü Lisans Mezunu 1 sosyal çalışmacı ve Çocuk Gelişimi Bölümü Lisans Mezunu 1 kişide çocuk gelişimcisi kadrosuna katacak..Toplamda 131 personeli kadrosuna katacak olan İstanbul Cerrahpaşa Üniversitesi alacağı personelin tamamına sözleşmeli personel statüsü verecektir.

HEMŞİRELİK LİSANS BÖLÜMÜ MEZUNU PERSONEL ALIMI

Alınacak kişi sayısı: 29

Aranacak KPSS : 2018 KPSS B Grubu P3 Puan Türünden 55 ve Üzeri Puan Almış Olmak

Bütçe : Özel bütçe

SAĞLIK MESLEK LİSESİ MEZUNU HEMŞİRE ALIMI

Alınacak kişi sayısı: 100

Aranacak KPSS : 2018 KPSS P94 Puan Türünden 50 ve Üzeri Puan Almış Olmak.

Bütçe : Özel bütçe

DİĞER PERSONEL ALIMI

1 SOSYAL ÇALIŞMACI

Sosyal Hizmetler Bölümü Lisans Mezunu Olmak.

2018 KPSS B Grubu P3 Puan Türünden 70 ve Üzeri Puan Almış Olmak.

1 ÇOCUK GELİŞİMCİSİ

Çocuk Gelişimi Bölümü Lisans Mezunu Olmak.

2018 KPSS B Grubu P3 Puan Türünden 70 ve Üzeri Puan Almış Olmak.

Cerrahpaşa üniversitesine en son başvuru tarihinin bitmesine çok az kaldı.

Başvurunuzu yapmadı iseniz 24 OCAK 2019'a kadar mutlaka yapmanız gerekiyor

ARANILAN GENEL NİTELİK VE ŞARTLAR:

1 - Başvuracak adaylarda yukarıda belirtilen özel şartlar ile 657 sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen genel şartları taşıyor olmak.

2 - Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor

olmak.

3 - Tüm pozisyonlar için haftalık çalışma süresi 40 saati aşmayacak şekilde ilgili birimin yönetimi tarafından belirlenecek saatlerde görev yapma (gece dahil) şartını kabul etmek, vardiyalı çalışmasına engel durumu bulunmamak.

4 - Başvuracak adayların 2018 Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) girmiş olmalıdırlar. Lisans mezunları için 2018 KPSS-P3 puan türü, Lise mezunları için 2018 KPSS-P94 puan türü esas alınacaktır.

5 - 5917 sayılı Kanunun 47. Maddesi'nin 5. Fıkrası (A) 2 bendi gereğince, 4-B Sözleşmeli personel olarak çalışmakta iken istifaen görevinden ayrılarak sözleşmesi feshedilenler; fesih tarihinden itibaren 1 (bir) yıl süre geçmeden başvuruda bulunamazlar.

BAŞVURU ŞEKLİ:

Adayların, ilanın Resmi Gazete'de yayımlandığı günden itibaren 15 gün içinde (mesai saati bitimine kadar) www.istanbulc.edu.tr adresindeki Başvuru Formunu ve Başvuru Dilekçesini eksiksiz doldurarak aşağıda belirtilen belgelerle birlikte Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığına Şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Müracaat sonunda adayların beyan ettikleri Kamu Personeli Seçme Sınav Sonuçları ÖSYM Başkanlığından kurumumuz tarafından teyit edilecektir. Gerçeğe aykırı beyanda bulunan adayların müracaatları kabul edilmeyecek ve haklarında genel hükümlere göre işlem yapılacaktır. Sadece bir pozisyon için aranılan nitelik kodu belirtilerek başvuru yapılacaktır. Birden fazla başvuru yapıldığı takdirde her iki başvuru da geçersiz sayılacaktır. Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. Başvuru tarihini geciktiren veya nitelikleri uygun olmayan adayların müracaatlarına işlem yapılmayacaktır.

İstanbul Cerrahpaşa Üniversitesi Hemşirelik başvurusu için tıklayınız

İSTENİLEN BELGELER:

- Fotoğraflı Başvuru Formu (Üniversitemiz Web sayfasında yayımlanan başvuru formu doldurulacaktır.)

- Nüfus Cüzdanı Aslı ve Fotokopisi

- Diploma veya Mezuniyet Belgesinin Aslı ve Fotokopisi (e-devlet Çıktısı Kabul Edilecektir.)

- 2018 KPSS Sınav Sonuç Belgesi

BAŞVURULARIN DEĞERLENDİRİLMESİ VE SONUÇLARI:

Başvurular Komisyon tarafından değerlendirildikten sonra sonuçlar en geç 7 iş günü içinde www.istanbulc.edu.tr adresinde yayınlanacaktır. Kontenjan sayısı kadar yedek belirlenecektir. Asil kazananlar atanmak üzere başvuru yapmadığı takdirde ilan edilen yedek kazananlar sırasıyla çağırılacaktır. Ataması yapılacak adayların listesi, işe başlamaları için gerekli evraklar, başvuru zamanı ve yeri ile ilgili bilgilerin www.istanbulc.edu.tr adresinden takip edilmesi gerekmektedir. İlgililere yazılı ya da sözlü ayrıca bir tebligat yapılmayacaktır.

* Başvuru ve atama işlemleri sırasında gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu veya herhangi bir şekilde gerçeği sakladığı tespit edilenlerin sözleşmesi yapılmaz. Sözleşme yapılmış olsa dahi fesih edilir. Bu kişiler hiçbir hak talebinde bulunamaz.

* İlanda bulunmayan hükümler için genel mevzuat hükümleri geçerlidir.

CERRAHPAŞA ÜNİVERSİTESİNDE ÇALIŞMA ŞARTLARI NASIL?

Öncelikle yoğun bir çalışma hayatına gireceğinizden hiç şüpheniz olmasın.Özellikle İstanbul Cerrahpaşa üniversitesinde hemşireler bölümü ne olursa olsun çok yoğun bir çalışma temposundalar.Gün içerisinde binlerce hastaya hizmet veren bu tıp fakültesi hastanesinin kapasitesi aklınızın almayacağı kadar büyük.

Genelde yoğun bakım hemşireleri çok zorlu bir çalışma temposuna giriyorlar.Nöbetler,vardiyalar,hastalara yakın ve özel ilgi gerçekten çok zor bir iş.

BU KADAR YOĞUN ÇALIŞMANIN KARŞLIĞINI ALIYORLAR MI?

Buna ülkemizdeki şartlara bakacak olursak evet diyebiliriz.Çünkü İstanbul Cerrahpaşa hastanelerinde çalışan ve bölümü yoğun olan bir hemşirenin geliri abartısız 6,7 bin lirayı geçiyor.Döner sermaye oldukça yüksek bu hastanede.Ancak öğretmen ve sağlık görevlilerine ne kadar çok maaş versek benim gönlümde onlar en yüksek maaşı almalılar görüşündeyim.Bu yüzden o kadar yoğun çalışan doktorların,hemşirelerin daha da fazla ekonomik şartlarının iyi olması düşüncesindeyim.

Aşağıdaki tablodan da alınacak personelin listesine bakabilirsiniz.

UNVANI

KİŞİ SAYISI

BÜTÇESİ

BAŞVURU ŞARTLARI

KODU

HEMŞİRE

29

Özel Bütçe

Hemşirelik Bölümü Lisans Mezunu Olmak.

2018 KPSS B Grubu P3 Puan Türünden 55 ve Üzeri Puan Almış Olmak.

H1

HEMŞİRE

100

Özel Bütçe

Sağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik Bölümünden Mezun Olmak.

2018 KPSS P94 Puan Türünden 50 ve Üzeri Puan Almış Olmak.

H2

SOSYAL

ÇALIŞMACI

1

Özel Bütçe

Sosyal Hizmetler Bölümü Lisans Mezunu Olmak.

2018 KPSS B Grubu P3 Puan Türünden 70 ve Üzeri Puan Almış Olmak.

S1

ÇOCUK

GELİŞİMCİSİ

1

Özel Bütçe

Çocuk Gelişimi Bölümü Lisans Mezunu Olmak.

2018 KPSS B Grubu P3 Puan Türünden 70 ve Üzeri Puan Almış Olmak.

Ç1

İstanbul cerrahpaşa üniversitesi sürekli personel alımı gerçekleştiriyor.Özellikle Hemşire ve Doktor ünvanlı bir çok alım yapıyor.İlgili hastanenin verdiği tüm ilanlar kamusaati.com sitemizde olacaktır.

İş ilanlarını takip etmek için tıklayınız:


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Guncel Son Dakika Kamu, Memur Haber