Yapı Malzemelerinin Tabi Olacağı Kriterler Hakkında Yönetmelikte değişiklik

Yapı Malzemelerinin Tabi Olacağı Kriterler Hakkında Yönetmelik Kapsamında CPC Belgelendirme Muayene ve Deney Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.’nin Ulusal Teknik Onay Kuruluşu Olarak Görevlendirilmesine Dair Tebliğ (MHG/2015-23)’de Değişiklik Yapılmasına Dair Tebliğ (No: MHG/2016-05), bugünkü 18 Nisan 2016 tarihli Resmi Gazete'de yayımlandı.

Yapı Malzemelerinin Tabi Olacağı Kriterler Hakkında Yönetmelikte değişiklik
18 Nisan 2016 Pazartesi 07:54

Yapı Malzemelerinin Tabi Olacağı Kriterler Hakkında Yönetmelik Kapsamında CPC Belgelendirme Muayene ve Deney Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.’nin Ulusal Teknik Onay Kuruluşu Olarak Görevlendirilmesine Dair Tebliğ (MHG/2015-23)’de Değişiklik Yapılmasına Dair Tebliğ (No: MHG/2016-05), bugünkü 18 Nisan 2016 tarihli ve 29688 sayılı Resmi Gazete'de yayımlandı.

18 Nisan Pazartesi

Resmi Gazete

TEBLİĞ

Çevre ve Şehircilik Bakanlığından:

YAPI MALZEMELERİNİN TABİ OLACAĞI KRİTERLER HAKKINDA
YÖNETMELİK KAPSAMINDA CPC BELGELENDİRME MUAYENE
VE DENEY HİZMETLERİ TİC. LTD. ŞTİ.’NİN ULUSAL TEKNİK
ONAY KURULUŞU OLARAK GÖREVLENDİRİLMESİNE
DAİR TEBLİĞ (MHG/2015-23)’DE DEĞİŞİKLİK
YAPILMASINA DAİR TEBLİĞ
(TEBLİĞ NO: MHG/2016-05)

MADDE 1 – 31/12/2015 tarihli ve 29579 4. Mükerrer sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Yapı Malzemelerinin Tabi Olacağı Kriterler Hakkında Yönetmelik Kapsamında CPC Belgelendirme Muayene ve Deney Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.’nin Ulusal Teknik Onay Kuruluşu Olarak Görevlendirilmesine Dair Tebliğ (MHG/2015-23)’in 2 nci maddesi aşağıdaki şekilde değiştirilmiştir.
“MADDE 2 – (1) Bu Tebliğ, Mustafa Kemal Mah. 2120. Cadde No:6/6 Çankaya/ ANKARA adresinde yerleşik CPC Belgelendirme Muayene ve Deney Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. (CPC)’nin, Yapı Malzemelerinin Tabi Olacağı Kriterler Hakkında Yönetmelik kapsamında teknik onay yayımlama faaliyetlerini kapsar.”

MADDE 2 – Bu Tebliğ yayımı tarihinde yürürlüğe girer.

MADDE 3 – Bu Tebliğ hükümlerini Çevre ve Şehircilik Bakanı yürütür.
 

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Guncel Son Dakika Kamu, Memur Haber