Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Sözleşmeli personel Alımı 2019

Osmangazi üniversitesi 2019 yılında da personel alımlarına devam edecek.Osmangazi iş ilanları,personel alımı,Hemşirelik iş başvurusu haberimizde

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Sözleşmeli personel Alımı 2019
25 Ocak 2019 Cuma 14:15

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi toplamda 55 personel alımı gerçekleştirecek!

Ülkemizin en gözde üniversitelerinden biri olan Eskişehir Osmangazi Üniversitesi 2019 yılında da personel alımlarına devam ediyor..2019 yılının ilk personel alımı ilanını veren Osmangazi üniversitesi en az 55 hemşire alımı gerçekleştirecek..Eskişehirde ve de özellikle Osmangazi Üniversitesinde çalışmak gerçekten çok avantajlı.Çünkü Eskişehir zaten çok gelişmiş ve sosyal bir kent.Şehir dışından başvuracak adaylar için kesinlikle öneririm.

Müjde! Osmangazi üniversitesi Sağlık meslek lisesi mezunu hemşire alımı gerçekleştirecek!

Osmangazi üniversitesi 2019'un ilk personel alımı ilanında Sağlık meslek lisesi mezunu 55 hemşire alacağını duyurdu.Özellikle sağlık meslek lisesi mezunu olup da işe girmek isteyen hemşire adayları için bu haber sürpriz olmuştur.Biliyorsunuz üniversite hastaneleri genelde Lisans mezunu hemşire alımı yapmaktaydı.Osmangazi üniversitesinin bu ilanı meslek lisesi mezunu adaylara ilaç gibi geldi desek deyim yerinde olur.

Hemşirelik başvuruları için 2018 KPSS (B) grubu KPSSP94 puanı değerlendirilecek

Eskişehir Osmangazi Üniversitesinin 55 hemşire personel alımı ilanına başvurmak isteyen sağlık meslek lisesi mezunu adaylar 2018 yılında yapılan KPSS'ye mutlaka girmiş olmaları gerekiyor.Çünkü başvuru esnasında KPSS B grubu KPSSP94 puanı ile değerlendirilmeye alınacaklar..

Adayların başarı listesine girip,işe başlamaları için KPSS puanları esas alınacaktır.Yani sıralama KPSS puanına göre yapılacaktır.

İşte ilanın tam metni ve detayları

Üniversitemize 5620 Sayılı Kanun ve 06.06.1978 tarih ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar ile ek ve değişikliklerine göre 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre Üniversitemiz Sağlık, Uygulama ve Araştırma Hastanesi Başhekimliğinde istihdam edilmek üzere, 2018 KPSS (B) gurubu puan sırasına konulmak kaydıyla sözleşmeli personel alınacaktır.

NİTELİK

KODU

ÜNVANI

ADEDİ

ARANAN NİTELİKLER

101

Hemşire

55

Sağlık Meslek Lisesi Hemşirelik Bölümü Mezunu olmak.

Ortaöğretim mezunları için 2018 KPSS (B) grubu KPSSP94 puanı değerlendirilecektir.

1- Başvuracak adaylarda yukarıda belirtilen özel şartlar ile 657 sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen genel şartlar aranır.

Genel Şartlar:

1. T.C. vatandaşı olmak,

2. Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

3. Değişik: 23/01/2008-5728/317md.) Türk Ceza Kanunu'nun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas,ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak.

4. Askerlik Dunımu itibariyle;

a) Askerlikle ilgisi bulunmamak,

b) Askerlik çağma gelmemiş bulunmak.

c) Askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelemiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak,

5. 657 sayılı Kanunun 53 üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak.

6. Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması sonucunda, atanmaya engel bir durum bulunmamak,

* Başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış olmak.

* Nöbet usulü çalışmaya engel bir durumunun bulunmaması gerekmektedir.

* Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

2) 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunun 4/B maddesi gereğince, sözleşmeli olarak istihdam edilenler hizmet sözleşmesine aykırı hareket etmesi nedeniyle kuramlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren 1 (bir) yıl geçmedikçe kuramların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler.

Adayların, ilanın Resmi Gazete'de yayımlandığı günden itibaren 15 gün içinde (mesai saati bitimine kadar) www.ogu.edu.tr adresinden temin edilecek başvuru formu ve istenilen belgelerle birlikte Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Müracaat evrakları teslim alınırken kontrol edilmeyecek olup teslim edilen belgelerdeki sorumluluk tamamen müracaat sahiplerine aittir. Postayla yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Gerçeğe aykırı belge verdiği veya beyanda bulunduğu tespit edilenlerin atamaları yapılmaz, atamaları yapılmış ise iptal edilir.

3) KPSS (B) grubu puan sıralamasından sonra işe alınmaya hak kazananların isimleri, başvuru bitim tarihinden sonra www.ogu.edu.tr adresinden ilan edilecektir. Bu ilan tebliğ mahiyetinde olacağından, ilgililere ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

İstenilen Belgeler;

- Başvuru Formu

-1 Adet Fotoğraf (Başvuru Formuna yapıştırılacak)

- Erkek adaylar için askerlik durumunu gösterir belge

- Diploma veya Mezuniyet Belge Fotokopisi( e-devlet çıktısı kabul edilecektir.)

-2018 KPSS sınav sonuç belgesi

- Nüfus cüzdanı fotokopisi

PERSONEL ALIM İLANINA SON BAŞVURU TARİHİ

İLAN 25 OCAK TARİHİNDE YAYINLANMIŞTIR.BAŞVURUNUZU 15 GÜN İÇERİSİNDE YAPMANIZ GEREKİYOR.YANİ BAŞVURULAR 10 ŞUBAT İTİBARİ İLE SONA ERECEK

NASIL BAŞVURU YAPILACAK

www.ogu.edu.tr ADRESİNE gidin ve online başvuru formunu indirin.Çıktısını alıp başvuru formunu doldurun.Yukarıda istenen tüm belgeleri de tamamlayıp güzel bir dosya içine başvuru formunuzuda ekleyip,Osmangazi üniversitesi Personel Daire Başkanlığına bizzat müracatınızı yapın.

Osmangazi Personel Daire Başkanlığı adresi:

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Meşelik Yerleşkesi/ESKİŞEHİR-26480   

Telefon: 0(222) 239 37 50-5400
Faks     : 0(222) 229 13 12

E-mail: persdb@ogu.edu.tr

KEP ADRESİ: esk.osmangaziunirek@hs01.kep.tr


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
meddiha ulgüt - 3 ay önce
sayin personel daire baskanlivina haziran 28 de isim bitti cikarildifen edebiyatta cListim oncekil hastahane icinde daha onceki yilda iki eylul de calistim is istiyorum esim 96 bende 42 engeyiz calismak istiyorum yardimci olurssniz sevinirim saygilarimla tlf 05307009302

Guncel Son Dakika Kamu, Memur Haber