3 Eylül Cuma Günlük Burç Yorumları Aşk, İş, Para Durumları | Günlük Burç Yorumları Bugün Neler Söylüyor? Günlük Burç Yorumları 2021!

3 Eylül Cuma burç yorumları astrolojiye ilgi duyanlar tarafından araştırılıyor. Peki, kimler haftaya güzel başlayacak? Akşam saatlerinde iletişim konusunda zorluklar olabilir. Boğalar kıskançlıklara maruz kalabilir, Aslanlar ailesiyle ilgilenebilir. İşte 3 Eylül günlük burç yorumları…

3 Eylül Cuma Günlük Burç Yorumları Aşk, İş, Para Durumları | Günlük Burç Yorumları Bugün Neler Söylüyor? Günlük Burç Yorumları 2021!
Kamusaati
Kamusaati
02 Eylül 2021 Perşembe 20:23

3 Eylül 2021 Cuma burç yorumları merak ediliyor. 3 Eylül Cuma 2021 burç yorumlarında Aslan burcu iç sesini dinlerken Kova'ları gergin bir gün bekleyebilir. Peki 3 Eylül Cuma günü burçları neler bekliyor? İşte Uzman Astrolog Özlem Recep'ten 3 Eylül Cuma burç yorumları...

3 Eylül 2021 Cuma burç yorumlarında değişik enerjiler göze çarpıyor. Terazi muhatabını anlamakta zorlanabilir. Yengeç burcu için bakım saatleri olabilir. Peki 3 Eylül Cuma günü burçları neler bekliyor? İşte Uzman Astrolog Özlem Recep'ten 3 Eylül Cuma burç yorumları...

3 EYLÜL 2021 CUMA GÜNÜ BURÇLARI

Bugün çok önemli bir göksel oluşum oluşacak, biz Karma Astrologlar buna Tanrı'nın Sopası diyoruz. Evet yanlış duymadınız sopa, uranüsyen iki açının birleşmesiyle oluşan, beklenmedik enerjiler ile bizi karşılaştıran alt göstergeleri bulunmaktadır. Sabah saatleri 08.30 - 09.00 arası daha net olan bu açı hümanist yaklaşımdan uzak olan konuların çok aktif olduğu, insanların ızdıraplarını gözler önüne seren, dünya çapında göçmenlerin daha da fazlalaşacağı, salgın hastalıkların çoğalmasında domino taşı etkisi yapacak olan enerjilerin olduğunu, kalabalık ortamlarda fazlasıyla dikkatli olmamız gerektiğini, tarım ve ormancılıkta tuhaf böceklerden gelebilecek zararları, salgın hastalıklarda çocukları etkileyecek göstergelerin daha fazla olduğunu gözler önüne seriyor.

Bireysel anlamda ise bir olma bilinci ile düşünenler korkmasın, sadece ben diyenler ise kendine azıcık dikkat etsin, gün içerisinde yardımı eksik etmesin. Ayrıca bugün gün içerisinde Ay Procyon sabit yıldızı ile kavuşum yapacak ve küçülen karanlık faz ile ilerleyecek. Procyon sabit yıldızı muazzam şifalı bir yıldızdır. Şifa çalışmaları, Rukye duaları okumak, hasta çocuklara yardım etmenin karşılığında şifa bulabileceğiniz güzel enerjileri size sunar.

Ay'ın küçülen fazı ile önemli ameliyat ve operasyonlar geçirmeniz gerekiyorsa bugün geçireceğiniz ameliyatlar sizi kısa sürede iyileştirecektir ancak enfeksiyon kapmamaya, anestezi personeli ile görüşürken alerjen rahatsızlıklarınızı belirtmenizi önemle tavsiye ediyorum.

Akşam vakitlerinde ise Ay Aslan burcuna geçiş yapacak, tüm gece Aslan burcunda seyrine devam ediyor olacak. İçsel anlamda eğlenme isteğimiz, sevdiğimiz, ailemizle birlikte dışarıda sosyalleşme isteği olsada Mars - Neptün karşıtlığı salgınla alakalı dikkatli olmamızı bize söylüyor. Akşam vakitlerinde görmek istemediğimiz konuları görmezden gelme, bazen gerçekler karşımızda olmasına rağmen neyi seçeceğimize, ne yapacağımıza karar verememeyi gösterirken, akşam alacağımız keskin kararları almadan önce biraz nefes alıp düşünmeli, yeni başlayan niyeti ciddi bir beraberlik varsa hemen karar vermemeliyiz.

Koç Burcu: Bugün ailenizin, çocuklarınızın sağlığıyla ilgilenirken, iş yerinizdeki konumunuzda ciddi ivme kazanacağınız enerjiler altındasınız. Sağlığınızla ilgili önemli bir programa başlamak için yukarıdan destek alıyorsunuz. Taşınmak istiyorsanız, pek çok konu ile uğraşırken kendinizi bulabilirsiniz.

Boğa Burcu: Bugün kendinizi ciddi anlamda göstermek için büyük destek görüyor olacaksınız. İş hayatınızda özel hayatınızı kimseye açmamaya özen göstermelisiniz. Hiç ummadığınız kişilerin sizin hakkınızda yöneticilerinize söyleyeceği şeyler sizi çok da mutlu etmeyebilir, başarınıza ket vurabilir, aman dikkat.

İkizler Burcu: Bugün maddi anlamda hasta bir çocuğu mutlu etmeniz, birinin ihtiyacına merhem olmanız, önümüzdeki 5 gün içerisinde özellikle evinizin içerisinde ve iş hayatınızda size pek çok güzel enerji ile geriye dönecek. Yakın arkadaşlarınızla özellikle akşam saatlerinde vakit geçirmeniz size çok iyi gelecek.

Yengeç Burcu: Bugün kendinizle ilgilenmelisiniz. Saç bakımı, boya yaptırmak için Ay'ın karanlık yüzünden faydalanabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili önemli bir durum yaşıyorsanız operasyon geçirmeniz durumunda hızlıca toparlayacaksınız, endişe etmeyiniz.

Aslan Burcu: Bugün içsel sesinizi dinlerken yukarının desteğini almanın keyfini yaşayacaksınız. Gizli düşmanlarınız, özellikle parasal konularda size sıkıntı yaratabilecek kişilerin bir anda açık düşmanınız olduğunu fark edebilirsiniz, dikkatli olmalısınız. Gizli saklı konulara dikkat, sırlarınızı kiminle paylaştığınıza dikkat ediniz.

Başak Burcu: Bugün hayallerinizi gerçeğe dönüştürürken, arkadaş grubunuzdan alacağınız kıymetli destek sizi adeta şifalandıracak. İş hayatınızda dönen gizli saklı olayları ilahi bir yardım ile aşarken, yükselişinizi imzalayın derim.

Terazi Burcu: Bugün iş hayatınızdaki konular sizi biraz zorlayabilir. Kendinizi ifade ederken, her zaman ki nazik tutumunuz karşısında anlamsız davranışlarla karşılaşmanız durumunda artık benden buraya kadar diyebilirsiniz. Taşınma ve yer değişikliği planlıyorsanız gökyüzü sizin yanınızda.

Akrep Burcu: Bugün ilahi anlamda gökler sizi destekliyor. Eşinizin ailesiyle ilgili olabilecek geri dönüşü mümkün olmayan konular bulunuyorsa, bu ille bir tartışma değil, sağlık konuları da olabilir biraz sıkıntı yapmanız muhtemel olsa da, birbirinizi destekleyeceğiniz enerjiler ile kısa sürede frekansınız değiştireceksiniz.

Yay Burcu: Bugün önemli bir operasyon geçiriyorsanız kısa sürede toparlanacağınızı söyleyebilirim. Eşinizden alacağınız destekler sizi mutlu ederken, iş hayatınızda değişen enerjilere ayak uydurmanız size iyi gelecek. Yeni fırsatlar için Ay küçülüyor, önümüzdeki haftaya kadar beklemeniz size daha fazla fayda sağlayacaktır.

Oğlak Burcu: Bugün eşinizden ve dostlarınızdan destek alırken, birlikte geçirmeyi düşündüğünüz bir tatil organizasyonu, eğitim aktivitesine katılmak için düşünceler zihninizden geçebilir. Maddi anlamda rahatlarken, evinizin içerisinde değiştirmek istediğiniz, atmak istediğiniz yıpranmış eşyalar varsa bugün onlardan arınabilirsiniz.

Kova Burcu: Bugün kendinizi ifade ederken azıcık ortalığı yakar yıkar konumda olabilirsiniz , çünkü haksızlıklar karşısında artık tahammül sınırınız kalmamış olabilir, ancak akşam vakitlerinde daha eğlenceli olacaksınız. Bugün her ne olursa olsun hemen hızlı kararlar vermeden ve kendinize yüklenmeden ilerlemek faydalı olacaktır.

Balık Burcu: Bugün çocuğunuzun sağlık konularının çözümü, bebek bekliyorsanız kontrollerinizin güzel geçmesi mümkün. Gün içerisinde şanslı etkiler altındasınız. Evinizin içerisinde biraz sesler yükselse de daha gerçekçi olmak için bazen bu enerjiler faydanıza sonuçlanması için gerçekleşiyor olabilir. Yalnız olanlar, Ay küçülüyor, yeni ciddi beraberliklere başlamadan önce biraz kendilerine zaman tanırlarsa daha iyi olacaktır.


Kaynak: Kamu Saati Özel
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.