EGM'ye yerleştirmesi yapılan adaylardan istenilen belgeler

Emniyet Genel Müdürlüğü, resmi internet sitesi üzerinden, 2828 sayılı Sosyal Hizmetler Kanunu kapsamında kadrolarına yerleştirilmesi yapılan adaylara ilişkin bir duyuru yayımladı.

EGM'ye yerleştirmesi yapılan adaylardan istenilen belgeler
30 Ocak 2018 Salı 14:50

Emniyet Genel Müdürlüğü, resmi internet sitesi üzerinden,  2828 sayılı Sosyal Hizmetler Kanunu kapsamında kadrolarına yerleştirilmesi yapılan adaylara ilişkin bir duyuru yayımladı. 2828 sayılı Sosyal Hizmetler Kanunu kapsamında Devlet Personel Başkanlığınca, Emniyet Genel Müdürlüğüne ataması gerçekleşen adaylardan istenen evraklar açıklandı.

EGM'den yayımlanan duyuru şu şekilde;

'' 2828 sayılı Sosyal Hizmetler Kanunu kapsamında Devlet Personel Başkanlığınca Kurumumuza yerleştirilen adaylarca, aşağıda belirtilen atamaya esas istenilen belgelerin 15/02/2018 tarihi mesai bitimine kadar aşağıdaki adrese şahsen teslim edilmesi gerekmektedir.

Adres: İnönü Bulvarı No:2 Bakanlıklar / ANKARA adresinde bulunan Emniyet Genel Müdürlüğü Personel Dairesi Başkanlığı A Blok Kat:3 - Sivil Personel Atama Şube Müdürlüğü

1. Dilekçe (form 2)

2. Son 6 ay içerisinde çekilmiş vesikalık (4 adet) fotoğraf,

3. Diploma (aslı ya da noter tasdikli örneği),

4. Kimlik Belgesi

5. Askerlik Şubesinden alınacak, Askerlik ile ilişiği olmadığına dair belge (terhis, tecilli veya muaf olduğuna dair),

6. Eşi Kamu Kurumunda çalışanların eş görev belgesi aslı,

7. Ortaokul veya lisede hazırlık okuyanların, bu durumu gösterir belge,

8. Herhangi bir Kamu Kurum ve Kuruluşlarında çalışanlar için, görev yaptığı kurumdan alacağı onaylı hizmet belgesi,

9. Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması formu (Fotoğraflı ve bilgisayar veya daktilo ile doldurularak ıslak imzalı şekilde ibraz edilecektir. Formu Personel Dairesi Başkanlığı personeli onaylayacaktır.) (form1​)

Not: Belgeleri tam ve eksiksiz olarak getirmeyenlerin atama işlemlerine başlanmayacaktır.

Gerçeğe aykırı belge veya beyanda bulunduğu tespit edilenlerin atamaları yapılamaz, atamaları yapılmış ise iptal edilir, bu kişiler hakkında Türk Ceza Kanununun ilgili hükümleri uygulanır.

İRTİBAT TEL: 0 (312) 462 17 40 – 42

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.