Reyhanlı Belediyesi Personel Alımı İş ilanları ve Başvuru Formu

Hatay Reyhanlı Belediyesi çok sayıda personel alımı, zabıta alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirecek, Reyhanlı Belediyesi insan kaynakları açık iş pozisyonları, güncel iş ilanları haberimizin detayında..

Reyhanlı Belediyesi Personel Alımı İş ilanları ve Başvuru Formu
Kamusaati
Kamusaati
12 Mart 2021 Cuma 11:54

Reyhanlı Belediyesi Personel Alımı

7 Temmuz 1939 yılında yayınlanan belediyecilik yasasıyla Hatay’ın il olarak kabul edilmesi sonucu Reyhanlı’da ilçe statüsüne kavuşmuştur.

Reyhanlı Belediyesi hedeflerini binlerce yıllık kültürel değerlerin ışığında kendisine verilen görevleri yerine getirirken adalet, verimlilik ve yaşam kalitesinden taviz vermeden, eşitlik temel prensibi çerçevesinde topluma hizmet veren, katılımcı, şeffaf, çevreye duyarlı, bilgi ve iletişim teknolojilerinden etkin yararlanan bir belediye olmak olarak açıklamaktadır.

Bu hedefler kapsamında sorumluluklarının çok fazla olduğunun bilincinde olan kurumun bu sorumlulukları yerinde getirmek adına kısa süre içerisinde personel alımı yapacağı öngörülmektedir.

Reyhanlı Belediyesi İşçi Alımı

Özellikle son dönemlerde yaptığı yatırım alanlarında istihdam etmek üzere ihtiyaç duyduğu personelleri sözleşmeli işçi kadrosuyla bünyesine alacağı tahmin edilen Reyhanlı Belediyesi’nin, bu personellerine diğer kadrolardaki mevcut personelleri ile yaklaşık olarak aynı maaşları ve aynı sosyal hakları tanıyacağı öngörülmektedir.

Reyhanlı Belediyesi kadrosuna yeni dahil olacak olan personellerin de mevcut personeller gibi 08.00 ile 17.00 saatleri arasında mesai yapacağı ve mesai saatleri dışında çalışmak durumunda kalırlarsa da maaşlarına ek olarak ekstra mesai ücreti alacakları bilinmektedir.

Reyhanlı Belediyesi Memur Alımı

AÖF İşletme ve diğer fakülte, bölüm mezunlarının değerlendirebilecekleri alımlar Reyhanlı Belediyesi memur alımı olmaktadır. Bu doğrultuda kimi alımlar KPSS ile kimi alımlar ise herhangi bir sınav gerekmeden gerçekleştirilmektedir. Belediye bazı memurluk alımlarında adayların bizzat başvuruda bulunmalarını isteyebilmektedir.

Böyle bir durum söz konusu olduğunda, adayların kurumun İnsan Kaynakları birimine bir adet öz geçmiş ile başvurularını gerçekleştirmeleri mümkündür. Şayet Reyhanlı Belediyesi memur alımları ile ilgili sözlü mülakat düzenlenecekse, bu durumda kura çekimi gerçekleştirilir ve kazanan adaylar için belirli bir tarihte mülakat gerçekleştirilir. Mülakat genellikle uzman düzeyindeki alımlarda gerçekleştirilmekte birlikte “sözlü” olmaktadır.

Reyhanlı Belediyesi İş İlanları

Reyhanlı Belediyesi, tarihi mirasını yaşatan , doğayı koruyan , bilgiyi esas alan kültür ve sanat kenti olmayı hedeflemektedir. Hem bu hedeflerine ulaşmak hem de vatandaşlarından gelen talepleri daha kısa sürede daha güvenli bir şekilde karşılamak amacıyla kadrosuna personel alımı yapacak olan kurum, bu personeller ile ilgili düzenlemelerin tamamlanması sonucu internet sitesi üzerinden iş ilanı yayınlayarak vatandaşlarını bilgilendirmeye hazırlanmaktadır.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Zabıta
  • Temizlik İşleri Görevlisi
  • Şoför
  • Güvenlik
  • Park ve Bahçe İşçisi
  • İşçi
  • Memur
  • Arşivci
  • İtfaiye eri

Reyhanlı Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Reyhanlı Belediyesi kadrosunda çalışmak isteyen vatandaşların belediyenin internet sitesi üzerinden yayınlayacağı iş başvuru formunu doldurarak ön başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Kütahya Belediyesi insan kaynakları birimi tarafından incelenecek olan başvurular arasından kurumun aradığı niteliklere uygun görülen adaylarla iletişime geçilerek mülakata davet edilecektir.

Reyhanlı Belediyesi Belediyesi İş Başvuru Şartları Neler?

Reyhanlı Belediyesinde statü olarak işçi ve memur olabilmek için personel alımları başvuru şartları öncelikle; T.C vatandaşı olmak, 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekiyor. Askeri hiç bir durumun bulunmaması askerliğin yapılmış yada muhaf olmanız oldukça önemli olarak belediyeye işçi memur personeli olarak alınmaktadır. Kamu haklarından mahrumiyet olmaması, yapılacak görev ve pozisyonla ilgili gerekli şartlara sahip olmak gerekiyor.  Yaş, eğitim veya cinsiyet gibi, affa uğramış olan biri olsa bile devletin güvenliğine karşı bulunan suçlar gibi hiç bir suç işlememiş olması, en az ilkokul mezunu olmak ve çalışmasına engel olabilecek durumlar akıl hastalığı veya farklı hastalıkların olmaması çok önemlidir.

Bütün bu belirtilen şartları taşıyan adaylar, ek olarak belediyenin talep ettiği diğer unsurları da taşıyorsa, personel ve işçi ilanı için başvuru yapmaya hak kazanır. Açılacak iş ilanları hakkında buradan bilgi verilmektedir. Siteyi takip ederek, personel alımı ilanları hakkında açılan ilanları takip edebilirsiniz.

Reyhanlı Belediyesi  Başvurular Nasıl Yapılacak?

Reyhanlı Belediyesi işçi ve memur personel alımı  yapılacağı zaman, belediyenin insan kaynaklarına ait doldurulması zorunlu iş başvuru formu, doldurularak belediyeye iletilir.  Bu başvurular sadece alım olduğu dönemlerde kabul edilmektedir. Personel Alım ilanı olmadığı durumlarda bu başvuru belgeleri malesef belediyece geçerli sayılmıyor. Reyhanlı Belediyesi başvuru formlarına, sitemizi takip ederek ve ilanların açıldığı dönemlerde ulaşabilirsiniz. Sitemiz Reyhanlı Belediyesi ve Denizli'de’bulunan diğer belediyeler ile ilgili araştırmalarına devam ediyor. Her türlü memur ve işçi personel alımları için ve  güncel bilgi hakkında bilgi sahibi olmak için internetten takip etmeye devam edin.

Reyhanlı Belediyesi, her yıl, belirli tarih aralıkları ile personel memur ve işçi alımı yapar. İş bölümüne göre ve iştirak şirketlerinin ihtiyacına göre farklılık gösteren bu ilanlar, uygun şartları taşıyan adaylar için belediyede çalışmak için bir fırsat niteliği taşır. Dönemsel veya yarı zamanlı olarak ta iş imkanı sunan Reyhanlı Belediyesi, personel alımları yapılacağı dönemlerde, internet üzerinden duyuru yaptırmaktadır.

Alım yapılacağı dönemlerde internet üzerinden yapılacak duyurular,  Devlet Personel Başkanlığı’nın aracılığı ile gerçekleşir. Büyükşehir olmayan Belediyeler Büyükşehir Belediyesi iş ilanları ve personel alımları ile ilgili yeni duyuru ve ilanlara KAMUSAATİ İLANLAR  üzerinden ulaşabilirsiniz.

En Güncel İş İlanları Yayınlandığı anda Sosyal medya hesaplarımızda Yer Alacaktır. Aşağıdaki Grubumuza katılarak yayınlanacak iş ilanlarından ilk Siz Haberdar olabilirsiniz

TÜRKİYE GENELİ İŞ İLANLARI KAMU PERSONELİ ALIMI İLANLARI
Üyelere Özel grup · 3.878.849 üye
Gruba Katılmak İçin Buraya TIKLAYINIZ
KAMU VE ÖZEL SEKTÖR PERSONEL ALIMI iŞÇİ ALIMLARI PAYLAŞIMI BİNLERCE İŞ İLANI İÇİN GRUBA KATILIN ARKADAŞLARINIZI DAVET EDİN

Sitemizi Aşağıdaki Sosyal Medya Hesaplarımız Üzerindende Takip Edebilirsiniz.. İlginiz İçin Teşekkür Ederiz Kamusaati.com

twitter-logo – Ömer Sezer

Bu yazının tüm hakları www.kamusaati.com'a aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 36. maddesi uyarınca alıntılanamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının alıntılanması halinde yasal takip yapılacaktır. ©


Kaynak: Kamu Saati Özel
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.