Gaziantep Üniversitesi sözleşmeli personel alımı 2019

Diğer tüm kurum ve kuruluşlarında olduğu gibi 2019 yılın ilk personel alım ilanını Gaziantep üniversitesi de verdi..Gaziantep üniversitesi hemşire ve sağlık teknisyeni alımı haberimizin detayında..

Gaziantep Üniversitesi sözleşmeli personel alımı 2019
21 Ocak 2019 Pazartesi 13:01

Ve Gaziantep Üniversitesi de personel alım ilanını bugün verdi:.

Gaziantep Üniversitesi Personel Alımı İlanı 2019

Gaziantep üniversitesi 50 hemşire,3 radyoterapi teknisyeni ve 1 acil yardım teknikeri personel alacak..Üniversitenin 50 hemşire alacak olması,hemşire adaylarını heyecanlandırdı.

Personel alımları KPSS puanı ile yapılacak!

2018 KPSS (B) grubu, Lisans Mezunları için KPSSP3, Önlisans Mezunları için KPSS93 ve Ortaöğretim Mezunları için KPSS94 puan sırası esas alınmak suretiyle aşağıda belirtilen unvanlarda Sağlık Personeli alınacaktır

İŞTE GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİN PERSONEL ALIMININ DETAYLARI

ÜNVANI

ADEDİ

ARANILAN NİTELİKLER

Hemşire

20

-Sağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik Bölümünden mezun olmak.(*)

Hemşire

25

-Yükseköğretim Kurumlarının Hemşirelik veya Sağlık Memurluğu Lisans Programlarının birinden mezun olmak.

Hemşire

1

-Yükseköğretim Kurumlarının Hemşirelik Lisans Programından mezun olup, belgelendirmek kaydıyla en az 4 yıl Üniversite Hastanesinde çalışmış olması ve 1.5 yıl Organ Nakli hemşiresi olarak Ameliyathanede çalışmak.

Hemşire

1

-Sağlık Meslek Lisesi Hemşirelik Bölümünden mezun olup, belgelendirmek kaydıyla en az 3 yıl Üniversite Hastanelerinde Fizik Tedavi Bölümünde çalışmış olmak.

Hemşire

1

-Yükseköğretim kurumlarının Hemşirelik Lisans Programından mezun olup, belgelendirmek kaydıyla en az 3 yıl Üniversite Hastanesi Üroloji bölümünde çalışmış olmak.

Hemşire

1

- Yükseköğretim Kurumlarının Hemşirelik Lisans Programından mezun olup, belgelendirmek kaydıyla en az 4 yıl Üniversite Hastanesinde çalışmış olmak ve 2 yıl ameliyathane tecrübesi olmak.

Hemşire

1

Sağlık Meslek Lisesi hemşirelik bölümünden mezun olup, belgelendirmek kaydıyla en az 4 yıl üniversite hastaneleri onkoloji bölümünde çalışmış olmak.

Sağlık

Teknikeri

3

Yükseköğretim kurumlarının Radyoterapi bölümünden mezun olmak.

Sağlık

Teknikeri

1

Yükseköğretim kurumlarının İlk ve Acil Yardım teknikeri önlisans programından mezun olup, belgelendirmek kaydıyla en az 4 yıl üniversite hastaneleri acil bölümünde çalışmış olmak ve ileri kardiyak yaşam desteği ve acil hasta bakım kursu sertifikası olmak.

GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ PERSONELİ OLMAK İÇİN ŞARTLARA UYUYOR MUSUNUZ? İŞTE O ŞARTLAR:

(*) Hemşire Yardımcısı bölümünden mezun olanlar ilana başvuramazlar.

1- Başvuracak adaylarda yukarıda belirtilen özel şartlar ile 657 sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen gene lşartlar aranacaktır.

2- Başvuracak adayların 2018 Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) girmiş olmalıdırlar. Lisans mezunları için 2018 KPSS-P3 puan türü, Önlisans mezunları için 2018 KPSS-P93 puan türü, Lise mezunları için 2018 KPSS-P94 puan türü esas alınacaktır.

3- İlgililerin, ilanın gazetede yayımlandığı günü izleyen 15 gün içinde (mesai saati bitimine kadar) istenilen belgeler ile Üniversitemiz Personel Dairesi Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. İlanda yer alan pozisyonlardan sadece birine müracaat edilecektir. Posta yoluyla yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

4- 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 4. maddesinin (B) fıkrasına 5917 sayılı Kanunun 47.maddesinin5.fıkrası (a/2) bendi ile eklenen hüküm uyarınca, sözleşmeli(4/B) olarak istihdam edilenler, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu Kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler.

5- Gerçeğe aykırı belge verdiği veya beyanda bulunduğu tespit edilenlerin atamaları yapılmaz, atamaları yapılmış ise iptal edilir ve idare tarafından kendilerine bir bedel ödenmiş ise bu bedel yasal faizi ile birlikte tazmin edilir.

6- Başvurular incelendikten sonra atamaya hak kazanan asil ve yedek adayların isimleri Üniversitemiz web sayfası ilanlar bölümünde ilan edilecektir. Atamaya hak kazananlar haklarında yaptırılan güvenlik soruşturmaları olumlu sonuçlandığı takdirde göreve başlatılacaklardır. Bu ilan tebliğ mahiyetinde olacağından, ilgililere ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

HANGİ BELGELER İSTENECEK VE BAŞVURULAR NASIL YAPILABİLECEK?

1- Başvuru formu (https://www.gantep.edu.tr)

2- 2018 KPSS (B) grubu sınav sonuç belgesi

3- e-devlet üzerinden alınacak mezun belgesi

4- Kimlik Fotokopisi

5- Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu (Form tek sayfa olacak şekilde ve

bilgisayar ortamında doldurulacaktır. (https://www.gantep.edu.tr)

https://www.gantep.edu.tr SİTESİNDEN ONLİNE BAŞVURU FORMUNU DOLDURMANIZ GEREKİYOR.

Tüm kamu ve kuruluşlarının personel alımlarını takip etmek için tıklayınız


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Guncel Son Dakika Kamu, Memur Haber